Ravak Puri - Jasná řeč jednoduchých tvarů

Ravak, český výrobce vodovodních baterií vám přináší exkluzivní sérii Puri, která vás okouzlí svými jednoduchými liniemi. O mimořádnou hospodárnost a šetrnost k životnímu prostředí se pak postará celá řada neotřelých řešení, které oceníte každý den.

Dokonalost skrytá v jednoduchosti

Řada vodovodních baterií Ravak ze série Puri, vyrobená v České republice, nabízí podmanivé vizuální ztvárnění z pera designéra Kryštofa Nosála. Určujícím prvkem nové řady je kruhový profil válce. Propojení válců, které tvoří tělo baterie, je strohé, aby vynikla čistota jednotlivých prvků a vznikl minimalistický celek harmonicky ladící s jakkoli pojatým interiérem.

502


Vybroušeno k dokonalosti

je i vnitřní pojetí baterií, jejichž komponenty zajistí prvotřídní chod celého mechanizmu po dlouhou dobu. Také z tohoto důvodu Vám Ravak poskytuje pětiletou záruku na všechny baterie série Puri. Baterie z řady Puri jsou vybaveny nastavitelným perlátorem, který umožňuje nastavit proud vody tak, jak potřebujete. Jejich tělo je vytvořeno z kvalitní mosazi, která se postará o mimořádně dlouhou životnost. Třešničkou na dortu je pak technologie SilkMove, zajišťující sametově hladký a plynulý chod ovládací páky.


Průlomové řešení

Vanová baterie Ravak Puri je unikátní novinkou na trhu! Z jejího těla byl odstraněn vizuálně rušivý přepínač. Pomocí speciální kartuše uvnitř baterie lze snadno přepínat proud vody do vany/sprchy a teplotu vody na teplou/studenou pouze jednoduchým pohybem páky vlevo a vpravo.


V harmonii s každým stylem

Minimalistický design baterií Puri a jejich zaoblené křivky souzní s každým moderním umyvadlem. Baterie k umyvadlu na desku nebo vyšší umyvadlová baterie pro komfortnější mytí ke klasickému umyvadlu. Vybírat můžete z naší široké nabídky obsahující všechny výrobky řady Ravak Puri.

 

Další články

2.12.2022 NOVINKA v nabídce - dárkové poukazy

NOVINKA v nabídce - dárkové poukazy

Vánoce jsou za dveřmi. Nevíte, čím obdarovat své blízké? Darujte radost v podobě dárkových poukazů KOUPELNY-CZ.cz
Čti dále
29.9.2022 Alcaplast mění po 24 letech logo i název společnosti

Alcaplast mění po 24 letech logo i název společnosti

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat o změně názvu společnosti jednoho z našich partnerů. Alcaplast se mění na Alcadrain!
Čti dále
13.8.2021 Villeroy & Boch Subway 3.0 - navrhnuto pro každodenní život

Villeroy & Boch Subway 3.0 - navrhnuto pro každodenní život

Nemůžeme slíbit „navždy“, ale jsme si jisti, že se v koupelně zařízené produkty ze série Subway 3.0 bude cítit jako doma i další generace. Série Subway 3.0 se vyznačuje nadčasově krásným designem, který překoná jakýkoli trend, ideální pro oblíbenou rodinnou koupelnu.
Čti dále