Novaservis dřezové baterie

Přední výrobce českých vodovodních baterií a koupelnových doplňků rozšiřuje designové řady výrobků Metalia 57 a Titania Fresh o dřezové baterie v šedé metalické barvě a řadu Ferro - kuchyňské baterie o baterie s barevným elastickým ramenem.

Ferro dřezové flexi baterie

Ozvláštněte Vaši kuchyň jednou z osmi barev dřezové stojánkové baterie Ferro s otočným elastickým výtokem. Moderní nadčasový a svěží vzhled s vysokou mírou praktičnosti se postará o to, aby vaše kuchyň nezestárla o jediný den.


Metalia 57 a Titania Fresh dřezové baterie v šedé metalické barvě

Pokud upřednostňujete decentnější styl jistě Vás potěší doplnění řad Metalia 57 a Titania Fresh o dřezové baterie v šedé metalické perleťové barvě.

Další články

4.2.2020 Watersavers - ekologie až na prvním místě

Watersavers - ekologie až na prvním místě

Šetřiče vody Watersavers jsou vysoce kvalitní provzdušňovače vodního proudu, které zajistí opticky a pocitově vydatný proud vody, ale zároveň velmi účinně omezují její průtok. Tímto způsobem nám šetřiče zásadně napomáhají chovat se ekologicky k naší planetě a zároveň významně snižují náklady spojené s užíváním vody.
Čti dále
27.1.2020 Novaservis - černý koncept

Novaservis - černý koncept

Přední výrobce českých vodovodních baterií a koupelnových doplňků rozšiřuje své koupelnové série Nobless Tina a Titania Naty o produkty v elegantní černé matné barvě. V lednu 2020 i o sprchové příslušenství! Minimalistická, funkční a designová černá je navíc hitem letošního roku!
Čti dále
16.1.2020 Villeroy & Boch série Collaro - design pro každý den

Villeroy & Boch série Collaro - design pro každý den

Koupelnová kolekce Collaro utváří nadčasově krásný prostor k životu, který zve k příjemně stráveným chvílím. V naší nabídce naleznete umyvadla, vany a koupelnový nábytek.
Čti dále