Novaservis novinky 2020

Představujeme Vám tři nové série vodovodních baterií Metalia Eco+, Ferro Fiesta a Ferro One a kolekci granitových kuchyňských dřezů od předního českého výrobce Novaservis.

Metalia Eco+

Řada nejprodávanějších baterií Metalia 57 byla proměněná a nabízí nyní výraznou úsporu vody a peněz. Vodovodní baterie byly vybaveny speciálním perlátorem, který lze podle potřeby snadno vypnout nebo zapnout. Výrobce uvádí úspory vody až 63% při tlaku 3 bar.

Součástí série jsou i ruční sprchy, které díky unikátní konstrukci mixují vodu se vzduchem a přitom je zachován komfort během sprchování. Design se pyšní oceněním - vítěz REDDOT DESIGN. Výrobce uvádí úspory vody až 56% při tlaku 3 bar. Hlavové sprchy s regulátorem pak ušetří až 43% vody při tlaku 3 bar.


Ferro Fiesta

Vodovodní baterie Ferro se pyšní odvážným a zároveň líbivým designem, jsou určeny všem, kteří ocení harmonii mezi krásou a praktičností. Kolekce Fiesta se vyznačuje oblými tvary, které uvolňují mysl.

V této sérii naleznete vodovodní baterie s povrchovou úpravou chrom:

  • umyvadlové
  • bidetovou
  • sprchové
  • vanové
  • dřezovou


Ferro One

Vodovodní baterie Ferro se pyšní odvážným a zároveň líbivým designem, jsou určeny všem, kteří ocení harmonii mezi krásou a praktičností. Kolekce One se vyznačuje špičkovým moderním designem a do detailu promyšlenou funkčností.

V této sérii naleznete vodovodní baterie s povrchovou úpravou chrom:

  • umyvadlové
  • bidetovou
  • sprchové
  • vanové
  • dřezovou


Granitové dřezy

V naší nabídce naleznete čtyři různé tvary dřezů, každý ve třech barevných variantách - písek, šedá a grafit.

Další články

13.8.2021 Villeroy & Boch Subway 3.0 - navrhnuto pro každodenní život

Villeroy & Boch Subway 3.0 - navrhnuto pro každodenní život

Nemůžeme slíbit „navždy“, ale jsme si jisti, že se v koupelně zařízené produkty ze série Subway 3.0 bude cítit jako doma i další generace. Série Subway 3.0 se vyznačuje nadčasově krásným designem, který překoná jakýkoli trend, ideální pro oblíbenou rodinnou koupelnu.
Čti dále
4.8.2021 Alca plast - PROGRAM INDIVIDUAL

Alca plast - PROGRAM INDIVIDUAL

Jedinečnost osobnosti každého člověka s sebou přináší individuální požadavky na design interiéru. Alca plast uvádí na trh PROGRAM INDIVIDUAL, který kombinuje atraktivní barvy s extrémně odolnými povrchy. Vzniká tak luxusní produkt v nejlepší možné kvalitě, který odolá otěru i poškrábání.
Čti dále
18.6.2021 Série Geberit Smyle - vykouzlí spokojený úsměv na tváři

Série Geberit Smyle - vykouzlí spokojený úsměv na tváři

Nová koupelnová série Geberit Smyle se nese v duchu citlivě vedených linií a moderních designových prvků. Přináší do rodinných koupelen i koupelen pro hosty harmonii a lehkost. V plánování své koupelny máte doslova volné ruce a může popustit uzdu fantazii až tam, kam ho pustí velikost samotné koupelny.
Čti dále