Novým logem to jen začíná

Doba jde kupředu a my s ní držíme krok! Stejně tak, jako se pro Vás snažíme mít co možná nejmodernější prostředí e-shopu, chceme i my samotní vypadat stejně moderně. Náš e-shop tedy čeká změna loga. A to je jen začátek.

Nové, modernější logo je dynamické a lépe odráží naši snahu o neustálé zlepšování a poskytování kvalitních služeb a produktů pro Vaši koupelnu.

Hlavním prvkem loga je piktogram v modré barvě, vyobrazující umyvadlo s vodovodní baterií a padající kapkou vody, která symbolizuje dynamiku.

Barva loga pak reprezentuje vodu a čistotu, čímž zdůrazňuje naše zaměření na sanitu a koupelnové vybavení.

Nové logo budeme používat na všech našich komunikačních kanálech, včetně e-shopu, propagačních materiálů a produktů. Děkujeme za vaši přízeň a věříme, že se vám naše nové logo bude líbit, protože tím to teprve začíná...

 

Společně silnější

Změna loga odráží naši vizi propojení e-shopu, koupelnového studia a velkoobchodu pod jménem naší mateřské společnosti Makatherm, které sama prochází vizuální obměnou. Cílem je přinést našim zákazníkům všechny výhody z tohoto spojení v jednom komplexním balíčku.

 

Specializovaný přístup

V rámci zachování naší vize, prošlo stejnou proměnou i naše koupelnové studio v Brně. Zde nabízíme kompletní služby v oblasti koupelen, od zaměření a 3D návrhu až po dodání zboží a realizaci. Služby poskytujeme jak koncovým zákazníkům, tak developerům a architektům.

Další články

12. 4. 2024
Grohe - logistické potíže

Grohe - logistické potíže

Vážení zákazníci, vzhledem k logistickým potížím u výrobce Grohe nemůžeme garantovat přesnou dobu dodání. Problémy se týkají pouze produktů, které nedržíme skladem. Tyto produkty jsou viditelně označeny upozorněním v banneru. Ostatních produktů Grohe se toto omezení netýká. Děkujeme za pochopení.
Čti dále

9. 4. 2024
Značka SanSwiss mění název na Ronal

Značka SanSwiss mění název na Ronal

Skupina SanSwiss se stává RONAL Bathrooms, značka výrobků SanSwiss se nyní
jmenuje RONAL – silný základ pro úspěch na trhu koupelen a wellness.
Čti dále

28. 3. 2024
Jarní slevy - až 10 % na vybrané značky

Jarní slevy - až 10 % na vybrané značky

Vážení zákazníci, nakupujte s jarní slevou! Jaro je ve vzduchu a my jsme pro vás zlevnili tisíce produktů oblíbených značek sanitárního vybavení. Akce končí 30. 4., tak neváhejte a využijte extra slevu 5 nebo až 10 % s kódem JARNISLEVA5 a JARNISLEVA10.
Čti dále