Kaldewei Cayono 747 obdélníková vana 150x70 cm, bílá, celoplošný Antislip

0 hodnocení
  
Kaldewei Cayono 747 obdélníková vana 150x70 cm, bílá, celoplošný Antislip

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
- 30%Ušetříte
5 522 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
274734010001 / 747-CAS
EAN:
4001112896044
Záruka:
30/2
Dostupnost:
obvykle 10 prac. dní

Obdélníková koupací vana s přepadem a odtokem na straně, rozměry 150x70x41 cm, hmotnost 42 kg, objem 89 l, materiál smaltovaná ocel, barevné provedení alpská bílá, protiskluzová povrchová úprava celoplošný Antislip. Odtoková souprava a vanové nohy nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.   Více informací

Kdy zboží dostanu?
Doprava zdarma

18 407 Kč

12 885 Kč s DPH

Související kategorie

Popis produktu

Při vzniku série koupelnových van Kaldewei Cayono byl použit jednoduchý vzorec. Designeři se vědomě ptali, které znaky jsou charakteristické pro moderní architekturu a tyto znaky následně přetavili v konečnou podobu výrobku. Rovné linie, malé úhly a důsledná geometrie jsou typické pro sérii Cayono, která díky nim reprezentuje harmonii a čistotu. Důležitou vlastností série Cayono je její použitelnost během všedního dne. Díky svým kolmým stěnám vám poskytne dostatek vnitřního prostoru při zachování nízkých vnějších rozměrů a její ploché dno vám dopřeje dostatek stabilní plochy pro stání během sprchování.

Kaldewei smaltovaná ocel

Vana je vyrobena z KALDEWEI smaltované oceli, která v sobě kombinuje dva přírodní materiály pevnou ocel a odolné sklo, jejichž spojením vzniká ideální materiál pro výrobu sanitárního vybavení (ocelová deska 2,9 mm + 3x vrstva smaltu 0,2 mm). Takto vzniklé výrobky z kombinace přírodních materiálu skla a oceli se vyznačují svou dlouhou životností a příjemnými užitnými vlastnostmi. Ocel dodá výrobkům pevnost a robustnost, zatímco skleněný smalt ochrání výrobky před chemickým a tepelným zatížením a dodá jim vynikající vzhled.

Kaldewei Perl-Effekt

Výrobky jsou ošetřeny speciální povrchovou úpravou KALDEWEI Perl-Effekt nabývají hydrofobních vlastností, které usnadňují čistění a zvyšují hygienický standard koupelny.

Kaldewei Antislip

KALDEWEI Antislip je povrchová úprava zajišťující dobrou stabilitu a eliminující možnost uklouznutí během používání koupacích van a sprchových vaniček ze smaltované oceli.

Odtoková souprava a vanové nohy nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Vlastnosti:

  • Rozměry: 150 x 70 x 41 cm
  • Objem: 89 l
  • Barevné provedení: bílé
  • Materiál: smaltovaná ocel
  • Hmotnost: 42 kg

 

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Kaldewei Cayono 747 obdélníková vana 150x70 cm, bílá, celoplošný Antislip ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Technické údaje

Hmotnost:43,7 kg
Materiál:smaltovaná ocel

Dokumenty