Ravak přichází s novými kolekcemi vodovodních baterií

Tři tváře moderny dle vizí společnosti Ravak. Tak můžeme popsat charakter nových kolekcí Flat, Puri a 10° Free, které byly nedávno představeny. Nadčasový design, funkčnost a odlehčená forma ve třech různých zpracováních. A vy už si jen vyberete to, které se vám líbí nejvíce.

Ravak Flat

Přírodními živly inspirovaná série vodovodních baterií Ravak Flat dostala do vínku ladné linie symbolizující svěží vodní proud, který i zprostředkovává. Díky svým jemným plochám doplněným o ladné tvary nabývají výrobky nadčasový charakter, který se neokouká. Vodovodní baterie řady Ravak Flat vykryjí všechny vaše potřeby v koupelně i kuchyni, a umožní vám tak zachovat jednotný vizuální charakter všech armatur v domácnosti.


Ravak Puri

Do kuchyňského dřezu, k umyvadlu či do vany nebo do sprchy, zde všude můžete umístit novou sérii vodovodních baterií Ravak Puri. Jak už název napovídá, produkty série Puri se pyšní redukovanou formou s atributy minimalizovaného designu. Jejich tvarová jednoduchost se nejlépe uplatní v moderních koupelnách, avšak perfektně funguje takřka ve všech designových uspořádáních. Proto neváhejte a vneste do své koupelny nadčasového ducha moderní doby se sérií Ravak Puri.


Ravak 10° Free

Moderna s přívětivou tváří, tak by se dala označit série koupelnových armatur Ravak 10° Free. Tvarová čistota v kombinaci s propracovanou geometrií výrobků vám připraví nevšední vizuální zážitek doplněný o novou úroveň používání vodovodních baterií. Baterie stojí v náklonu směrem k vaší ruce, což se velmi pozitivně projeví při každodenním užívání. Tato chytrá práce s prostorem schovaná v unikátním designovém balení vám připraví nevšední zážitky během každého dne.

Další články

4.8.2020 Přemýšlej!

Přemýšlej!

Přemýšlej! Mít nebo nemít dávkovač tablet ZDARMA? Přemýšlej! O sprchovém žlabu na celý život od českého výrobce sanitárního vybavení Alcaplast.
Čti dále
16.7.2020 Sapho Twiga - nadčasový vzdušný design

Sapho Twiga - nadčasový vzdušný design

Představujeme sérii umyvadlových stolků Sapho Twiga. Nechte se zaujmout nadčasovým vzdušným designem, díky kterému vyniknou v koupelnách moderních, loftových i industriálně zařízených.
Čti dále
29.6.2020 Novaservis - černý koncept

Novaservis - černý koncept

Černá a chrom - tato moderní provedení působí opravdu luxusně a společně krásně kontrastují. Do koupelny můžete černou barvu snadno přinést i pomocí koupelnových doplňků, vybavení a ručníků. Černá barva má tu výhodu, že se hodí ke každému stylu.
Čti dále