Otevíráme! Těšíme se na Vás!

Vážení zákazníci,
máme pro Vás dobrou zprávu! Od 18. 5. 2021 otevíráme naše zákaznické centrum a showroom na pobočce Brno-Škrobárenská.

Důležité informace

  • od 18. 5. 2021 otevíráme pobočku Brno-Škrobárenská
  • pro vyzvednutí zboží je možné opět použít hlavní vchod
  • možnost platit hotově nebo platební kartou přímo v zákaznickém centru
  • možnost osobních konzultací s našimi odbornými prodejci a prohlídky showroomu

Otevírací doba:

Pondělí: 7:30-12:00 | 13:00-16:30
Úterý: 7:30-12:00 | 13:00-16:30
Středa: 7:30-12:00 | 13:00-16:30
Čtvrtek: 7:30-12:00 | 13:00-16:30
Pátek: 7:00-12:00 | 13:00-16:00
Sobota: ZAVŘENO
Neděle: ZAVŘENO

Odborné poradenství:

Přímo na vzorkovně vás budou čekat naši vyškolení kolegové, kteří vám pomohou s výběrem a poradí Vám, které komponenty jsou vzájemně kompatibilní, co spolu fungovat bude a co zkrátka ne. Jakmile se pro některý z produktů rozhodněte, je možné jej objednat přímo na vzorkovně a pokud je skladem na pobočce, můžete si jej rovnou i zakoupit a odvézt s sebou.

Těšíme se na Vaši návštěvu.


Jak se k nám dostanete:

Autem:

Pokud se k nám rozhodnete vydat automobilem, určitě vás potěší možnost zákaznického parkování zdarma přímo před vchodem do showroomu. Směrem z centra Brna se k nám dostanete z ulice Zvonařka, ze které následně odbočíte doprava pod železničním mostem na ulici Masnou a po 140 metrech uvidíte vpravo areál Ponávka. Směrem od Slatiny pak po ulici Ostravská, přes Olomouckou, Hladíkovu, kde pod železničním mostem odbočíte vlevo na ulici Masnou, kde po 140 metrech uvidíte vpravo areál Ponávka.

Pokud si k nám jedete vyzvednout objednané zboží, hned za vchodem do showroomu Vás bude čekat obsluha e-shopu. Zde Vám vystavíme doklady, v případě platby hotově/platební kartou zboží uhradíte. S doklady budete pokračovat do skladu - malé věci Vám vydáme přímo zde, pro větší si zajedete autem ke vchodu do skladu, který se nachází v zadní části budovy, viz plánek.  


Městskou hromadnou dopravou:

V případě, že využijete pro cestování městskou veřejnou dopravu, dovezou vás k nám autobusy 44, 64, 67, 77 a 84 a vystoupíte na zastávce Hladíkova, ze které to je už jen pár metrů pěšky, přímo k nám na provozovnu.

UPOZORNĚNÍ:

Všichni naši zaměstnanci byli poučení, jak dodržovat zvýšenou hygienu a minimalizovat možnost nákazy virem COVID-19. Prosíme Vás, abyste v zájmu bezpečí personálu i Vašeho měli při vyzvednutí zásilky nebo návštěve zákaznického centra/showroomu na sobě patřičné zakrytí úst a nosu.

Další články

27.1.2022 Vyhraj sadu Alca plast k umyvadlu

Vyhraj sadu Alca plast k umyvadlu

Pro velký úspěch Vám přinášíme novou soutěž ve spolupráci s českým výrobcem sanitárního vybavení Alca Plast. Aby mohla výhra udělat radost právě Vám, stačí na naší facebookové stránce KOUPELNY-CZ.cz správně odpovědět na soutěžní otázku.
Čti dále
1.1.2022 Doživotní záruka na vany Ravak

Doživotní záruka na vany Ravak

Český výrobce koupelnového vybavení RAVAK přichází s nabídkou Doživotní záruky na všechny vany RAVAK. V rámci této doživotní záruky bude kupujícímu vana opravena, nebo v případě výskytu neopravitelné vady vyměněna, a to po celou dobu života kupujícího, bez ohledu na počet uplatnění nároku na odstranění vady zakoupené vany během trvání Doživotní záruky.
Čti dále
13.10.2021 Vyhraj sadu k umyvadlu Alca plast

Vyhraj sadu k umyvadlu Alca plast

S novým týdnem tu máme pro Vás soutěž ve spolupráci s českým výrobcem sanitárního vybavení Alca Plast. Aby mohla výhra udělat radost právě Vám, stačí na naší facebookové stránce KOUPELNY-CZ.cz správně odpovědět na soutěžní otázku.
Čti dále