Přijatá opatření v souvislosti s vládním nařízením

Vážení zákazníci, dovolte nám, abychom Vás touto cestou informovali o přijatých opatřeních v souvislosti s vládním nařízením. Provoz e-shopu funguje standardně, avšak pro maximální ochranu Vašeho zdraví i zdraví našich zaměstnanců jsme se rozhodli přistoupit k následujícím opatřením týkajících se osobních odběrů a konzultacích na našich prodejnách.

Pokud budete potřebovat konzultaci či radu nebo Vás bude zajímat stav Vaší objednávky využijte:

popřípadě online chat či online formulář na našem e-shopu. Naši odborní prodejci Vám budou k dispozici.


Naše vzorkovna na pobočce Brno-Škrobárenská je pro návštěvníky od 22. 10. 2020 do odvolání dočasně uzavřena.


Na pobočce Brno-Škrobárenská bude možný osobní odběr zboží za podmínky, že zboží bude zaplaceno dopředu (platba kartou online, bankovní převod)


Na pobočce České Budějovice bude možný osobní odběr zboží za podmínky, že zboží bude zaplaceno dopředu (platba kartou online, bankovní převod)


Pokud jste odeslali objednávku před vyhlášením tohoto výjimečného stavu a zvolili osobní odběr, naše obchodní oddělení Vás bude kontaktovat, jak si budete přát situaci řešit. 


Buďte, prosím, shovívaví k případným prodlevám při doručování zboží, za dané situace hrozí přetížení kurýrních služeb.


Budeme se snažit, aby preventivní opatření měla co nejmenší vliv na naše služby, ale omluvte, prosím, případná omezení způsobená tímto vynuceným stavem.


Všichni naši zaměstnanci byli poučení, jak dodržovat zvýšenou hygienu a minimalizovat možnost nákazy virem COVID-19. Všechny zahraniční cesty a obchodní schůzky byly zrušeny.


Děkujeme za pochopení

Ing. Aleš Merta

jednatel společnosti

Další články

31.5.2021 Výherní akce Geberit - Spokojený zákazník důvěřuje originálu

Výherní akce Geberit - Spokojený zákazník důvěřuje originálu

KUPTE SI jeden z akčních originálních produktů Geberit Duofix pro závěsné WC. ZAREGISTRUJTE SE na webové stránce Geberitu. ZÍSKEJTE 21 hlavních výher - sprchovací WC AquaClean Sela nebo 221 výher v hodnotě 21 EUR.
Čti dále
17.5.2021 Otevíráme! Těšíme se na Vás!

Otevíráme! Těšíme se na Vás!

Vážení zákazníci,
máme pro Vás dobrou zprávu! Od 18. 5. 2021 otevíráme naše zákaznické centrum a showroom na pobočce Brno-Škrobárenská.
Čti dále
10.5.2021 Vyhraj umyvadlovou baterii Nobless Tina

Vyhraj umyvadlovou baterii Nobless Tina

S novým týdnem tu máme pro Vás soutěž ve spolupráci s českým výrobcem baterií Novaservis. Aby mohla baterie udělat radost právě Vám, stačí na naší facebookové stránce KOUPELNY-CZ.cz správně odpovědět na soutěžní otázku.
Čti dále