Novaservis - černý koncept

Černá a chrom - tato moderní provedení působí opravdu luxusně a společně krásně kontrastují. Do koupelny můžete černou barvu snadno přinést i pomocí koupelnových doplňků, vybavení a ručníků. Černá barva má tu výhodu, že se hodí ke každému stylu.

Sprchové příslušenství

Speciální odolný černý povrch u sprchového setu a sprchové tyče zaručuje, že ani při každodenním náročném používání nedojde k poškrábání nebo odlupování barvy. Zároveň se bude posuvný jezdec stále velmi snadno a komfortně ovládat. Černá sprchová hadice se vyznačuje dlouhou životností a hladkým povrchem pro snadné čištění. Díky systému „antitwist“ se nepřekrucuje.


Nobless Tina

Černá a chrom - tato moderní provedení působí opravdu luxusně a společně krásně kontrastují. Díky špičkové technologii povrchové úpravy všech komponentů zaručujeme dlouhodobou krásu a odolnost povrchu. Vodovodní baterie Nobless Tina jsou spojením jedinečné moderní technologie, kvalitních komponentů a trendy designu. Keramický přepínač u vanové baterie a sprchového setu umožňuje pohodlné ovládání přepínání proudu vody.

Černá podomítková sprchová sestava je určená pro náročné zákazníky, kteří chtějí mít v koupelně nejmodernější trend a prověřenou kvalitu.

  • všechny naše podomítkové boxy obsahují podomítkovou i nadomítkovou část, kryt i ovládací páku, tj. cena je za kompletní výrobek
  • nezabírají místo ve sprchovém koutě
  • jsou ve 2 i 3 cestném provedení
  • moderní design
  • snadná montáž a údržba
  • jednoduchá obsluha během sprchování
  • zajímavá cena
  • dlouhodobě odolná keramická kartuše
  • prodloužená záruka - 5 let na kartuši
  • keramický přepínačTitania Naty

Doplňky Titania Naty spojují žádaný design, zajímavou cenu a kvalitu, což přesně odpovídá potřebám zákazníků. Doplňky mají speciální odolný matný černý lak. Barevně korespondují s ostatními komponenty z černého konceptu. Prodloužená záruka na 3 roky.


Metalia 4

České koupelnové doplňky Metalia, jsou vyrobeny z mosazi a sodnodraselného skla. Vše je vyráběno ve výrobním závodě ve Znojmě. Prodloužená záruka na 25 let.


Dřezové baterie

Srdcem každého domova je kuchyně. Trávíme v ní s rodinou spoustu času, proto je dobré si pečlivě promyslet nejen její dispoziční řešení, ale i prakticky využít a zkombinovat moderní prvky s ohledem na trendy dnešní doby. Chceme vám představit sortiment vodovodních baterií vysoké kvality, které barevně korespondují s dřezy, které dodají vaši kuchyni punc krásy a elegance.


Granitové dřezy

Granit je velmi odolný materiál. Důvodem oblíbenosti granitových dřezů je i jejich snadná údržba. Neusazuje se na nich vodní kámen ani nečistoty nebo bakterie. Po každém použití je stačí pouze vytřít hadříkem do sucha. Díky kvalitnímu zpracování mají prodlouženou záruku na 15 let.

Další články

16.7.2020 Sapho Twiga - nadčasový vzdušný design

Sapho Twiga - nadčasový vzdušný design

Představujeme sérii umyvadlových stolků Sapho Twiga. Nechte se zaujmout nadčasovým vzdušným designem, díky kterému vyniknou v koupelnách moderních, loftových i industriálně zařízených.
Čti dále
26.6.2020 Laufen Pro - kvalitní design pro každého

Laufen Pro - kvalitní design pro každého

Jeden společný cíl a mnoho cest, jak k němu dojít. Pojďme se společně podívat, jak společnost Laufen využila diverzifikace výrobků série Pro při naplnění cíle přenesení kvalitního designu do všech koupelen.
Čti dále
8.5.2020 Geberit VariForm

Geberit VariForm

Kruh a obdélník, ovál a elipsa: Designová koncepce umyvadel Geberit VariForm je založena na čtyřech nejdůležitějších geometrických základních tvarech a třech variantách instalace. Ve spojení s klidným, zdrženlivým designovým jazykem koupelnového nábytku VariForm nyní nabízíme kreativní prostor pro ztvárnění koupelny podle vlastních přání.
Čti dále