Novaservis Metalia 58 - více než očekáváte

Nová designová řada vodovodních baterií Metalia 58 vyrobená v České republice nabízí inovativní řešení, umožňuje uživatelům větší komfort obsluhy, šetří náklady a vodu.

Výjimečná řada designových baterií s úsporou vody

Metalia 58 - Nová vlajková loď designových řad vodovodních baterií vyrobená v České republice ve  výrobním závodě ve Znojmě. Tyto baterie s inovativním řešením umožňují uživatelům větší komfort obsluhy, šetří vodu a snižují výdaje domácnosti. Navíc disponují novým typem výklopného úsporného aerátoru s průtokem jen 7,5 - 9 l/min. Kvalitní keramická kartuše zaručuje dlouhou životnost baterie.

Řešme budoucnost - ekologie dnes a zítra

Můžeme začít šetřit vodou tak, že změníme své každodenní návyky a vybavíme kuchyň a koupelnu speciálními armaturami, které snižují spotřebu vody. Když budeme dnes jednat a myslet ekologicky, budeme se moci o sebe a své blízké zítra postarat lépe.

V široké nabídce produktů společnosti NOVASERVIS si zaslouží zvláštní pozornost výrobky s ekologickými vlastnostmi. Na českém a slovenském trhu se jedná o výrobky, které mají označení ECO+ nebo ECO. Baterie z těchto řad pomáhají šetřit vodou a snižovat spotřebu energie potřebné k jejímu ohřevu, a tím výrazně snížit náklady v domácnosti. Série vodovodních baterií Metalia 58 nese označení ECO - můžete dosáhnout úspory až 54%.

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY:

Další články

13.8.2021 Villeroy & Boch Subway 3.0 - navrhnuto pro každodenní život

Villeroy & Boch Subway 3.0 - navrhnuto pro každodenní život

Nemůžeme slíbit „navždy“, ale jsme si jisti, že se v koupelně zařízené produkty ze série Subway 3.0 bude cítit jako doma i další generace. Série Subway 3.0 se vyznačuje nadčasově krásným designem, který překoná jakýkoli trend, ideální pro oblíbenou rodinnou koupelnu.
Čti dále
4.8.2021 Alca plast - PROGRAM INDIVIDUAL

Alca plast - PROGRAM INDIVIDUAL

Jedinečnost osobnosti každého člověka s sebou přináší individuální požadavky na design interiéru. Alca plast uvádí na trh PROGRAM INDIVIDUAL, který kombinuje atraktivní barvy s extrémně odolnými povrchy. Vzniká tak luxusní produkt v nejlepší možné kvalitě, který odolá otěru i poškrábání.
Čti dále
18.6.2021 Série Geberit Smyle - vykouzlí spokojený úsměv na tváři

Série Geberit Smyle - vykouzlí spokojený úsměv na tváři

Nová koupelnová série Geberit Smyle se nese v duchu citlivě vedených linií a moderních designových prvků. Přináší do rodinných koupelen i koupelen pro hosty harmonii a lehkost. V plánování své koupelny máte doslova volné ruce a může popustit uzdu fantazii až tam, kam ho pustí velikost samotné koupelny.
Čti dále