Značka Keramag přechází pod skupinu Geberit

Za událost dekády, minimálně ve světě sanitárního zařízení, se dá považovat přechod značky Keramag pod ochranná křídla skupiny Geberit. Dlouhodobý proces, který započal v roce 2015 vstupuje do své poslední fáze soustředěné na přechod stávajících výrobků značky Keramag pod značku Geberit.

Série a řady výrobků, které nově naleznete pod značkou Geberit

Citterio

Nadčasové ztvárnění elegance a kvality nesoucí rukopis proslulého italského designera Antonia Citteria vás osloví svou exkluzivitou a kombinací nadčasových tvarů a vytříbených materiálů.

V rámci série Citterio si můžete vybrat koupelnovou keramiku v podání nástěnných a nábytkových umyvadel či umyvadel na desku a závěsné klozety a bidety. Koupelnový nábytek je pak dodáván v exkluzivních povrchových úpravách černé a taupe sklo, šedohnědý dub, béžový dub a je možné jej doplnit o stylová zrcadla s LED osvětlením
.


Xeno2

Rafinovaný minimalismus, to je série Xeno2. Estetika přímočarých linií vnější formy je doplněna příjemnými, oblými tvary uvnitř, které výrazně prohlubují uživatelský komfort.

Koupelnovou keramiku série Xeno2 představují nástěnná a nábytková umyvadla a závěsné klozety. Elegantní koupelnový nábytek pak zastupují zejména skříňky pod umyvadla a vysoké boční skříňky dodávané v povrchových úpravách matný lak greige, lesklá bílá či šedá a melaminová struktura dřeva. Samozřejmostí je pak nabídka velkoformátových zrcadel s LED osvětlením
.

Grohe kvalita


myDay

Zhmotnění pohodlí a útulnosti skrze měkké tvary v podání organického designu vytvoří z vaší koupelny oázu klidu, přímo vybízející k ničím nerušené relaxaci.

V sérii Geberit myDay naleznete nástěnná a vestavná umyvadla a dvojumyvadla. Nabídku keramiky pak uzavírají závěsné bidety a klozety. Koupelnový nábytek je zastoupen skříňkami pod umyvadlo a bočními skříňkami, které jsou dodávány v bílém či taupe lakování s vysokým leskem. Koupelnové doplňky pak představují nástěnná zrcadla doplněná o LED osvětlení
.


Option

Zrcadlo je neodmyslitelnou součástí koupelny, ovšem jeho kvality se dostávají na novou úroveň díky integrovanému měkkému podsvícení zrcadel a praktických zrcadlových skříněk série Option.

Designovou řadu Option zastupují nástěnná zrcadla a zrcadlové skříňky s polohovatelnými skleněnými policemi a vnitřní bílou povrchovou úpravou. Samozřejmostí je možnost zvolit výrobky s integrovaným LED podsvícením v zrcadlové ploše.

Grohe kvalita


iCon

Série iCon nabízí přímočarý design s rovnoměrnými proporcemi. Její obsáhlé portfolio výrobků pak nabídne velkou míru flexibility při zařizování vaší koupelny.

V rámci série iCon si můžete vybrat koupelnovou keramiku v podání nástěnných a nábytkových umyvadel či závěsné klozety a bidety. Koupelnový nábytek je pak dodáván v povrchových úpravách bílá, černá, melamin, platina či dekor dub a je možné jej doplnit o stylová zrcadla s LED osvětlením.


Bambini

Série uzpůsobena na míru pro ty nejnáročnější uživatele, naše děti. Hravé detaily a snadné užívání je doplněno perfektními hygienickými a bezpečnostními standardy.

Série Bambini vám předkládá dětskou sanitární keramiku v podání umyvadel a dětských závěsných klozetů. Umyvadla je možno osadit speciálně pro děti navrženými armaturami. Klozety pak mohou být doplněny hravými sedátky s poklopy v bílé, červené, zelené či žluté barevné variantě. Specialitou série je pak hrací a mycí plocha, kterou jde osadit barevnými panely.

Grohe kvalita


Produktové řady

Dále na našich stránkách naleznete specializované, produktové řady Geberit Group, Centaurus, Aller, Vitalis, Publica a Preciosa II.


Závěrem třešnička na dortu - Acanto

Mezi nejnovější přírůstky do rodiny produktových řad Geberit patří série Acanto, pro kterou je příznačná kombinace lineárního designu s organickými detaily. Hlavní výhodou této série je její modulárnost. Pokud máte specifické požadavky na zařízení své koupelny a potřebujete individualizovaný přístup k dosažení toho nejlepšího výsledku, pak je pro vás série Acanto to pravé. Kvalitní materiály a povrchy v kombinaci s chytře navrženým úložným prostorem a příjemnou ergonomií učiní z pobytu v koupelně nebývalý zážitek pro každý den.

Série Acanto vám přináší koupelnovou keramiku v podání nástěnných umyvadel a umyvadel pro uložení na skříňku, dále zde najdete stojící a závěsné Rimfree klozety a závěsné bidety. Série koupelnového nábytku pak přináší závěsné boční skříňky a skříňky pod umyvadlo, které jsou dodávány v povrchových úpravách s bílým lesklým a pískově šedým či černým matným lakováním nebo v přírodním dekoru dub mystik. Estetiku pak dotváří skleněné lesklé plochy. Příjemným a užitečným detailem jsou pak závěsné, zrcadlové skříňky s LED osvětlením.


Tip pro Vás:

V současné době vyprodáváme sklady se zbožím, které bylo nakoupeno pod značkou Keramag. Vyberte si poslední kusy za skvělé ceny! Více informací zde.

Další články

17.9.2019 Jika představuje nové série Lyra Plus Viva a Mio-N

Jika představuje nové série Lyra Plus Viva a Mio-N

Jika, český výrobce sanitární keramiky a koupelnových doplňků, představuje nové série výrobků Mio-N a Lyra Plus Viva. Zařízení celé koupelny ve stejném vizuálním stylu nebylo nikdy jednodušší. Nechte se s námi inspirovat a vyberte si to pravé řešení pro dosažení dokonalého výsledku.
Čti dále
17.9.2019 Bemeta nové série Tasi, Solo, Nero a White

Bemeta nové série Tasi, Solo, Nero a White

Bemeta je český výrobce kvalitních koupelnových doplňku, které jsou vhodné pro vybavení koupelen, hotelových i veřejných prostor. Slova DESIGN a KVALITA se v Bemetě píší velkými písmeny. My nyní rozšiřujeme naši nabídku o série doplňků Tasi, Solo, Nero a White.
Čti dále
12.9.2019 Novaservis dřezové baterie

Novaservis dřezové baterie

Přední výrobce českých vodovodních baterií a koupelnových doplňků rozšiřuje designové řady výrobků Metalia 57 a Titania Fresh o dřezové baterie v šedé metalické barvě a řadu Ferro - kuchyňské baterie o baterie s barevným elastickým ramenem.
Čti dále