i UPOZORNĚNÍ: Vážení zákazníci, dne 7. 8. 2020 bude z technických důvodů pobočka České Budějovice otevřená pro osobní odběry pouze do 8:00. Děkujeme za pochopení. Od pondělí 10. 8. 2020 bude obnoven běžný provoz.

Výprodej - Laufen Pro S umyvadlo, 60x46,5x9,5 cm, s přepadem, s otvorem pro baterii, broušená spodní strana, bílá

71% z 7 hodnocení
  
Výprodej - Laufen Pro S umyvadlo, 60x46,5x9,5 cm, s přepadem, s otvorem pro baterii, broušená spodní strana, bílá

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.

Zboží ze stejné kategorie:

 

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
H8169630001041 / H8169630001041
Záruka:
24
Dostupnost:
vyřazené

Prodej skončil

Podobné zboží naleznete v kategorii
Umyvadla k postavení na desku, nebo v nabídce níže.

Související kategorie

Popis produktu

Řada koupelnové keramiky a nábytku Laufen Pro S navržená švýcarským designerem Peterem Wirzem se po designové stránce vyznačuje odlehčením formy, které je reprezentováno úzkou siluetou a jasně patrnými oblouky. Elegantní výrobky si i přes svůj éterický design zachovávají vysokou užitnou hodnotu a jejich orientace na funkci vám nabídne každodenní příjemné používání bez kompromisů.

Umyvadlo Laufen Pro S je vyrobeno ze sanitární keramiky té nejvyšší kvality, která je upravena bílou glazurou. Glazurování výrazně vyhlazuje keramický povrch. Takto upravený povrch zjednodušuje nároky na údržbu a zvyšuje hygienický standard. Umyvadlo disponuje středovým otvorem pro usazení baterie a přepadem a díky rozměrům 60 x 46,5 x 9,5 cm poskytne dostatek prostoru pro každodenní užívání. Spodní strana umyvadla je opracovaná broušením, a tedy je vhodné usadit umyvadlo na desku nebo na koupelnovou skříňku.

Odpadová souprava a deska pod umyvadlo nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je objednat zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

 

Vlastnosti:

  • Rozměry: 60 x 46,5 x 9,5 cm
  • Materiál: sanitární keramika
  • Barevné provedení: bílé
  • Otvor pro baterii: ano
  • Přepad: ano

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Výprodej - Laufen Pro S umyvadlo, 60x46,5x9,5 cm, s přepadem, s otvorem pro baterii, broušená spodní strana, bílá ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!