Novaservis novinky 2020

Představujeme Vám tři nové série vodovodních baterií Metalia Eco+, Ferro Fiesta a Ferro One a kolekci granitových kuchyňských dřezů od předního českého výrobce Novaservis.

Metalia Eco+

Řada nejprodávanějších baterií Metalia 57 byla proměněná a nabízí nyní výraznou úsporu vody a peněz. Vodovodní baterie byly vybaveny speciálním perlátorem, který lze podle potřeby snadno vypnout nebo zapnout. Výrobce uvádí úspory vody až 63% při tlaku 3 bar.

Součástí série jsou i ruční sprchy, které díky unikátní konstrukci mixují vodu se vzduchem a přitom je zachován komfort během sprchování. Design se pyšní oceněním - vítěz REDDOT DESIGN. Výrobce uvádí úspory vody až 56% při tlaku 3 bar. Hlavové sprchy s regulátorem pak ušetří až 43% vody při tlaku 3 bar.


Ferro Fiesta

Vodovodní baterie Ferro se pyšní odvážným a zároveň líbivým designem, jsou určeny všem, kteří ocení harmonii mezi krásou a praktičností. Kolekce Fiesta se vyznačuje oblými tvary, které uvolňují mysl.

V této sérii naleznete vodovodní baterie s povrchovou úpravou chrom:

  • umyvadlové
  • bidetovou
  • sprchové
  • vanové
  • dřezovou


Ferro One

Vodovodní baterie Ferro se pyšní odvážným a zároveň líbivým designem, jsou určeny všem, kteří ocení harmonii mezi krásou a praktičností. Kolekce One se vyznačuje špičkovým moderním designem a do detailu promyšlenou funkčností.

V této sérii naleznete vodovodní baterie s povrchovou úpravou chrom:

  • umyvadlové
  • bidetovou
  • sprchové
  • vanové
  • dřezovou


Granitové dřezy

V naší nabídce naleznete čtyři různé tvary dřezů, každý ve třech barevných variantách - písek, šedá a grafit.

Další články

4.2.2020 Watersavers - ekologie až na prvním místě

Watersavers - ekologie až na prvním místě

Šetřiče vody Watersavers jsou vysoce kvalitní provzdušňovače vodního proudu, které zajistí opticky a pocitově vydatný proud vody, ale zároveň velmi účinně omezují její průtok. Tímto způsobem nám šetřiče zásadně napomáhají chovat se ekologicky k naší planetě a zároveň významně snižují náklady spojené s užíváním vody.
Čti dále
27.1.2020 Novaservis - černý koncept

Novaservis - černý koncept

Přední výrobce českých vodovodních baterií a koupelnových doplňků rozšiřuje své koupelnové série Nobless Tina a Titania Naty o produkty v elegantní černé matné barvě. V lednu 2020 i o sprchové příslušenství! Minimalistická, funkční a designová černá je navíc hitem letošního roku!
Čti dále
16.1.2020 Villeroy & Boch série Collaro - design pro každý den

Villeroy & Boch série Collaro - design pro každý den

Koupelnová kolekce Collaro utváří nadčasově krásný prostor k životu, který zve k příjemně stráveným chvílím. V naší nabídce naleznete umyvadla, vany a koupelnový nábytek.
Čti dále