Novinky RAVAK pro rok 2019

Snahy o posunutí kvality koupelnového vybavení s důrazem na estetiku a funkci se tento rok zhmotnily v nových technicky unikátně řešených produktech a celých designových sériích, které by neměly uniknout Vaší pozornosti. Proto Vás zveme na ochutnávku novinek společnosti Ravak pro rok 2019.

Pojďme spolu šokovat

Důraz kladený na potřebu sebevyjádření je typický pro dnešní dobu. Všichni ti, kdo v sobě mají skrytou vášeň pro revoltu, jistě ocení rozbití základních schémat, která jsou napasována na koncept standardní koupelny, ve kterém hraje prim bílá barva. Její nahrazení elegantní černou přidává koupelně nové estetické kvality, šokuje a dává jasně najevo směr, kterým se chcete vydat. Společnost Ravak doplnila své nejoblíbenější série koupelnového vybavení o produkty v elegantní černé barvě.

Pokud oceňujete svobodu, bude pro vás jasná volba sprchový kout Walk-In v černém provedení, a to konkrétně typy Wall, Corner a Free, které disponují černými bočními profily, vzpěrami a opěrkami.

Sáhnete-li raději po standardním sprchovém koutu, je pro Vás připravena série Pivot, jejíž subtilní rám, madla a panty vynikají svým černým akcentem.

Sprchové kouty je možno doplnit o stylově černá sedátka Ovo P nebo Ovo B, která lákají na kombinaci černého rámu s oranžovou, mléčně bílou či čirou sedací plochou.


Ověřená kvalita sprchových koutů Blix v novém osvěžujícím podání

Mezi zákaznicky nejoblíbenější výrobky společnosti Ravak se řadí série sprchových koutů Blix. Přízeň svých zákazníků si tyto kouty získaly díky skvělým vlastnostem a chytrým technologiím, kterými disponují. 

Tyto zásadní vlastnosti jsou zachovány, avšak vizuální kvality doznaly značného posunu. Nový sprchový kout Blix Slim dostává oproti předchůdci zeštíhlený rám, jenž zásadně mění charakter sprchového koutu a přidává mu na vzdušnosti. Optická dynamika si pohrává s prostorem a umožní Vám pocítit pravou volnost při sprchování.


Když můžete být sólo i ve dvou

Doménou designera Kryštofa Nosála je redukce formy a vášeň pro kombinace zdánlivě odlišných tvarů. Tímto způsobem spatřila světlo světa akrylátová volně stojící vana Ravak Solo, určená pro instalaci do prostoru.

Osvobozením vany od nutnosti opírání se o boční stěnu vznikl jednoduchý, avšak výrazný celek, který se stává dominantou koupelny. Postupné svažování stěn na obou koncích vany spolu s odtokem umístěným uprostřed přímo vybízí, abyste si vanu Solo užívali ve dvou. Vaně zdatně sekunduje její zmenšenina v podobě umyvadla na desku, vyrobeného z litého mramoru.

Grohe kvalita


Krása, která potkala funkčnost

Odpovědí na tuto otázku je nová skříňka Ravak SUD, určená pro kombinování s umyvadly na desku. Koupelnová skříňka, která nemusela upozadit estetiku kvůli funkci vyniká elegantními tvary a zaoblenými rohy. Jednoduchý vzhled ozvláštňuje hliníkové madlo, díky kterému je manipulace se skříňkou příjemná a přirozená. Progresivní spojení formy a účelnosti podtrhává nabídka barevného zpracování, kdy můžete volit mezi bílým lesklým lakováním nebo dekory ořechu, dubu či satinovaného dřeva.


Nestárnoucí klasika nabitá novými technologiemi

Rodina konceptu Classic se nyní rozrůstá o závěsný klozet, vybavený Technologií RimOff, která se postará o dokonalou čistotu vaší koupelny. Nově vzniklá toaleta Ravak Classic RimOff přišla o oplachový lem, díky čemuž se výrazně snižuje riziko usazování nečistot a je rovněž usnadněna péče o toaletu, kterou stačí pouze opláchnout proudem vody.

Klozet disponuje click systémem pro zjednodušení montáže. Díky tomu stačí toaletu pouze nacvaknout na předpřipravené čepy kotvené ve zdi a dotáhnout. Odpadá tedy nutnost současného přidržování hutného kusu keramiky během instalace a dotahování.

Grohe kvalita


To nejlepší ze současného designu bylo ještě vylepšeno

Plně odhalené umyvadlo klade vyšší nároky na náročnost produkce ve jménu neustálého zvyšování estetické a funkční kvality. Společnost Ravak pojala takřka kompletní odhalení umyvadla instalovaného na desku jako jeden z hlavních plusů a zaměřila se na další zvyšování této estetické kvality, skrze snižování hmoty materiálu.

Nová umyvadla na desku v tenkostěnném provedení jsou tvořena z vysokopevnostní, sanitární keramiky. Tento nový způsob reprezentace lehkosti a ladnosti je dodáván ve všech tradičních tvarech, jako jsou kruhová umyvadla série Uni, oválná umyvadla série Ceramic O nebo obdélníková umyvadla se zaoblenými hranami série Ceramic R.

Další články

4.2.2020 Watersavers - ekologie až na prvním místě

Watersavers - ekologie až na prvním místě

Šetřiče vody Watersavers jsou vysoce kvalitní provzdušňovače vodního proudu, které zajistí opticky a pocitově vydatný proud vody, ale zároveň velmi účinně omezují její průtok. Tímto způsobem nám šetřiče zásadně napomáhají chovat se ekologicky k naší planetě a zároveň významně snižují náklady spojené s užíváním vody.
Čti dále
27.1.2020 Novaservis - černý koncept

Novaservis - černý koncept

Přední výrobce českých vodovodních baterií a koupelnových doplňků rozšiřuje své koupelnové série Nobless Tina a Titania Naty o produkty v elegantní černé matné barvě. V lednu 2020 i o sprchové příslušenství! Minimalistická, funkční a designová černá je navíc hitem letošního roku!
Čti dále
16.1.2020 Villeroy & Boch série Collaro - design pro každý den

Villeroy & Boch série Collaro - design pro každý den

Koupelnová kolekce Collaro utváří nadčasově krásný prostor k životu, který zve k příjemně stráveným chvílím. V naší nabídce naleznete umyvadla, vany a koupelnový nábytek.
Čti dále