i Koronavirus, COVID-19: snažíme se maximálně chránit zdraví nás všech, přečtěte si prosím omezení provozu. Děkujeme.

Geberit Duofix Delta - sada pro závěsné WC + souprava pro ukotvení do stěny + klozet a sedátko Kolo Nova Pro + tlačítko Delta 20, bílá

skladem novinka akce
76% z 19 hodnocení
  
Geberit Duofix Delta - sada pro závěsné WC + souprava pro ukotvení do stěny + klozet a sedátko Kolo Nova Pro + tlačítko Delta 20, bílá

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
- 50%Ušetříte
6 145 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
111.154.11.1 DX0 / SET111154111DX0
Záruka:
24
Dostupnost:

Nevíte si rady při výběru závěsného klozetu a potřebných doplňků? Vyřešili jsme to zas Vás! Přinášíme vám výhodný WC set složený z montážního prvku Geberit Duofix Delta, soupravy pro kotvení do stěny, závěsného rimfree klozetu Kolo Nova Pro, sedátka s poklopem Kolo Nova Pro, splachovacího tlačítka Geberit Delta 20 v bílém barevném provedení a izolační soupravy Geberit.   Více informací

Kdy zboží dostanu?
Doprava zdarma

12 223 Kč

6 078 Kč s DPH

Popis produktu

Přinášíme vám výhodný WC set složený z:

- 111.153.00.1 - podomítkový modul Geberit Duofix Delta

- 111.839.00.1 - sada pro kotvení do stěny

- M33123000 - závěsný Rimfree klozet Kolo Nova Pro

- M30115000 - klozetové sedátko s poklopem Kolo Nova Pro

- 115.100.11.1 - ovládací tlačítko Geberit Delta

- 156.050.00.1 - izolační soupravy pro tlumení hluku Geberit

 

Podomítkový modul Geberit Duofix Delta

Modul o rozměrech 50 x 12 x 112 cm je určen pro instalace prováděné suchým procesem do lechkých, převážně sádrokartonových příček. Modul je vybaven systémem duálního splachování, který je továrně nastaven pro splachování 6 nebo 3 litry vody. Množství splachované vody je možno u velkého splachování nastavit v rozsahu 4,5 / 6 / 7,5 l a u malého splachování 3-4 l vody, splachování je rovněž možno využít v režimu Start/Stop. Tlak při průtoku se pohybuje v rozmezí 10-1000 kPa a maximální provozní teplota vody činí 25 °C.  Montážní rám modulu je ošetřen práškovou barvou, která jej dlouhodobě chrání. Rám modulu je opatřen vrtanými otvory o průměru 9 mm pro snadnou instalaci do dřevěné konstrukce a variabilně nastavitelnými podpěrami v rozmezí 0-20 cm. Modul je vybaven krytem, který chrání před vlhkostí a nečistotami. Součástí modulu je splachovací nádržka pod omítku Delta, disponující ovládáním zepředu. Přívod vody do modulu je ve standardu R 1/2" a připojovací souprava pro propojení s WC je o průměru 9 cm.

 

Stavební souprava pro kotvení do stěny Geberit Duofix

Sada pro předstěnovou montáž obsahuje dvě pozinkované příchytky se stavitelnou hloubkou a délkou 12-20 cm. Sada je určena k upevnění instalačních prvků Geberit Duofix před stěny prováděné suchým procesem a masivní stěny, souprava je dále určena pro instalační prvky Geberit Duofix s nahoře otevřeným rámem.

Závěsný pravoúhlý Rimfree klozet Kolo Nova Pro

Závěsný klozet ze sanitární keramiky o hmotnosti 18,5 a rozměrech 53 x 35 x 33,2 cm je dodáván v bílé barevné variantě. Hluboké splachování umožňuje splachovat mísu 6/3 l nebo 4/2 l vody. Klozet je vybaven unikátní technologií Rimfree®, která díky absenci splachovacího kruhu zajišťuje snadnou údržbu a perfektní hygienu pouze za pomoci hadříku bez potřeby použití čistících prostředků. Patentovaný rozdělovač vody optimálně vede vodu při spláchnutí pro dokonalé opláchnutí WC mísy a zároveň šetří vodu při každém spláchnutí. Dopřejte si i vy vysoký hygienický standart s ohledem na šetrnost k přírodě díky technologiím a unikátnímu designu.

 

Sedátko s poklopem Kolo Nova Pro

Duroplastové sedátko s poklopem o rozměrech 44,8 x 35,6 x 4,5 cm a hmotnosti 2 kg je opatřeno bílou povrchovou úpravou. Instalace ze spod je prováděna dvěma šrouby.

 

Splachovací tlačítko Geberit Delta 20

Dvojčinné splachovací tlačítko z vysokopevnostního plastu v bílé barevné variantě vyniká svými rozměry 24 x 3 x 16 cm. Díky nízkému profilu takřka nevyčnívá ze zdi a skvěle se hodí do každé koupelny. Tlačítko je vybaveno dvěma spínači pro pohodlné ovládání dvojitého splachování.

 

Izolační souprava pro tlumení hluku Geberit

Izolační deska pro závěsné WC slouží pro vyrovnání nerovností mezi WC a obkladem. Mezi její výhody patří i pohlcování vibrací mezi zdí a WC, což výrazně snižuje hlučnost celé soupravy.

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Geberit Duofix Delta - sada pro závěsné WC + souprava pro ukotvení do stěny + klozet a sedátko Kolo Nova Pro + tlačítko Delta 20, bílá ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!