Ravak Puri - Jasná řeč jednoduchých tvarů

Ravak, český výrobce vodovodních baterií vám přináší exkluzivní sérii Puri, která vás okouzlí svými jednoduchými liniemi. O mimořádnou hospodárnost a šetrnost k životnímu prostředí se pak postará celá řada neotřelých řešení, které oceníte každý den.

Dokonalost skrytá v jednoduchosti

Řada vodovodních baterií Ravak ze série Puri, vyrobená v České republice, nabízí podmanivé vizuální ztvárnění z pera designéra Kryštofa Nosála. Určujícím prvkem nové řady je kruhový profil válce. Propojení válců, které tvoří tělo baterie, je strohé, aby vynikla čistota jednotlivých prvků a vznikl minimalistický celek harmonicky ladící s jakkoli pojatým interiérem.

502


Vybroušeno k dokonalosti

je i vnitřní pojetí baterií, jejichž komponenty zajistí prvotřídní chod celého mechanizmu po dlouhou dobu. Také z tohoto důvodu Vám Ravak poskytuje pětiletou záruku na všechny baterie série Puri. Baterie z řady Puri jsou vybaveny nastavitelným perlátorem, který umožňuje nastavit proud vody tak, jak potřebujete. Jejich tělo je vytvořeno z kvalitní mosazi, která se postará o mimořádně dlouhou životnost. Třešničkou na dortu je pak technologie SilkMove, zajišťující sametově hladký a plynulý chod ovládací páky.


Průlomové řešení

Vanová baterie Ravak Puri je unikátní novinkou na trhu! Z jejího těla byl odstraněn vizuálně rušivý přepínač. Pomocí speciální kartuše uvnitř baterie lze snadno přepínat proud vody do vany/sprchy a teplotu vody na teplou/studenou pouze jednoduchým pohybem páky vlevo a vpravo.


V harmonii s každým stylem

Minimalistický design baterií Puri a jejich zaoblené křivky souzní s každým moderním umyvadlem. Baterie k umyvadlu na desku nebo vyšší umyvadlová baterie pro komfortnější mytí ke klasickému umyvadlu. Vybírat můžete z naší široké nabídky obsahující všechny výrobky řady Ravak Puri.

 

Další články

13.8.2021 Villeroy & Boch Subway 3.0 - navrhnuto pro každodenní život

Villeroy & Boch Subway 3.0 - navrhnuto pro každodenní život

Nemůžeme slíbit „navždy“, ale jsme si jisti, že se v koupelně zařízené produkty ze série Subway 3.0 bude cítit jako doma i další generace. Série Subway 3.0 se vyznačuje nadčasově krásným designem, který překoná jakýkoli trend, ideální pro oblíbenou rodinnou koupelnu.
Čti dále
4.8.2021 Alca plast - PROGRAM INDIVIDUAL

Alca plast - PROGRAM INDIVIDUAL

Jedinečnost osobnosti každého člověka s sebou přináší individuální požadavky na design interiéru. Alca plast uvádí na trh PROGRAM INDIVIDUAL, který kombinuje atraktivní barvy s extrémně odolnými povrchy. Vzniká tak luxusní produkt v nejlepší možné kvalitě, který odolá otěru i poškrábání.
Čti dále
18.6.2021 Série Geberit Smyle - vykouzlí spokojený úsměv na tváři

Série Geberit Smyle - vykouzlí spokojený úsměv na tváři

Nová koupelnová série Geberit Smyle se nese v duchu citlivě vedených linií a moderních designových prvků. Přináší do rodinných koupelen i koupelen pro hosty harmonii a lehkost. V plánování své koupelny máte doslova volné ruce a může popustit uzdu fantazii až tam, kam ho pustí velikost samotné koupelny.
Čti dále