SAPHO

Značka výrobků Sapho spadá pod velkoobchodní, výrobní a distribuční společnost UBC s.r.o., která je kompletně v českém vlastnictví. Česká firma Sapho založila svou tradici jako rodinný podnik věnující se maloobchodnímu prodeji sanitární techniky již od roku 1991. Za uplynulých 28 let své existence se firmě podařilo transformovat se ve velkoobchodní podnik operující v celé Evropě.

Distribuce výrobků 50 českých a více než 100 zahraničních výrobců je řízena z velkoobchodního sídla společnosti nacházejícího se v Líbeznicích u Prahy. Díky výrobním a logistickým areálům, které svou plochou přesahují 1500 m2 a více než 120 zaměstnancům jsou výrobky společnosti Sapho dostupné všude tam, kde mohou sloužit jako zajímavá alternativa k tradičním výrobcům zavedených značek koupelnového vybavení.

 

Nabízíme vám tyto produkty:

Vodovodní baterie

Vodovodní baterie jsou nejvíce namáhané části koupelnového celku. Proto bychom se měli při jejich výběru zaměřovat nejen na design, ale i na kvalitu zpracování, odolnost povrchu a celkovou životnost baterie. Díky značce Sapho si nyní můžete vybírat ze široké nabídky stojánkových, nástěnných, praktických pákových, podomítkových či atraktivních kohoutkových baterií ve stylu retro. Nechybí ani moderní termostatické a senzorové baterie, které zvyšují uživatelský komfort a zároveň šetří naši peněženku.


Koupelnové doplňky

Estetika v kombinaci s účelností, tak by se dala nazvat kategorie koupelnových doplňků, která napomůže k transformaci koupelny v harmonický a funkční celek. Všechny typy koupelnových doplňků v rozmanitém stylovém zastoupení pokrývající retro, modernu, minimalismus či rustikální styl se shodují ve svém účelu, kterým je maximálně vám zpříjemnit pobyt v koupelně.


Koupelnový nábytek a zrcadla

Odkládacího prostoru není nikdy dost. Díky chytře zvolenému koupelnovému nábytku se vám podaří ze své koupelny dostat maximum. Dostatek odkládacího prostoru, zabalený ve vizuálně zajímavém balení, které je navíc schopno dlouhodobě odolávat náročným podmínkám panujícím uvnitř koupelny je ideál vystihující povahu koupelnového nábytku a zrcadel v portfoliu společnosti Sapho.

Grohe kvalita


Sanitární keramika

Umyvadla, umývátka a klozety, to vše dodáváno v designových sériích pro jednotný styl vaší koupelny. Rozmanitá nabídka umyvadel vyráběných ze sanitární keramiky, letého mramoru, skla či kamene vám dopřeje zvolit přesně takové řešení, které souzní s vašim citlivým stylem. Kompletní nabídka příslušenství pro umyvadla vám zjednoduší jejich instalaci a zajistí, že budou fungovat přesně tak, jak si představujete. A v neposlední řadě klozety a bidety klasických i moderních tvarů, které je možno dodat v klasickém provedení či s inovativní absencí oplachového kruhu pro absolutní hygienu.

Grohe udžitelnost


Ostatní produkty Sapho

Výše jmenovanými produkty nabídka výrobků Sapho stále nekončí. Pokud hledáte řešení regulace prostorového klimatu v koupelně, nabídne vám Sapho stylová otopná tělesa do koupelny, kopelnové ventilátory nebo praktické elektrické rohože pro podlahové vytápění. Jestli zařizujete kuchyni, můžete si vybírat ze široké nabídky kuchyňských dřezů a dřezových baterií. Důležitá je pak kvalita vody vytékající z kohoutku, její čistotu si můžete ohlídat s filtračními vložkami Sapho.

Grohe kvalita

Další kategorie SAPHO

Série značky SAPHO

Ago
Amy
BD
Fly
Go
Ice
Kai
Kid
KTX
Lea
Lex
Lux
Mia
MOA
Nyx
One
PE
QM
Ska
Spy
Sun
TFT
Uno
Zig
Zoe