Přijatá opatření v souvislosti s vládním nařízením

Vážení zákazníci, dovolte nám, abychom Vás touto cestou informovali o přijatých opatřeních v souvislosti s vládním nařízením. Provoz e-shopu funguje standardně, avšak pro maximální ochranu Vašeho zdraví i zdraví našich zaměstnanců jsme se rozhodli přistoupit k následujícím opatřením týkajících se osobních odběrů a konzultacích na našich prodejnách.

Pokud budete potřebovat konzultaci či radu nebo Vás bude zajímat stav Vaší objednávky využijte:

popřípadě online chat či online formulář na našem e-shopu. Naši odborní prodejci Vám budou k dispozici.


Naše vzorkovna na pobočce Brno-Škrobárenská je pro návštěvníky od 22. 10. 2020 do odvolání dočasně uzavřena.


Na pobočce Brno-Škrobárenská bude možný osobní odběr zboží za podmínky, že zboží bude zaplaceno dopředu (platba kartou online, bankovní převod)


Na pobočce České Budějovice bude možný osobní odběr zboží za podmínky, že zboží bude zaplaceno dopředu (platba kartou online, bankovní převod)


Pokud jste odeslali objednávku před vyhlášením tohoto výjimečného stavu a zvolili osobní odběr, naše obchodní oddělení Vás bude kontaktovat, jak si budete přát situaci řešit. 


Buďte, prosím, shovívaví k případným prodlevám při doručování zboží, za dané situace hrozí přetížení kurýrních služeb.


Budeme se snažit, aby preventivní opatření měla co nejmenší vliv na naše služby, ale omluvte, prosím, případná omezení způsobená tímto vynuceným stavem.


Všichni naši zaměstnanci byli poučení, jak dodržovat zvýšenou hygienu a minimalizovat možnost nákazy virem COVID-19. Všechny zahraniční cesty a obchodní schůzky byly zrušeny.


Děkujeme za pochopení

Ing. Aleš Merta

jednatel společnosti

Další články

9.10.2020 Dárek k nákupu zboží Ravak - ZDARMA

Dárek k nákupu zboží Ravak - ZDARMA

K nákupu vany, sprchové vaničky, sprchové koutu nebo vodovodní baterie značky RAVAK obdržíte ZDARMA čistící prostředek sanitárního vybavení Ravak Cleaner.
Čti dále
23.7.2020 Preventivní hygienické opatření

Preventivní hygienické opatření

Vážení zákazníci,
z preventivních důvodů je vstup na pobočku možný pouze s patřičným zakrytím úst a nosu. U vchodu bude umístěna dezinfekce. Děkujeme za dodržení hygienických požadavků a těšíme se na Vaši návštěvu.
Čti dále
1.6.2020 Doživotní záruka na vany Ravak

Doživotní záruka na vany Ravak

Český výrobce koupelnového vybavení RAVAK přichází s nabídkou Doživotní záruky na všechny vany RAVAK. V rámci této doživotní záruky bude kupujícímu vana opravena, nebo v případě výskytu neopravitelné vady vyměněna, a to po celou dobu života kupujícího, bez ohledu na počet uplatnění nároku na odstranění vady zakoupené vany během trvání Doživotní záruky.
Čti dále