Geberit Duofix Delta - sada pro závěsné WC + souprava pro ukotvení do stěny + klozet a sedátko Kolo Rekord + tlačítko Delta 20, bílá

akce
64% z 327 hodnocení
  
Geberit Duofix Delta - sada pro závěsné WC + souprava pro ukotvení do stěny + klozet a sedátko Kolo Rekord + tlačítko Delta 20, bílá

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
- 49%Ušetříte
4 604 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
111.154.11.1 EV0 / 111154111EV0
Záruka:
24
Dostupnost:
obvykle 5 dní

Nevíte si rady při výběru závěsného klozetu a potřebných doplňků? Vyřešili jsme to za Vás! Přinášíme vám výhodný WC set složený z podomítkového modulu Geberit Duofix Delta, soupravy pro kotvení do stěny, závěsného klozetu Kolo Rekord, sedátka s poklopem Kolo Rekord, splachovacího tlačítka Geberit Delta 20 v barevném provedení bílá a izolační desky Alcaplast M91.   Více informací

Kdy zboží dostanu?
Doprava zdarma

9 463 Kč

4 859 Kč s DPH

Popis produktu

Přinášíme vám výhodný WC set složený z:

- 111.153.00.1 - Podomítkového modulu Geberit Duofix Delta

- 111.839.00.1 - Sady pro kotvení do stěny

- 115.100.11.1 - Ovládacího tlačítka Geberit Delta

- K93100000 - závěsného klozetu Kolo Rekord

- K90111000 - sedátka s poklopem Kolo Rekord

- M91 - izolační desky Alcaplast M91

 

Podomítkový modul Geberit Duofix Delta

Modul o rozměrech 50 x 12 x 112 cm je určen pro instalace prováděné suchým procesem do lechkých, převážně sádrokartonových příček. Modul je vybaven systémem duálního splachování, který je továrně nastaven pro splachování 6 nebo 3 litry vody. Množství splachované vody je možno u velkého splachování nastavit v rozsahu 4,5 / 6 / 7,5 l a u malého splachování 3-4 l vody, splachování je rovněž možno využít v režimu Start/Stop. Tlak při průtoku se pohybuje v rozmezí 10-1000 kPa a maximální provozní teplota vody činí 25 °C.  Montážní rám modulu je ošetřen práškovou barvou, která jej dlouhodobě chrání. Rám modulu je opatřen vrtanými otvory o průměru 9 mm pro snadnou instalaci do dřevěné konstrukce a variabilně nastavitelnými podpěrami v rozmezí 0-20 cm. Modul je vybaven krytem, který chrání před vlhkostí a nečistotami. Součástí modulu je splachovací nádržka pod omítku Delta, disponující ovládáním zepředu. Přívod vody do modulu je ve standardu R 1/2" a připojovací souprava pro propojení s WC je o průměru 9 cm.

 

Stavební souprava pro kotvení do stěny Geberit Duofix

Sada pro předstěnovou montáž obsahuje dvě pozinkované příchytky se stavitelnou hloubkou a délkou 12-20 cm. Sada je určena k upevnění instalačních prvků Geberit Duofix před stěny prováděné suchým procesem a masivní stěny, souprava je dále určena pro instalační prvky Geberit Duofix s nahoře otevřeným rámem.

 

Splachovací tlačítko Geberit Delta 20

Dvojčinné splachovací tlačítko z vysokopevnostního plastu v bílé barevné variantě vyniká svými rozměry 24 x 3 x 16 cm. Díky nízkému profilu takřka nevyčnívá ze zdi a skvěle se hodí do každé koupelny. Tlačítko je vybaveno dvěma spínači pro pohodlné ovládání dvojitého splachování.

 

Závěsný klozet Kolo Rekord

Závěsný klozet ze sanitární keramiky o rozměrech 35 x 36 x 52 cm je dodáván v bílé barevné variantě. Keramický klozet je vybaven hlubokým splachováním, díky kterému efektivně zabraňuje průchodu nepříjemných pachů do prostoru koupelny. Tato jednoduchá, a přesto elegantní varianta závěsného klozetu se těší dlouhodobé oblibě v soukromém i veřejném sektoru. Díky svému charakteru se klozet Kolo Rekord hodí do všech klasických i moderních koupelen, ve kterých bude plnit svou funkci.

 

Sedátko s poklopem Kolo Rekord

Duroplastové sedátko s poklopem o rozměrech 36,3 x 43,5 x 1,7 cm je opatřeno bílou povrchovou úpravou. Díky konstrukci z duroplastu je sedátko lehké a dobře se s ním manipuluje. Sedátko je vybaveno kvalitními kovovými klouby, které zajišťují dlouhou životnost sedátka i při vysokém zatížení.

 

Izolační deska Alcaplast M91

Izolační deska pro závěsné WC slouží pro vyrovnání nerovností mezi WC a obkladem mezi její výhody patří i pohlcování vibrací mezi zdí a WC, což výrazně snižuje hlučnost celé soupravy.

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

 • Veronika Fabiánová 21.8.2019 07:32

  Dobrý den, mám na Vás prosím, dotaz, zda lze sedátko s prkénkem při mytí vyndat? Jelikož jsem již Geberit měla u kterého nešlo vyndat. Děkuji Vám za odpověď. Fabiánová
  Reagovat »
  • koupelny-cz.cz 21.8.2019 14:52

   Dobrý den,
   děkujeme za Váš dotaz.
   Tento typ sedátka nemá rychloodnímatelné úchyty. Je možné samostatně zakoupit sedátko s katalogovým číslem: K90116000
   S pozdravem tým koupelny-cz.cz
   Reagovat »