Ovládací tlačítka Geberit v novém

Ovládací tlačítka Geberit Sigma přicházejí v nových provedeních, které disponují jedinečným charakterem dotahujícím design vaší koupelny k dokonalosti. Materiály v podobě přírodního dřeva, umělého kamene či kovu s inovovanými povrchovými úpravami uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Sigma21

Velmi luxusní a technicky pokročilá série tlačítek Geberit Sigma21 reaguje na současné koupelnové trendy rozšířením portfolia výrobků. Tlačítka jsou nyní dostupná ve dvou nových naturálních materiálech umělý kámen se vzhledem betonu a hnědé dřevo ořech, které jsou doplněny o nové barevné varianty kovových detailů v provedení červené zlato, černý chrom a mosaz. Kovové detaily jsou chráněny PVD povlakem tvořeným napařováním. 


Sigma50

Velmi luxusní a technicky pokročilá série tlačítek Geberit Sigma21 reaguje na současné koupelnové trendy rozšířením portfolia výrobků. Tlačítka jsou nyní dostupná ve třech nových naturálních materiálech umělý kámen se vzhledem betonu, břidlice a hnědé dřevo ořech, které jsou doplněny o nové barevné varianty kovových detailů v provedení červené zlato, černý chrom a mosaz. Kovové detaily jsou chráněny PVD povlakem tvořeným napařováním.


Sigma20

Série oblíbených tlačítek Geberit Sigma20 byla na základě požadavku zákazníků rozšířena o nové varianty. Pro klienty, kteří upřednostňují barevné podtóny výrobků oproti lesklým chromovaným detailům jsou nyní k dispozici tlačítka v provedení tón-v-tónu. 

Barevné varianty provedení tón-v-tónu:

  • bílá tón-v-tónu
  • matná bílá tón-v-tónu
  • černátón-v-tónu
  • matná černá tón-v-tónu


Sigma30

Série oblíbených tlačítek Geberit Sigma30 byla na základě požadavku zákazníků rozšířena o nové varianty. Pro klienty, kteří upřednostňují barevné podtóny výrobků oproti lesklým chromovaným detailům jsou nyní k dispozici tlačítka v provedení tón-v-tónu. 

Barevné varianty provedení tón-v-tónu:

  • bílá tón-v-tónu
  • matná bílá tón-v-tónu
  • černátón-v-tónu
  • matná černá tón-v-tónu


Ovládací tlačítka: matný chrom stříkaný

Stálice moderních koupelen v podobě chromovaných tlačítek se dočkala svého rozšíření o variantu matný chrom. Původní metoda galvanizovaného pokovení je zde nahrazena technikou stříkání, která dává vzniknout matnému povrchu easy-to-clean se schopností eliminovat otisky prstů na předmětech. Designové prvky v podobě detailů z lesklého chromu jsou zachovány. 

V provedení matný chrom stříkaný jsou k dostání plastová tlačítka Sigma01, Sigma10, Sigma20, Sigma30, Omega20 a Omega30.

Další články

4.8.2020 Přemýšlej!

Přemýšlej!

Přemýšlej! Mít nebo nemít dávkovač tablet ZDARMA? Přemýšlej! O sprchovém žlabu na celý život od českého výrobce sanitárního vybavení Alcaplast.
Čti dále
3.8.2020 Ravak přichází s novými kolekcemi vodovodních baterií

Ravak přichází s novými kolekcemi vodovodních baterií

Tři tváře moderny dle vizí společnosti Ravak. Tak můžeme popsat charakter nových kolekcí Flat, Puri a 10° Free, které byly nedávno představeny. Nadčasový design, funkčnost a odlehčená forma ve třech různých zpracováních. A vy už si jen vyberete to, které se vám líbí nejvíce.
Čti dále
16.7.2020 Sapho Twiga - nadčasový vzdušný design

Sapho Twiga - nadčasový vzdušný design

Představujeme sérii umyvadlových stolků Sapho Twiga. Nechte se zaujmout nadčasovým vzdušným designem, díky kterému vyniknou v koupelnách moderních, loftových i industriálně zařízených.
Čti dále