Značka SanSwiss mění název na Ronal

Skupina SanSwiss se stává RONAL Bathrooms, značka výrobků SanSwiss se nyní
jmenuje RONAL – silný základ pro úspěch na trhu koupelen a wellness.

Divize koupelen a wellness švýcarské společnosti RONAL GROUP (Härkingen/Gunzgen, Švýcarsko) mění svou pozici a především se rozšiřuje a posiluje. Švýcarská holdingová společnost SanSwiss AG se proto od 1. února 2024 přejmenuje na RONAL Bathrooms AG, zatímco česká SanSwiss s.r.o. se od 1. dubna přejmenuje na RONAL Bathrooms s.r.o.

Značka výrobků SanSwiss s dobře známým uceleným sortimentem vysoce kvalitních sprchových koutů a sprchových vaniček se nyní jmenuje RONAL, zůstává hlavní kompetencí společnosti RONAL Bathrooms a tvoří jádro inovativní rodiny značek pro luxusní koupelny a sanitární trh.

Příslib kvality: Společně vytváříme jedinečný zážitek z koupelny a wellness. Díky zvláštní rozmanitosti našeho programu zcela nově definujeme možnosti designu koupelny. Přesně to sděluje naše hlavní zásada: "The art of modern bathrooms". Nová identita rodiny značek RONAL Bathrooms bude představena na dubnovém veletrhu Salone del Mobile v italském Miláně.

Další články

21. 5. 2024
Inventura 23. 5. - 28. 5.

Inventura 23. 5. - 28. 5.

Vážení zákazníci,
Dovolujeme si vás informovat, že ve dnech 23. 5. – 28.5. bude probíhat inventura na našem výdejním místě v Českých Budějovicích, na adrese: U Voříškova dvora 2867, 370 04. V těchto dnech nebude možné uskutečňovat osobní odběr Vašich objednávek a rovněž z tohoto místa nebudeme schopni zboží odesílat na Vaše adresy.
Děkujeme za pochopení a za případné komplikace se Vám omlouváme
Čti dále

14. 5. 2024
Vyhraj sprchovou baterii Metalia 54

Vyhraj sprchovou baterii Metalia 54

Jaro je v plném proudu a my tu máme pro Vás soutěž o vodovodní baterii ve spolupráci s českým výrobcem baterií Novaservis. Aby mohla baterie udělat radost právě Vám, stačí na naší facebookové stránce KOUPELNY-CZ.cz správně odpovědět na soutěžní otázku.
Čti dále

9. 5. 2024
Májové slevy

Májové slevy

Vážení zákazníci, nakupujte s Májovou slevou! Jaro je ve vzduchu a my jsme pro vás zlevnili tisíce produktů oblíbených značek sanitárního vybavení. Akce končí 31. 5., tak neváhejte a využijte extra slevu 5 nebo až 10 % s kódem SLEVA5 a SLEVA10.
Čti dále