Sapho Twiga - nadčasový vzdušný design

Představujeme sérii umyvadlových stolků Sapho Twiga. Nechte se zaujmout nadčasovým vzdušným designem, díky kterému vyniknou v koupelnách moderních, loftových i industriálně zařízených.

Stolek se skládá z ocelové podpěry Twiga, horní desky Avice o hloubce 50 cm a spodní desky (police) Avice o hloubce 39 cm.

Základem je ocelová podpěra v matně černé, která skvěle ladí s dřevěným dekorem laminátových desek AVICE. Desky jsou vyrobeny z MDF desek o tloušťce 48 mm s povrchem z vysokotlakového laminátu, který je odolný vodě i poškrábání. Jejich čelní hrana je rovná s ABS hranou o tloušťce 1-2 mm a celá spodní plocha je potažena bílým voděodolným laminátem.

Umyvadlové stolky jsou k dispozici v rozměrech 80-130 cm a nabízí i variabilitu barevného provedení, můžete si vybrat z šesti dekorů. Stolky o rozměrech 110 až 130 cm lze doplnit o zásuvku v provedení černá mat.

Další články

19.10.2020 Nové série Ravak Comfort a Balance

Nové série Ravak Comfort a Balance

Pokud se snažíte nalézt ideální rovnováhu mezi uživatelským komfortem, vizuální kvalitou a do toho všeho musíte ještě zohledňovat rozměry vaší koupelny, pak jsou tady pro vás koupelnové série Ravak Comfort a Balance.
Čti dále
15.10.2020 Nové kolekce vodovodních baterií Jika

Nové kolekce vodovodních baterií Jika

Tradiční česká značka koupelen Jika dlouhodobě nabízí širokou škálu ucelených koupelnových sérií, včetně vodovodních baterií. Od podzimu je možné vybírat i ze čtyř novinkových kolekcí baterií. Všechny splňují požadavky moderní doby, ať už se jedná o design, šetrné zacházení s vodou nebo funkční variabilitu.
Čti dále
6.10.2020 Sprchovací WC Geberit AquaClean – druhé do rodiny zdarma

Sprchovací WC Geberit AquaClean – druhé do rodiny zdarma

Užijte si příjemnou očistu vodou hned dvakrát. Nyní k zakoupené a zaregistrované kompletní toaletě Geberit AquaClean získáte sprchovací WC sedátko zcela zdarma.
Čti dále