Novaservis Metalia 58 - více než očekáváte

Nová designová řada vodovodních baterií Metalia 58 vyrobená v České republice nabízí inovativní řešení, umožňuje uživatelům větší komfort obsluhy, šetří náklady a vodu.

Výjimečná řada designových baterií s úsporou vody

Metalia 58 - Nová vlajková loď designových řad vodovodních baterií vyrobená v České republice ve  výrobním závodě ve Znojmě. Tyto baterie s inovativním řešením umožňují uživatelům větší komfort obsluhy, šetří vodu a snižují výdaje domácnosti. Navíc disponují novým typem výklopného úsporného aerátoru s průtokem jen 7,5 - 9 l/min. Kvalitní keramická kartuše zaručuje dlouhou životnost baterie.

Řešme budoucnost - ekologie dnes a zítra

Můžeme začít šetřit vodou tak, že změníme své každodenní návyky a vybavíme kuchyň a koupelnu speciálními armaturami, které snižují spotřebu vody. Když budeme dnes jednat a myslet ekologicky, budeme se moci o sebe a své blízké zítra postarat lépe.

V široké nabídce produktů společnosti NOVASERVIS si zaslouží zvláštní pozornost výrobky s ekologickými vlastnostmi. Na českém a slovenském trhu se jedná o výrobky, které mají označení ECO+ nebo ECO. Baterie z těchto řad pomáhají šetřit vodou a snižovat spotřebu energie potřebné k jejímu ohřevu, a tím výrazně snížit náklady v domácnosti. Série vodovodních baterií Metalia 58 nese označení ECO - můžete dosáhnout úspory až 54%.

Další články

18.6.2021 Série Geberit Smyle - vykouzlí spokojený úsměv na tváři

Série Geberit Smyle - vykouzlí spokojený úsměv na tváři

Nová koupelnová série Geberit Smyle se nese v duchu citlivě vedených linií a moderních designových prvků. Přináší do rodinných koupelen i koupelen pro hosty harmonii a lehkost. V plánování své koupelny máte doslova volné ruce a může popustit uzdu fantazii až tam, kam ho pustí velikost samotné koupelny.
Čti dále
1.3.2021 Spuštění nové sítě výdejních míst DPD Pickup

Spuštění nové sítě výdejních míst DPD Pickup

Zá účelem zkvalitnění služeb poskytovaných zákazníkům dochází ke sloučení výdejních sítí Geis Point a DPD Pickup a my jsme u toho. Nyní si můžete své zboží nechat doručit na až 1250 výdejních míst v rámci České republiky
Čti dále
5.2.2021 Napouštěcí ventily nové generace

Napouštěcí ventily nové generace

Český výrobce sanitární techniky Alcaplast přichází na trh se zbrusu novou řadou napouštěcích ventilů, které Vám zajistí nejrychlejší napouštění na trhu, navíc s prodlouženou zárukou 6 let! Ventily jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu - mají nižší uhlíkovou stopu.
Čti dále