i Karanténa: snažíme se maximálně chránit zdraví nás všech, přečtěte si prosím omezení provozu. Děkujeme.

Výprodej vzorku - Laufen Alessi volně stojící vana 183x87 cm, bílá

50% z 8 hodnocení
  
Výprodej vzorku - Laufen Alessi volně stojící vana 183x87 cm, bílá

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.

Zboží ze stejné kategorie:

 

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
H2459720000001 / H2459720000001
EAN:
MK00000202
Záruka:
12
Dostupnost:
vyřazené

Prodej skončil

Podobné zboží naleznete v kategorii
Vany do prostoru, nebo v nabídce níže.

Související kategorie

Popis produktu

Série IlBagnoAlessi One je charakteristická mísením nadčasových tvarů, brilantní představivostí s nádechem výstřednosti. Tento mnohonásobně oceňovaný design ovlivnil na dlouhé roky návrhy interiérů a je dílem proslulého italského designera Stefana Giovannoniho, kterému byla při tvorbě inspirací příroda, a to konkrétně působení dynamického živlu vody na statický kámen. Keramické prvky této série udávají styl celé koupelny, díky své dominantní roli. Mísení jemného ženského stylu s organickým designem a nadčasovými liniemi bylo docíleno neotřelého, ale přesto silného designu, o jehož kvalitě svědčí ocenění Design Plus.

Volně stojící vana Laufen IlBagnoAlessi One je vybavena speciální konstrukcí, která usnadňuje instalaci. Další výhodou vany je zabudovaný zdvihový systém, který umožňuje vanu nadzvednout a posunout v případě údržby. Díky svým rozměrům 183 x 87 x 53 cm vám vana poskytne dostatek prostoru pro relaxaci, kterou ještě zpříjemní mírné zkosení v bederní oblasti. Díky vestavěné přepadové soupravě je možné vanu pohodlně napustit do plna, a využít tak její kapacitu 310 l. Výjimečně bohatý prostor a Click-clack výpust umístěná uprostřed přímo vybízejí k užívaní si relaxace ve dvou.

Inspirace v živlech, a to konkrétně v kameni, se u této vany neprojevila jen po designové stránce, ale i u volby materiálu. Povrchová úprava Santec (Solid Surface) v bílé barevné variantě je bohatá na vysoký obsah minerálních částic, díky tomu se budete při koupeli cítit jako v přírodní nádrži. Mezi další nespornou výhodu povrchu Santec patří neporézní povrch, který se vyznačuje vysokým leskem a zamezuje ulpívání částic na povrchu. Hladký povrch má antibakteriální vlastnosti a usnadňuje čištění umyvadla.

Součástí dodávky je přepadová a odtoková souprava.

Vana je k vidění v naší ve vzorkovně e-shopu na adrese Škrobárenská 506/2, 617 00 Brno – Komárov (budova B1, areál CTZone).

Vlastnosti

  • Rozměry: 183 x 87 x 53 cm
  • Objem: 310 l
  • Váha: 131,5 kg
  • Materiál: Santec
  • Povrch: Solid Surface - bílá
  • Výpust: Cick-clack - chrom lesk

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Výprodej vzorku - Laufen Alessi volně stojící vana 183x87 cm, bílá ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!