Ronal

Skupina SanSwiss se stává RONAL Bathrooms, značka výrobků SanSwiss se nyní jmenuje RONAL – silný základ pro úspěch na trhu koupelen a wellness.
Divize koupelen a wellness švýcarské společnosti RONAL GROUP (Härkingen/Gunzgen, Švýcarsko) mění svou pozici a především se rozšiřuje a posiluje. Švýcarská holdingová společnost SanSwiss AG se proto od 1. února 2024 přejmenuje na RONAL Bathrooms AG, zatímco česká SanSwiss s.r.o. se od 1. dubna přejmenuje na RONAL Bathrooms s.r.o.
 
Značka výrobků SanSwiss s dobře známým uceleným sortimentem vysoce kvalitních sprchových koutů a sprchových vaniček se nyní jmenuje RONAL, zůstává hlavní kompetencí společnosti RONAL Bathrooms a tvoří jádro inovativní rodiny značek pro luxusní koupelny a sanitární trh.
 
Příslib kvality: Společně vytváříme jedinečný zážitek z koupelny a wellness. Díky zvláštní rozmanitosti našeho programu zcela nově definujeme možnosti designu koupelny. Přesně to sděluje naše hlavní zásada: "The art of modern bathrooms". Nová identita rodiny značek RONAL Bathrooms bude představena na dubnovém veletrhu Salone del Mobile v italském Miláně.
 

Výrobky SanSwiss, nově pod značkou Ronal, také nabízejí inovativní řešení, jako je například inteligentní sprchový koncept InSens, který udržitelně šetří energii a vodu. Široká škála sprchových koutů, ať už bezrámové, částečně rámové nebo s rámem, ve standardních i na míru upravených velikostech uspokojí i náročného zákazníka. Výrobky jsou podrobeny neustálé a důsledné kontrole kvality a jsou vyrobeny z nejlepších materiálů s použitím moderních výrobních postupů.

Profily jsou navrženy tak, aby vyhověly všem designovým preferencím. Mezi populární barvy patří černá, bílá a tradiční aluchrom. Pro ty, kteří hledají něco opravdu výjimečného, jsou k dispozici i luxusní sprchové kouty ve zlaté barvě, které jsou ideální pro koupelny ve vintage stylu nebo stylu z poloviny minulého století.

Bezpečnostní tvrzené sklo je až pětkrát odolnější proti ohybu a čtyřikrát odolnější proti náhlým změnám teploty než běžné netvrzené sklo.

Skleněné tabule mohou být průhledné, hladké, matné nebo vzorované.

Všechny skla jsou standardně dodávaná s antiplakovou úpravou Aquaperle, která zabraňuje usazování nečistot a vodního kamene.

Další kategorie Ronal

Série značky Ronal

Ila
PUR