Ovládací tlačítka Geberit v novém

Ovládací tlačítka Geberit Sigma přicházejí v nových provedeních, které disponují jedinečným charakterem dotahujícím design vaší koupelny k dokonalosti. Materiály v podobě přírodního dřeva, umělého kamene či kovu s inovovanými povrchovými úpravami uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Sigma21

Velmi luxusní a technicky pokročilá série tlačítek Geberit Sigma21 reaguje na současné koupelnové trendy rozšířením portfolia výrobků. Tlačítka jsou nyní dostupná ve dvou nových naturálních materiálech umělý kámen se vzhledem betonu a hnědé dřevo ořech, které jsou doplněny o nové barevné varianty kovových detailů v provedení červené zlato, černý chrom a mosaz. Kovové detaily jsou chráněny PVD povlakem tvořeným napařováním. 


Sigma50

Velmi luxusní a technicky pokročilá série tlačítek Geberit Sigma21 reaguje na současné koupelnové trendy rozšířením portfolia výrobků. Tlačítka jsou nyní dostupná ve třech nových naturálních materiálech umělý kámen se vzhledem betonu, břidlice a hnědé dřevo ořech, které jsou doplněny o nové barevné varianty kovových detailů v provedení červené zlato, černý chrom a mosaz. Kovové detaily jsou chráněny PVD povlakem tvořeným napařováním.


Sigma20

Série oblíbených tlačítek Geberit Sigma20 byla na základě požadavku zákazníků rozšířena o nové varianty. Pro klienty, kteří upřednostňují barevné podtóny výrobků oproti lesklým chromovaným detailům jsou nyní k dispozici tlačítka v provedení tón-v-tónu. 

Barevné varianty provedení tón-v-tónu:

  • bílá tón-v-tónu
  • matná bílá tón-v-tónu
  • černátón-v-tónu
  • matná černá tón-v-tónu


Sigma30

Série oblíbených tlačítek Geberit Sigma30 byla na základě požadavku zákazníků rozšířena o nové varianty. Pro klienty, kteří upřednostňují barevné podtóny výrobků oproti lesklým chromovaným detailům jsou nyní k dispozici tlačítka v provedení tón-v-tónu. 

Barevné varianty provedení tón-v-tónu:

  • bílá tón-v-tónu
  • matná bílá tón-v-tónu
  • černátón-v-tónu
  • matná černá tón-v-tónu


Ovládací tlačítka: matný chrom stříkaný

Stálice moderních koupelen v podobě chromovaných tlačítek se dočkala svého rozšíření o variantu matný chrom. Původní metoda galvanizovaného pokovení je zde nahrazena technikou stříkání, která dává vzniknout matnému povrchu easy-to-clean se schopností eliminovat otisky prstů na předmětech. Designové prvky v podobě detailů z lesklého chromu jsou zachovány. 

V provedení matný chrom stříkaný jsou k dostání plastová tlačítka Sigma01, Sigma10, Sigma20, Sigma30, Omega20 a Omega30.

Další články

13.8.2021 Villeroy & Boch Subway 3.0 - navrhnuto pro každodenní život

Villeroy & Boch Subway 3.0 - navrhnuto pro každodenní život

Nemůžeme slíbit „navždy“, ale jsme si jisti, že se v koupelně zařízené produkty ze série Subway 3.0 bude cítit jako doma i další generace. Série Subway 3.0 se vyznačuje nadčasově krásným designem, který překoná jakýkoli trend, ideální pro oblíbenou rodinnou koupelnu.
Čti dále
4.8.2021 Alca plast - PROGRAM INDIVIDUAL

Alca plast - PROGRAM INDIVIDUAL

Jedinečnost osobnosti každého člověka s sebou přináší individuální požadavky na design interiéru. Alca plast uvádí na trh PROGRAM INDIVIDUAL, který kombinuje atraktivní barvy s extrémně odolnými povrchy. Vzniká tak luxusní produkt v nejlepší možné kvalitě, který odolá otěru i poškrábání.
Čti dále
18.6.2021 Série Geberit Smyle - vykouzlí spokojený úsměv na tváři

Série Geberit Smyle - vykouzlí spokojený úsměv na tváři

Nová koupelnová série Geberit Smyle se nese v duchu citlivě vedených linií a moderních designových prvků. Přináší do rodinných koupelen i koupelen pro hosty harmonii a lehkost. V plánování své koupelny máte doslova volné ruce a může popustit uzdu fantazii až tam, kam ho pustí velikost samotné koupelny.
Čti dále