Villeroy & Boch série Collaro - design pro každý den

Koupelnová kolekce Collaro utváří nadčasově krásný prostor k životu, který zve k příjemně stráveným chvílím. V naší nabídce naleznete umyvadla, vany a koupelnový nábytek.

Charakter se setkává se stylem

Moderní design dnes znamená víc, než jen „dobře vypadat.“ Pro tuto kolekci je charakteritická odsazená designová hrana, hodnotné materiály a praktická funkčnost.


Inovativní řešení - TitanCeram

Díky naší inovativní keramice TitanCeram mohou mít výrobky tenké stěny, úzké úhly a hrany. Přinášejí do koupelny bezstarostnou lehkost.

TitanCeram vzniká tavením vybraných přírodních surovin jakou je živec, křemen a jíl. TitanCeram propůjčuje velkou stabilitu i těm nejjemnějším tvarům s extra tenkými stěnami a jasně definovanými hranami. Odborníci na keramiku ze společnosti Villeroy & Boch dokážou díky nejmodernějším technologiím a jejich bohatým zkušenostem přetvrořit tento nový materiálu do precizních a delikátních mistrovských děl.


Umyvadla

Umyvadlo na skříňku nebo na desku, rovné nebo kulaté –  jsou dostupná v mnoha tvarech a velikostech a hodí se tak do každé koupelny, jako dělané pro strávení krásných chvil. Zde se bude cítit dobře celá rodina, stejně jako všichni ti, kteří kladou důraz na vysoce kvalitní design.

V nabídce našeho e-shopu naleznete umyvadla v barvách bílá alpine a bílá apine/CeramicPlus, avšak na přání jsme Vám schopni dodat i barvu stone white/CeramicPlus, kterou výrobce nabízí, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Koupelnový nábytek

Jemné vedení linií se působivě prosazuje rovněž u nábytku. S korpusem tenkým pouhých 8 mm působí koupelnové skříňky navýsost stylově.

Plynule regulovatelné LED osvětlení pozdvihne nejenom elegantní hliníkovou lištovou úchytku skříňky pod umyvadlo, ale také celkovou atmosféru v koupelně. V nabídce našeho e-shopu naleznete nábytek v barvě Glossy White a Truffle Grey, avšak na přání jsme Vám schopni dodat jakoukoli z deseti barevných variant, které výrobce nabízí, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Koupací vany

Akrylátové vany ze série Collaro přitahují pozornost výrazně odsazenou designovou hranou, která určuje charakteristický vzhled celé této kolekce. Vana je velmi pohodlná a poskytuje dostatek prostoru pro relaxaci.

V nabídce našeho e-shopu naleznete barvy bílá alpine/odtoková souprava Chrome a bílá alpine/odtoková souprava Black Matt, na přání jsme schopní dodat i barvy star white a stone white a barvy odtoké soupravy Champagne a Gold u vybraných van i barvu vnější strany vany na přání, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Další články

4.2.2020 Watersavers - ekologie až na prvním místě

Watersavers - ekologie až na prvním místě

Šetřiče vody Watersavers jsou vysoce kvalitní provzdušňovače vodního proudu, které zajistí opticky a pocitově vydatný proud vody, ale zároveň velmi účinně omezují její průtok. Tímto způsobem nám šetřiče zásadně napomáhají chovat se ekologicky k naší planetě a zároveň významně snižují náklady spojené s užíváním vody.
Čti dále
27.1.2020 Novaservis - černý koncept

Novaservis - černý koncept

Přední výrobce českých vodovodních baterií a koupelnových doplňků rozšiřuje své koupelnové série Nobless Tina a Titania Naty o produkty v elegantní černé matné barvě. V lednu 2020 i o sprchové příslušenství! Minimalistická, funkční a designová černá je navíc hitem letošního roku!
Čti dále
23.10.2019 Značka Keramag přechází pod skupinu Geberit

Značka Keramag přechází pod skupinu Geberit

Za událost dekády, minimálně ve světě sanitárního zařízení, se dá považovat přechod značky Keramag pod ochranná křídla skupiny Geberit. Dlouhodobý proces, který započal v roce 2015 vstupuje do své poslední fáze soustředěné na přechod stávajících výrobků značky Keramag pod značku Geberit.
Čti dále