Villeroy & Boch série Collaro - design pro každý den

Koupelnová kolekce Collaro utváří nadčasově krásný prostor k životu, který zve k příjemně stráveným chvílím. V naší nabídce naleznete umyvadla, vany a koupelnový nábytek.

Charakter se setkává se stylem

Moderní design dnes znamená víc, než jen „dobře vypadat.“ Pro tuto kolekci je charakteritická odsazená designová hrana, hodnotné materiály a praktická funkčnost.


Inovativní řešení - TitanCeram

Díky naší inovativní keramice TitanCeram mohou mít výrobky tenké stěny, úzké úhly a hrany. Přinášejí do koupelny bezstarostnou lehkost.

TitanCeram vzniká tavením vybraných přírodních surovin jakou je živec, křemen a jíl. TitanCeram propůjčuje velkou stabilitu i těm nejjemnějším tvarům s extra tenkými stěnami a jasně definovanými hranami. Odborníci na keramiku ze společnosti Villeroy & Boch dokážou díky nejmodernějším technologiím a jejich bohatým zkušenostem přetvrořit tento nový materiálu do precizních a delikátních mistrovských děl.


Umyvadla

Umyvadlo na skříňku nebo na desku, rovné nebo kulaté –  jsou dostupná v mnoha tvarech a velikostech a hodí se tak do každé koupelny, jako dělané pro strávení krásných chvil. Zde se bude cítit dobře celá rodina, stejně jako všichni ti, kteří kladou důraz na vysoce kvalitní design.

V nabídce našeho e-shopu naleznete umyvadla v barvách bílá alpine a bílá apine/CeramicPlus, avšak na přání jsme Vám schopni dodat i barvu stone white/CeramicPlus, kterou výrobce nabízí, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Koupelnový nábytek

Jemné vedení linií se působivě prosazuje rovněž u nábytku. S korpusem tenkým pouhých 8 mm působí koupelnové skříňky navýsost stylově.

Plynule regulovatelné LED osvětlení pozdvihne nejenom elegantní hliníkovou lištovou úchytku skříňky pod umyvadlo, ale také celkovou atmosféru v koupelně. V nabídce našeho e-shopu naleznete nábytek v barvě Glossy White a Truffle Grey, avšak na přání jsme Vám schopni dodat jakoukoli z deseti barevných variant, které výrobce nabízí, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Koupací vany

Akrylátové vany ze série Collaro přitahují pozornost výrazně odsazenou designovou hranou, která určuje charakteristický vzhled celé této kolekce. Vana je velmi pohodlná a poskytuje dostatek prostoru pro relaxaci.

V nabídce našeho e-shopu naleznete barvy bílá alpine/odtoková souprava Chrome a bílá alpine/odtoková souprava Black Matt, na přání jsme schopní dodat i barvy star white a stone white a barvy odtoké soupravy Champagne a Gold u vybraných van i barvu vnější strany vany na přání, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Další články

29.6.2020 Novaservis - černý koncept

Novaservis - černý koncept

Černá a chrom - tato moderní provedení působí opravdu luxusně a společně krásně kontrastují. Do koupelny můžete černou barvu snadno přinést i pomocí koupelnových doplňků, vybavení a ručníků. Černá barva má tu výhodu, že se hodí ke každému stylu.
Čti dále
26.6.2020 Laufen Pro - kvalitní design pro každého

Laufen Pro - kvalitní design pro každého

Jeden společný cíl a mnoho cest, jak k němu dojít. Pojďme se společně podívat, jak společnost Laufen využila diverzifikace výrobků série Pro při naplnění cíle přenesení kvalitního designu do všech koupelen.
Čti dále
8.5.2020 Geberit VariForm

Geberit VariForm

Kruh a obdélník, ovál a elipsa: Designová koncepce umyvadel Geberit VariForm je založena na čtyřech nejdůležitějších geometrických základních tvarech a třech variantách instalace. Ve spojení s klidným, zdrženlivým designovým jazykem koupelnového nábytku VariForm nyní nabízíme kreativní prostor pro ztvárnění koupelny podle vlastních přání.
Čti dále