Ravak Walk-In Air - sprchování bez bariér

Walk-In! Vstupte!
Užijte si sprchování bez bariér a prostorových omezení. S novými sprchovými kouty Walk-In Air od RAVAK získáte praktické řešení vhodné takřka do každé koupelny.

Sprchové kouty Air dostaly svůj název díky odlehčenému éterickému vzhledu. Toho výrobce dosáhl za pomoci ploch čistého skla a proporčně vyváženými vzpěrami v lesklé nebo černé povrchové úpravě.

Skleněné desky mají tloušťku 6 mm a rozměry:

  • 90x200 cm
  • 100x200 cm
  • 110x200 cm
  • 120x200 cm

Vzpěra má šířku 120 cm a je určena k úpravě velikosti přímo při montáži podle konkrétní velikosti koutu. 

Kouty typu walk-in si získaly zákaznickou přízeň díky své rozměrové i typové variabilitě, bezbariérovosti a minimalistickému vzhledu. Dávají též velký prostor pro doplňky, jako jsou sedátka nebo třeba hlavová sprcha. Skvěle padnou i do atypických interiérů, do výroby lze zadat i sklo s nejrůznějšími výřezy nebo šikminami. Montují se přímo na podlahu, takže zajišťují absolutní bezbariérovost.

Místa kolik potřebujete

Vzpěra nastavitelná na míru zajistí, že můžete upravit šířku sprchového koutu podle svých představ. Ve sprše už vaši fantazii nebude nic omezovat, můžete třeba i tančit.

Vyberte si barvu

Vybírat můžete ze dvou barevných provedení – lesklý chrom či moderní černá.

Klasicky i moderně

Sprchový kout můžete instalovat na vaničku, nebo zvolte moderní variantu přímo na podlahu, ať už máte dlažbu nebo jiný povrch.

Úklid? Za chviličku

Žádné profily a nepřístupná místa. Pouze sklo. Pravidelnou údržbu vyřešíte rychleji, než si myslíte.

Štít proti usazeninám

I ta nejčistší voda zanechává stopy. A to je (vodní) kámen úrazu. Skla chráníme patentovanou technologií RAVAK AntiCalc®. Ta působí proti usazování vodního kamene a úklid tak bude zase o něco lehčí.

 

Záruka 5 let

Za kvalitou našich výrobků si stojíme. Proto ke sprchovému koutu získáte prodlouženou pětiletou záruku.

Další články

19. 4. 2024
Metalia 54 - řada elegantních baterií s úsporou vody

Metalia 54 - řada elegantních baterií s úsporou vody

METALIA 54 je ucelenou produktovou řadou zahrnující stojánkové, dřezové, sprchové a vanové baterie. Celkem nabízíme 20 produktů, které splňují potřeby každého zákazníka.
Čti dále

17. 4. 2024
Alcadrain - nová éra v designu splachovacích tlačítek

Alcadrain - nová éra v designu splachovacích tlačítek

Představujeme novou éru v designu splachovacích tlačítek s kolekcemi Dot.Dot, Linka a Ray od Alcadrain. Tyto inovativní kousky, navržené Lucií Koldovou, přinášejí nejen funkčnost, ale i umělecký dotek do každé koupelny.
Čti dále

20. 3. 2024
Geberit Aquaclean Alba - Sprchovací WC

Geberit Aquaclean Alba - Sprchovací WC

Představujeme vám sprchovací WC Geberit AquaClean Alba: Jednoduchou, ale vysoce elegantní novinku. Jedná se o ideální model pro ty, kteří se s výhodami sprchovacích WC teprve seznamují.
Čti dále