Upozornění - Showroom Brno

Vážení zákazníci, ve dnech 9. a 10. 5. bude probíhat na naši centrále v Brně na Škrobárenské ulici demontáž vzorků z našeho showroomu. Služby, na které jste u nás zvyklí budeme i v těchto dnech sprostředkovávat v plném rozsahu.

Služby našeho showroomu:

  • Odborné poradenství
  • Výdej objednávek e-shopu
  • Hotovostní platby
  • Bezhotovostní platby
  • Příjem reklamací

 

Další články

23. 5. 2024
Nová expozice na našem showroomu v Brně

Nová expozice na našem showroomu v Brně

Držíme krok s dobou a koupelnovými trendy tak, abychom Vám vždy mohli nabídnout co možná nejnovější a nejpestřejší novinky z široké plejády koupelnových produktů. Náš showroom tedy prošel pravidelnou obměnou vystaveného sortimentu! Nyní si zde můžete prohlédnout nově vystavené baterie, sprchové sety, vanové sety a řadu dalších doplňků od značky GROHE.
Čti dále

21. 5. 2024
Inventura skladu České Budějovice 23. 5. - 28. 5. 2024

Inventura skladu České Budějovice 23. 5. - 28. 5. 2024

Vážení zákazníci,
Dovolujeme si vás informovat, že ve dnech 23. 5. – 28.5. 2024 bude probíhat inventura na našem výdejním místě v Českých Budějovicích, na adrese: U Voříškova dvora 2867, 370 04. V těchto dnech nebude možné uskutečňovat osobní odběr Vašich objednávek a rovněž z tohoto místa nebudeme schopni zboží odesílat na Vaše adresy.
Děkujeme za pochopení a za případné komplikace se Vám omlouváme
Čti dále

14. 5. 2024
Vyhraj sprchovou baterii Metalia 54

Vyhraj sprchovou baterii Metalia 54

Jaro je v plném proudu a my tu máme pro Vás soutěž o vodovodní baterii ve spolupráci s českým výrobcem baterií Novaservis. Aby mohla baterie udělat radost právě Vám, stačí na naší facebookové stránce KOUPELNY-CZ.cz správně odpovědět na soutěžní otázku.
Čti dále