Přijatá opatření v souvislosti s vládním nařízením

Vážení zákazníci, dovolte nám, abychom Vás touto cestou informovali o přijatých opatřeních v souvislosti s vládním nařízením. Provoz e-shopu funguje standardně, avšak pro maximální ochranu Vašeho zdraví i zdraví našich zaměstnanců jsme se rozhodli přistoupit k následujícím opatřením týkajících se osobních odběrů a konzultacích na našich prodejnách.

Pokud budete potřebovat konzultaci či radu nebo Vás bude zajímat stav Vaší objednávky využijte:

popřípadě online chat či online formulář na našem e-shopu. Naši odborní prodejci Vám budou k dispozici.


Naše vzorkovna na pobočce Brno-Škrobárenská je pro návštěvníky od 22. 10. 2020 do odvolání dočasně uzavřena.


Na pobočce Brno-Škrobárenská bude možný osobní odběr zboží za podmínky, že zboží bude zaplaceno dopředu (platba kartou online, bankovní převod)


Na pobočce České Budějovice bude možný osobní odběr zboží za podmínky, že zboží bude zaplaceno dopředu (platba kartou online, bankovní převod)


Pokud jste odeslali objednávku před vyhlášením tohoto výjimečného stavu a zvolili osobní odběr, naše obchodní oddělení Vás bude kontaktovat, jak si budete přát situaci řešit. 


Buďte, prosím, shovívaví k případným prodlevám při doručování zboží, za dané situace hrozí přetížení kurýrních služeb.


Budeme se snažit, aby preventivní opatření měla co nejmenší vliv na naše služby, ale omluvte, prosím, případná omezení způsobená tímto vynuceným stavem.


Všichni naši zaměstnanci byli poučení, jak dodržovat zvýšenou hygienu a minimalizovat možnost nákazy virem COVID-19. Všechny zahraniční cesty a obchodní schůzky byly zrušeny.


Děkujeme za pochopení

Ing. Aleš Merta

jednatel společnosti

Další články

8.4.2021 Omezení výdeje zboží na pobočce Brno-Škrobárenská

Omezení výdeje zboží na pobočce Brno-Škrobárenská

Vážení zákazníci, dne 9. 4. 2021 z důvodu aktualizace skladového softwaru nebude možné mezi 11:50-13:30 vydávat zboží ze skladu na pobočce Brno-Škrobárenská. Naplánujte si, prosím, vyzvednutí zboží mimo tento časový úsek. Děkujeme za pochopení.
Čti dále
22.12.2020 Inventura 4. 1. - 5. 1. 2021

Inventura 4. 1. - 5. 1. 2021

Vážení zákazníci,
ve dnech 4. 1. - 5. 1. 2021 bude probíhat inventura, v těchto dnech bude provoz e-shopu omezen. Více informací po rozkliknutí článku.
Čti dále
9.10.2020 Dárek k nákupu zboží Ravak - ZDARMA

Dárek k nákupu zboží Ravak - ZDARMA

K nákupu vany, sprchové vaničky, sprchové koutu nebo vodovodní baterie značky RAVAK obdržíte ZDARMA čistící prostředek sanitárního vybavení Ravak Cleaner.
Čti dále