Novaservis - černý koncept

Černá a chrom - tato moderní provedení působí opravdu luxusně a společně krásně kontrastují. Do koupelny můžete černou barvu snadno přinést i pomocí koupelnových doplňků, vybavení a ručníků. Černá barva má tu výhodu, že se hodí ke každému stylu.

Sprchové příslušenství

Speciální odolný černý povrch u sprchového setu a sprchové tyče zaručuje, že ani při každodenním náročném používání nedojde k poškrábání nebo odlupování barvy. Zároveň se bude posuvný jezdec stále velmi snadno a komfortně ovládat. Černá sprchová hadice se vyznačuje dlouhou životností a hladkým povrchem pro snadné čištění. Díky systému „antitwist“ se nepřekrucuje.


Nobless Tina

Černá a chrom - tato moderní provedení působí opravdu luxusně a společně krásně kontrastují. Díky špičkové technologii povrchové úpravy všech komponentů zaručujeme dlouhodobou krásu a odolnost povrchu. Vodovodní baterie Nobless Tina jsou spojením jedinečné moderní technologie, kvalitních komponentů a trendy designu. Keramický přepínač u vanové baterie a sprchového setu umožňuje pohodlné ovládání přepínání proudu vody.

Černá podomítková sprchová sestava je určená pro náročné zákazníky, kteří chtějí mít v koupelně nejmodernější trend a prověřenou kvalitu.

  • všechny naše podomítkové boxy obsahují podomítkovou i nadomítkovou část, kryt i ovládací páku, tj. cena je za kompletní výrobek
  • nezabírají místo ve sprchovém koutě
  • jsou ve 2 i 3 cestném provedení
  • moderní design
  • snadná montáž a údržba
  • jednoduchá obsluha během sprchování
  • zajímavá cena
  • dlouhodobě odolná keramická kartuše
  • prodloužená záruka - 5 let na kartuši
  • keramický přepínačTitania Naty

Doplňky Titania Naty spojují žádaný design, zajímavou cenu a kvalitu, což přesně odpovídá potřebám zákazníků. Doplňky mají speciální odolný matný černý lak. Barevně korespondují s ostatními komponenty z černého konceptu. Prodloužená záruka na 3 roky.


Metalia 4

České koupelnové doplňky Metalia, jsou vyrobeny z mosazi a sodnodraselného skla. Vše je vyráběno ve výrobním závodě ve Znojmě. Prodloužená záruka na 25 let.


Dřezové baterie

Srdcem každého domova je kuchyně. Trávíme v ní s rodinou spoustu času, proto je dobré si pečlivě promyslet nejen její dispoziční řešení, ale i prakticky využít a zkombinovat moderní prvky s ohledem na trendy dnešní doby. Chceme vám představit sortiment vodovodních baterií vysoké kvality, které barevně korespondují s dřezy, které dodají vaši kuchyni punc krásy a elegance.


Granitové dřezy

Granit je velmi odolný materiál. Důvodem oblíbenosti granitových dřezů je i jejich snadná údržba. Neusazuje se na nich vodní kámen ani nečistoty nebo bakterie. Po každém použití je stačí pouze vytřít hadříkem do sucha. Díky kvalitnímu zpracování mají prodlouženou záruku na 15 let.

Další články

4.8.2020 Přemýšlej!

Přemýšlej!

Přemýšlej! Mít nebo nemít dávkovač tablet ZDARMA? Přemýšlej! O sprchovém žlabu na celý život od českého výrobce sanitárního vybavení Alcaplast.
Čti dále
3.8.2020 Ravak přichází s novými kolekcemi vodovodních baterií

Ravak přichází s novými kolekcemi vodovodních baterií

Tři tváře moderny dle vizí společnosti Ravak. Tak můžeme popsat charakter nových kolekcí Flat, Puri a 10° Free, které byly nedávno představeny. Nadčasový design, funkčnost a odlehčená forma ve třech různých zpracováních. A vy už si jen vyberete to, které se vám líbí nejvíce.
Čti dále
16.7.2020 Sapho Twiga - nadčasový vzdušný design

Sapho Twiga - nadčasový vzdušný design

Představujeme sérii umyvadlových stolků Sapho Twiga. Nechte se zaujmout nadčasovým vzdušným designem, díky kterému vyniknou v koupelnách moderních, loftových i industriálně zařízených.
Čti dále