Nová série nerezových dopňků do koupelny Sanela

Přinášíme vám nové koupelnové doplňky Sanela vyrobené z nerezové oceli ve dvou barevných variantách. Tyto vkusné doplňky se díky svému jemnému designu a masivnímu provedení hodí jak pro domácí použití, tak do veřejných prostor.

Kompletní vybavení koupelny z nerezové oceli

Nerezová produktová řada Sanela obsahuje veškeré koupelnové doplňky od WC kartáčů a držáků toaletního papíru přes jednoduché háčky a držáky ručníků až po mýdlenky, dávkovače mýdla a sklenice na ústní hygienu. To vše v jednotném designu pro zachování vizuální čistoty vaší koupelny.


Jeden materiál dvě provedení

Nerezové doplňky jsou dostupné ve dvou provedeních. První designově konzervativní řešení v podobě lesklého nerezového povrchu je vhodné do převážné většiny koupelen. Druhé provedení v podání elegantní černé barvy najde své uplatnění v moderních a industriálně laděných koupelnách.


Kvalita provedení s inovativní technologií instalace

Pro svůj bytelný charakter jsou nerezové doplňky vhodné pro použití ve veřejném prostoru, kde budou více namáhány. Příjemný bonus pak představují dvě možnosti instalace buďto klasická na hmoždinky do zdi, nebo uživatelsky příjemná za použití oboustranné lepící pásky 3M VHB pro dokonalou fixaci. Pro více namáhané výrobky upevněné pomocí lepící pásky 3M VHB doporučujeme užití penetrace 3M Primer 94 pro zvýšení přilnavosti pásky.

Další články

13.8.2021 Villeroy & Boch Subway 3.0 - navrhnuto pro každodenní život

Villeroy & Boch Subway 3.0 - navrhnuto pro každodenní život

Nemůžeme slíbit „navždy“, ale jsme si jisti, že se v koupelně zařízené produkty ze série Subway 3.0 bude cítit jako doma i další generace. Série Subway 3.0 se vyznačuje nadčasově krásným designem, který překoná jakýkoli trend, ideální pro oblíbenou rodinnou koupelnu.
Čti dále
4.8.2021 Alca plast - PROGRAM INDIVIDUAL

Alca plast - PROGRAM INDIVIDUAL

Jedinečnost osobnosti každého člověka s sebou přináší individuální požadavky na design interiéru. Alca plast uvádí na trh PROGRAM INDIVIDUAL, který kombinuje atraktivní barvy s extrémně odolnými povrchy. Vzniká tak luxusní produkt v nejlepší možné kvalitě, který odolá otěru i poškrábání.
Čti dále
18.6.2021 Série Geberit Smyle - vykouzlí spokojený úsměv na tváři

Série Geberit Smyle - vykouzlí spokojený úsměv na tváři

Nová koupelnová série Geberit Smyle se nese v duchu citlivě vedených linií a moderních designových prvků. Přináší do rodinných koupelen i koupelen pro hosty harmonii a lehkost. V plánování své koupelny máte doslova volné ruce a může popustit uzdu fantazii až tam, kam ho pustí velikost samotné koupelny.
Čti dále