Zucchetti

Značka ZUCCHETTI úspěšný příběhem majícím historii sahající až do roku 1929, kdy Alfredo Zucchetti založil v městě Valduggia (Piemont) malou slévárnu. Po „experimentální“ fázi, během níž společnost vyráběla vodovodní baterie a ventily určené pro průmysl, došlo v 50. letech k jejímu velkému rozmachu. Syn zakladatele, Mario Zucchetti, otevřel novou továrnu disponujícími nejmodernějšími technologiemi, začal propagovat značku na nejvýznamnějších světových veletrzích. Také otevřel exportní kancelář v Miláně, která získala firmě důležité zakázky v zámoří.

Další zásadní formování ducha značky ZUCCHETTI proběhlo v 70. letech, kdy se společnost začala zaměřovat na design svých produktů. Ve výrobcích Zucchetti se tak začaly propojovat inovativní technologie s inovativním designem. V 80. letech se pak společnost začala intenzivně soustředit na budování silného brandu. S příchodem nového milénia přišla proměna vnímání prostoru koupelny – začal být důležitý především zážitek.

S vědomím nutnosti poskytnout klientům co nejkomplexnější zážitek, v roce 2007 proběhla ze strany ZUCCHETTI akvizice společnosti KOS a vznikl tak nový brand ZUCCHETTI.KOS, který je schopen nabídnout kompletní vybavení koupelny.

Další kategorie Zucchetti

Série značky Zucchetti

PAN