Novaservis Metalia - české vodovodní baterie

Představujeme Vám řadu vodovodních baterií Novaservis Metalia. Kvalitní, designové a úsporné baterie vyrobené v České republice jsou zárukou dlouhodobé funkčnosti. Inovativní technologie baterií Metalia zaručují uživatelům větší komfort obsluhy, šetří vodu i peněženku.

Metalia 55

Vodovodní baterie Metalia 55 dlouhodobě spadají mezi nejoblíbenějších řadu vodovodních baterií českého výrobce Novaservis. Jednoduchý a nadčasový design skvěle doladí stylové řešení každé koupelny. Tato série Vám nabízí množství variabilit jak pro koupelny, tak pro kuchyně v zaručené kvalitě.


Metalia 56

Robustní tělo s oblými křivkamii a luxusní design dokonale definuje celou řadu Metalia 56. Série nabízí řešení jak pro koupelny tak pro kuchyně. Unikátní skloněný design baterií se stane nadčasovým prvkem Vaší koupelny, který zaujme na první pohled.


Metalia 57

Výrazná konstrukce a dokonalá ergonomie baterií z nich činí skvělého koupelnového parťáka. Milovníci barev a designu si zde přijdou na své. Koncept Barva nabízí hned několik barevných provedení. Neváhejte a oživte vzhled Vaší koupelny a kuchyně díky barevným bateriím řady Metalia 57.


Metalia 58

Prvotřídní česká kvalita, úspora, komfort a světový design, to vše jsou specifické znaky této série. Minimalistické a čisté tvary baterií, se kterými nešlápnete vedle. V nabídce nalezne běžnou povrchovou úpravu chrom, ale také černou mat, která se skvěle hodí do industriálně, ale také minilmalisticky řešených koupelen. 

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY:

Další články

17. 5. 2023
Jak uhradit dobírku u zásilky doručované do Z-boxu?

Jak uhradit dobírku u zásilky doručované do Z-boxu?

Přišla Vám do Z-boxu zásilka na dobírku? Nevíte si rady s jejím uhrazením? Připravili jsme pro Vás krátký článek, ve kterém Vám poradíme, jak zásilku rychle a pohodlně uhradit.
Čti dále

10. 3. 2023
Luxusní WC set kielle + Geberit

Luxusní WC set kielle + Geberit

Luxusní závěsné wc kielle vybavené rimless technologií a sedátkem s pozvolným sklápěním je perfektní kousek sanitárního vybavení sám o sobě. My jsme jej navíc doplnili o ověřený podomítkový modul, a tak vám můžeme představit vyladěný set kielle + Geberit.
Čti dále

24. 2. 2023
Laufen Lua - Nadčasová novinka

Laufen Lua - Nadčasová novinka

Vážení zákazníci, představujeme Vám nadčasovou řadu výrobků Laufen Lua, kterou nově naleznete na našem e-shopu.
Čti dále