Nová série nerezových dopňků do koupelny Sanela

Přinášíme vám nové koupelnové doplňky Sanela vyrobené z nerezové oceli ve dvou barevných variantách. Tyto vkusné doplňky se díky svému jemnému designu a masivnímu provedení hodí jak pro domácí použití, tak do veřejných prostor.

Kompletní vybavení koupelny z nerezové oceli

Nerezová produktová řada Sanela obsahuje veškeré koupelnové doplňky od WC kartáčů a držáků toaletního papíru přes jednoduché háčky a držáky ručníků až po mýdlenky, dávkovače mýdla a sklenice na ústní hygienu. To vše v jednotném designu pro zachování vizuální čistoty vaší koupelny.


Jeden materiál dvě provedení

Nerezové doplňky jsou dostupné ve dvou provedeních. První designově konzervativní řešení v podobě lesklého nerezového povrchu je vhodné do převážné většiny koupelen. Druhé provedení v podání elegantní černé barvy najde své uplatnění v moderních a industriálně laděných koupelnách.


Kvalita provedení s inovativní technologií instalace

Pro svůj bytelný charakter jsou nerezové doplňky vhodné pro použití ve veřejném prostoru, kde budou více namáhány. Příjemný bonus pak představují dvě možnosti instalace buďto klasická na hmoždinky do zdi, nebo uživatelsky příjemná za použití oboustranné lepící pásky 3M VHB pro dokonalou fixaci. Pro více namáhané výrobky upevněné pomocí lepící pásky 3M VHB doporučujeme užití penetrace 3M Primer 94 pro zvýšení přilnavosti pásky.

Další články

14.1.2021 Sloučení sítí výdejních míst Geis Point a DPD Pickup

Sloučení sítí výdejních míst Geis Point a DPD Pickup

Zá účelem zkvalitnění služeb poskytovaných zákazníkům dochází ke sloučení výdejních sítí Geis Point a DPD Pickup, které tak nově umožní zákazníkům vybírat z více než 1350 výdejních míst v rámci České republiky
Čti dále
15.12.2020 Novaservis - barevný koncept

Novaservis - barevný koncept

Společnost Novaservis rozšířila sérii Metalia 57 o barevný koncept. Jedná se o 6 barevných variant ve 4 typech baterií. Kombinace metalické perleťové barvy a individuální ruční výroby dodá Vašim bateriím trendy luxusní vzhled. Dále jsme rozšířili nabídku o kuchyňské baterie Ferro.
Čti dále
12.11.2020 Nové kolekce vodovodních baterií Roca

Nové kolekce vodovodních baterií Roca

Počátky španělské rodinné firmy Roca se datují do roku 1930. Vodovodní baterie této značky dnes patří mezi nejkvalitnější a nejžádanější v tomto segmentu, jsou vybaveny celou řadou patentovaných technologií a vyvážejí se do celého světa. Pojďte si s námi prohlédnout jednotlivé kolekce vodovodních baterií z naší nabídky.
Čti dále