Jak uhradit dobírku u zásilky doručované do Z-boxu?

Přišla Vám do Z-boxu zásilka na dobírku? Nevíte si rady s jejím uhrazením? Připravili jsme pro Vás krátký článek, ve kterém Vám poradíme, jak zásilku rychle a pohodlně uhradit.

 


Online kartou v aplikaci Zásilkovna

Doběrečnou částku lze uhradit kartou online přímo v aplikaci Zásilkovna. Přihlaste se pomocí Vašeho telefonního čísla, které jste jste zadali při tvorbě objednávky. V sekci Zásilky, zvolte Vámi požadovanou zásilku, u které si přejete dobírku uhradit. Klikněte na tlačítko „Zaplatit“. Po kliknutí na tlačítko, budete přesměrování na platební bránu, kde zásilku jednoduše uhradíte.


Online kartou přes web Zásilkovny

Další možností je platba kartou online přes oficiální internetové stránky společnosti Zásilkovna. Pomocí trasovacího čísla/expedičního kódu vyhledejte Vaši zásilku. Po zobrazení statusu zásilky, se Vám v řádku „Dobírka“ zobrazuje částka k uhrazení a možnost online úhrady. Při kliknutí na tlačítko „Zaplatit“, budete přesměrování na platební bránu, kde zásilku jednoduše uhradíte.

Další články

3. 5. 2023
Novaservis Metalia - české vodovodní baterie

Novaservis Metalia - české vodovodní baterie

Představujeme Vám řadu vodovodních baterií Novaservis Metalia. Kvalitní, designové a úsporné baterie vyrobené v České republice jsou zárukou dlouhodobé funkčnosti. Inovativní technologie baterií Metalia zaručují uživatelům větší komfort obsluhy, šetří vodu i peněženku.
Čti dále

10. 3. 2023
Luxusní WC set kielle + Geberit

Luxusní WC set kielle + Geberit

Luxusní závěsné wc kielle vybavené rimless technologií a sedátkem s pozvolným sklápěním je perfektní kousek sanitárního vybavení sám o sobě. My jsme jej navíc doplnili o ověřený podomítkový modul, a tak vám můžeme představit vyladěný set kielle + Geberit.
Čti dále

24. 2. 2023
Laufen Lua - Nadčasová novinka

Laufen Lua - Nadčasová novinka

Vážení zákazníci, představujeme Vám nadčasovou řadu výrobků Laufen Lua, kterou nově naleznete na našem e-shopu.
Čti dále