Výprodej - Laufen Pro S umyvadlo, 60x46,5x9,5 cm, s přepadem, s otvorem pro baterii, broušená spodní strana, bílá

skladem výprodej
47% z 3 hodnocení
  
Výprodej - Laufen Pro S umyvadlo, 60x46,5x9,5 cm, s přepadem, s otvorem pro baterii, broušená spodní strana, bílá

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.

- 43%Ušetříte
1 962 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 
Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
H8169630001041 / H8169630001041
Záruka:
24
Dostupnost:

Běžná cena: 4 562 Kč
Ušetříte: 1 962 Kč (43%)

2 600 Kč s DPH

Umyvadlo s přepadem a otvorem pro baterii, rozměry 60x46,5x9,5 cm, materiál sanitární keramika, bílá povrchová úprava, broušená spodní strana, vhodné pro instalaci do nábytku, na desku, na zavěšení. Jedná se o nové, nepoužité zboží, které bylo vybaleno z původního obalu a nyní je k dispozici za bezkonkurenční cenu. Odpadová souprava a deska pod umyvadlo nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je objednat zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.   Více informací

Sdílejte

Řada koupelnové keramiky a nábytku Laufen Pro S navržená švýcarským designerem Peterem Wirzem se po designové stránce vyznačuje odlehčením formy, které je reprezentováno úzkou siluetou a jasně patrnými oblouky. Elegantní výrobky si i přes svůj éterický design zachovávají vysokou užitnou hodnotu a jejich orientace na funkci vám nabídne každodenní příjemné používání bez kompromisů.

Umyvadlo Laufen Pro S je vyrobeno ze sanitární keramiky té nejvyšší kvality, která je upravena bílou glazurou. Glazurování výrazně vyhlazuje keramický povrch. Takto upravený povrch zjednodušuje nároky na údržbu a zvyšuje hygienický standard. Umyvadlo disponuje středovým otvorem pro usazení baterie a přepadem a díky rozměrům 60 x 46,5 x 9,5 cm poskytne dostatek prostoru pro každodenní užívání. Spodní strana umyvadla je opracovaná broušením, a tedy je vhodné usadit umyvadlo na desku nebo na koupelnovou skříňku.

Odpadová souprava a deska pod umyvadlo nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je objednat zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

 

Vlastnosti:

  • Rozměry: 60 x 46,5 x 9,5 cm
  • Materiál: sanitární keramika
  • Barevné provedení: bílé
  • Otvor pro baterii: ano
  • Přepad: ano

Příslušenství

Podobné zboží v této cenové relaci

Také se kupuje