Geberit AquaClean Sela

Osobní hygiena spojená s nebývalým komfortem je vtělena do nového modelu sprchovacího klozetu Geberit AquaClean Sela. Tento sprchovací klozet nabízí velmi jednoduché, snadno ovladatelné funkce a hodí se téměř do každé koupelny. V nabídce jsou dvě barevné varianty.

Proč Geberit AquaClean?

Sprchovací klozety se v dnešní době těší nebývalé oblibě díky svým nepřekonatelným vlastnostem v oblasti osobní hygieny a komfortu, čím dál víc lidí dává přednost wc hygieně založené na používání vody místo toaletního papíru.

Na trhu se nachází nepřeberné množství výrobců, kteří ve snaze přizpůsobit se současným trendům chrlí jeden výrobek za druhým. Otázka zní, který si ale vybrat, pro odpověď však nemusíme chodit daleko. Komu jinému důvěřovat než společnosti, která je špičkou na trhu v oblasti sanitárního vybavení a jejíž zkušenosti se sprchovacími toaletami sahají do roku 1978, kdy představili světu své první sprchovací WC. Tou společností není nikdo jiný než výrobce Geberit.


Půvabně inteligentní – Geberit AquaClean Sela

Model Sela se vyznačuje puristickým elegantním designem. Díky jednoduchému tvaru ve spojení s materiály nejvyšší kvality se může Geberit AquaClean Sela stát Vaším nejoblíbenějším modelem. Tato sprchovací WC nabízí velmi jednoduché, snadno ovladatelné funkce a hodí se téměř do každé koupelny.


Nenáročná čistota bez kompromisů

Keramické klozety Geberit AquaClean disponují technologií Rimfree, která zabraňuje usazování nečistot na těžko dostupných místech.

Dlouhodobou trvanlivost a hygienickou čistotu pak zajistí speciální glazura Geberit KeraTect, která vyniká svými hydrofobními a antibakteriálními účinky.

Sedátko je vybaveno technologií QuickRelease, takže jej snadno sejmete jediným pohybem, díky tomu je čištění a udržování hygieny snadné.

Proti vápenatým usazeninám v podobě vodního kamene velmi účinně bojuje odvápňovací program, který čistí všechny díly přicházející do styku s vodou.


Hygiena doplněná o nebývalý komfort

Technologie sprchování WhirlSpray

Klozety AquaClean nabízí nebývalý komfort užívání. Trysky vybavené patentovanou technologií WhirlSpray zajistí účinnou a příjemnou očistu při zachování nízké spotřeby vody.

Technologie TurboFlush

Technologie TurboFlusch pak zajistí bezkonkurenční oplachové vlastnosti excelující v oblasti efektivity splachování, vysoké účinnosti a mimořádně nízké hlučnosti.

Orientační světlo

Decentní podsvícení pak zajistí příjemné a jisté užívání i během noci.

Ohřev WC sedátka

Voda v tryskách a sedátko disponují ohřevem jehož intenzitu si můžete nastavit skrze aplikaci v mobilním telefonu, nástěnný ovládací panel případně skrze mobilní dálkové ovládání.

Osoušení

Bezdotykové osoušení teplým vzduchem je velmi jemné a šetrné, teplotu lze nastavit v pěti stupních.

Odsávání zápachu

Nepříjemnému zápachu v koupelně bude předejito automatickou tichou jednotkou odsávání zápachu, která nežádoucí zápachy absorbuje již uvnitř WC keramiky.


Řešení pro všechny stavební situace

Splachovací nádržka pod omítku

K instalaci sprchovacího WC Geberit AquaClean je potřeba pouze přívod vody a elektřiny. Bezpečným řešením při stavbě nového domu poskytují montážní prvky Geberit pro WC se splachovací nádržkou pod omítku, protože již mají naplánovaná připojení vody a elektřiny.

Geberit Monolith

V případě, že plánujete modernizaci stávající koupelny, ve které je již nainstalovaná splachovací nádržka na omítku a čas nebo rozpočet neumožňují instalovat splachovací nádržku pod omítku, nabízí se řešení v podobě sanitárního modulu Geberit Monolith. Splachovací nádržka a další nutná technika je zabudovaná pod elegantní povrch ze skla. Modul Monolith lze připojit na stávající přívod vody a kanalizační potrubí, avšak k instalaci modulu Monolith Plus je již nutné elektrické připojení k síti. Montáž sanitárního modulu Monolith lze zpravidla stihnout za dobu kratší než jeden den.

Designová krycí deska Geberit AquaClean

Designová deska je rychlým a flexibilním řešením, jak se vypořádat s dodatečnou montáží WC AquaClean. Díky desce můžete zavést přívod vody aniž byste narušili stávající obklady, připojovací potrubí bude skryté a Vy tak budete moct provést perfektní modernizaci koupelny. Desku je uchycena na hladkém povrchu a lze ji kdykoliv beze stop sejmout.

Další články

4.2.2020 Watersavers - ekologie až na prvním místě

Watersavers - ekologie až na prvním místě

Šetřiče vody Watersavers jsou vysoce kvalitní provzdušňovače vodního proudu, které zajistí opticky a pocitově vydatný proud vody, ale zároveň velmi účinně omezují její průtok. Tímto způsobem nám šetřiče zásadně napomáhají chovat se ekologicky k naší planetě a zároveň významně snižují náklady spojené s užíváním vody.
Čti dále
27.1.2020 Novaservis - černý koncept

Novaservis - černý koncept

Přední výrobce českých vodovodních baterií a koupelnových doplňků rozšiřuje své koupelnové série Nobless Tina a Titania Naty o produkty v elegantní černé matné barvě. V lednu 2020 i o sprchové příslušenství! Minimalistická, funkční a designová černá je navíc hitem letošního roku!
Čti dále
16.1.2020 Villeroy & Boch série Collaro - design pro každý den

Villeroy & Boch série Collaro - design pro každý den

Koupelnová kolekce Collaro utváří nadčasově krásný prostor k životu, který zve k příjemně stráveným chvílím. V naší nabídce naleznete umyvadla, vany a koupelnový nábytek.
Čti dále