i UPOZORNĚNÍ:  Vážení zákazníci, z důvodu extrémního počtu balíků, které je v těchto dnech třeba odbavit se může doručení o 1-2 dny zpozdit. Děláme vše co je v našich silách, abyste své zboží dostali co nejdříve. Děkujeme za pochopení.

Geberit Rimfree®

WC bez oplachovacího kruhu. Okraj WC mísy je úplně hladký po celém obvodu, kromě pár centimetrů v její zadní části, kde se nachází rozdělovač vody.

Patentovaný rozdělovač posiluje proud vody a umožňuje perfektní oplach mísy i při spláchnutí pouhými 2 litry vody. Běžné WC mísy potřebují ke splachování okraj, který je ale téměř nemožné dokonale vyčistit, takže se v tomto obtížně přístupném místě hormadí špína a usazeniny. které jsou příčinou nepříjemného zápachu.

K údržbě mísy, která je vybavená tímto inovativním řešením nebudete potřebovat žádné agresivní čisticí prostředky, postačí setřít hadříkem. Technologie Rimfree® splňuje ty nejvyšší nároky na maximální hygienu a úsporu vody a peněz. Bonusem navíc je atraktivní design WC bez oplachovacího kruhu, které se stane ozdobou vaší koupelny.


Zpět do slovníku