Novaservis dřezové baterie

Přední výrobce českých vodovodních baterií a koupelnových doplňků rozšiřuje designové řady výrobků Metalia 57 a Titania Fresh o dřezové baterie v šedé metalické barvě a řadu Ferro - kuchyňské baterie o baterie s barevným elastickým ramenem.

Ferro dřezové flexi baterie

Ozvláštněte Vaši kuchyň jednou z osmi barev dřezové stojánkové baterie Ferro s otočným elastickým výtokem. Moderní nadčasový a svěží vzhled s vysokou mírou praktičnosti se postará o to, aby vaše kuchyň nezestárla o jediný den.


Metalia 57 a Titania Fresh dřezové baterie v šedé metalické barvě

Pokud upřednostňujete decentnější styl jistě Vás potěší doplnění řad Metalia 57 a Titania Fresh o dřezové baterie v šedé metalické perleťové barvě.

Další články

17.9.2019 Jika představuje nové série Lyra Plus Viva a Mio-N

Jika představuje nové série Lyra Plus Viva a Mio-N

Jika, český výrobce sanitární keramiky a koupelnových doplňků, představuje nové série výrobků Mio-N a Lyra Plus Viva. Zařízení celé koupelny ve stejném vizuálním stylu nebylo nikdy jednodušší. Nechte se s námi inspirovat a vyberte si to pravé řešení pro dosažení dokonalého výsledku.
Čti dále
17.9.2019 Bemeta nové série Tasi, Solo, Nero a White

Bemeta nové série Tasi, Solo, Nero a White

Bemeta je český výrobce kvalitních koupelnových doplňku, které jsou vhodné pro vybavení koupelen, hotelových i veřejných prostor. Slova DESIGN a KVALITA se v Bemetě píší velkými písmeny. My nyní rozšiřujeme naši nabídku o série doplňků Tasi, Solo, Nero a White.
Čti dále
3.9.2019 Značka Keramag přechází pod skupinu Geberit

Značka Keramag přechází pod skupinu Geberit

Za událost dekády, minimálně ve světě sanitárního zařízení, se dá považovat přechod značky Keramag pod ochranná křídla skupiny Geberit. Dlouhodobý proces, který započal v roce 2015 vstupuje do své poslední fáze soustředěné na přechod stávajících výrobků značky Keramag pod značku Geberit.
Čti dále