Ovládací tlačítka Geberit v novém

Ovládací tlačítka Geberit Sigma přicházejí v nových provedeních, které disponují jedinečným charakterem dotahujícím design vaší koupelny k dokonalosti. Materiály v podobě přírodního dřeva, umělého kamene či kovu s inovovanými povrchovými úpravami uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Sigma21

Velmi luxusní a technicky pokročilá série tlačítek Geberit Sigma21 reaguje na současné koupelnové trendy rozšířením portfolia výrobků. Tlačítka jsou nyní dostupná ve dvou nových naturálních materiálech umělý kámen se vzhledem betonu a hnědé dřevo ořech, které jsou doplněny o nové barevné varianty kovových detailů v provedení červené zlato, černý chrom a mosaz. Kovové detaily jsou chráněny PVD povlakem tvořeným napařováním. 


Sigma50

Velmi luxusní a technicky pokročilá série tlačítek Geberit Sigma21 reaguje na současné koupelnové trendy rozšířením portfolia výrobků. Tlačítka jsou nyní dostupná ve třech nových naturálních materiálech umělý kámen se vzhledem betonu, břidlice a hnědé dřevo ořech, které jsou doplněny o nové barevné varianty kovových detailů v provedení červené zlato, černý chrom a mosaz. Kovové detaily jsou chráněny PVD povlakem tvořeným napařováním.


Sigma20

Série oblíbených tlačítek Geberit Sigma20 byla na základě požadavku zákazníků rozšířena o nové varianty. Pro klienty, kteří upřednostňují barevné podtóny výrobků oproti lesklým chromovaným detailům jsou nyní k dispozici tlačítka v provedení tón-v-tónu. 

Barevné varianty provedení tón-v-tónu:

  • bílá tón-v-tónu
  • matná bílá tón-v-tónu
  • černátón-v-tónu
  • matná černá tón-v-tónu


Sigma30

Série oblíbených tlačítek Geberit Sigma30 byla na základě požadavku zákazníků rozšířena o nové varianty. Pro klienty, kteří upřednostňují barevné podtóny výrobků oproti lesklým chromovaným detailům jsou nyní k dispozici tlačítka v provedení tón-v-tónu. 

Barevné varianty provedení tón-v-tónu:

  • bílá tón-v-tónu
  • matná bílá tón-v-tónu
  • černátón-v-tónu
  • matná černá tón-v-tónu


Ovládací tlačítka: matný chrom stříkaný

Stálice moderních koupelen v podobě chromovaných tlačítek se dočkala svého rozšíření o variantu matný chrom. Původní metoda galvanizovaného pokovení je zde nahrazena technikou stříkání, která dává vzniknout matnému povrchu easy-to-clean se schopností eliminovat otisky prstů na předmětech. Designové prvky v podobě detailů z lesklého chromu jsou zachovány. 

V provedení matný chrom stříkaný jsou k dostání plastová tlačítka Sigma01, Sigma10, Sigma20, Sigma30, Omega20 a Omega30.

Další články

8.5.2020 Geberit VariForm

Geberit VariForm

Kruh a obdélník, ovál a elipsa: Designová koncepce umyvadel Geberit VariForm je založena na čtyřech nejdůležitějších geometrických základních tvarech a třech variantách instalace. Ve spojení s klidným, zdrženlivým designovým jazykem koupelnového nábytku VariForm nyní nabízíme kreativní prostor pro ztvárnění koupelny podle vlastních přání.
Čti dále
29.4.2020 Geberit One - prvotřídní design ve spojení s inovativním know-how

Geberit One - prvotřídní design ve spojení s inovativním know-how

Nové závěsné WC Geberit ONE představuje unikátní kombinaci prvotřídního designu a inovativního know-how společnosti Geberit. V nabídce ve dvou barevných provedeních.
Čti dále
29.4.2020 Geberit Selnova - klasicky nadčasová

Geberit Selnova - klasicky nadčasová

Ať už se chystáte zařídit si novou koupelnu, nebo jste se rozhodli pro rekonstrukci, koupelnová série Geberit Selnova dokáže vyhovět vašim požadavkům. Tato koupelnová série se vyznačuje skvělým poměrem ceny a výkonu s vysokou kvalitou, která je se značkou Geberit neodmyslitelně spjatá.
Čti dále