i DOPORUČENÍ: Vážení zákazníci, vzhledem na logistiku složité globální situaci trpí naši obchodní partneři nedostatkem komponent a výrobních materiálů, což se negativně projevuje na délkách dodacích lhůt. Pokud zboží potřebujete urgentně, vybírejte z našich skladových zásob. Děkujeme za pochopení.

Kaldewei Cayono Duo 725 obdélníková vana 180x80 cm, bílá

skladem
65% z 59 hodnocení
  
Kaldewei Cayono Duo 725 obdélníková vana 180x80 cm, bílá

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
- 40%Ušetříte
9 138 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
272500010001 / 725
EAN:
4055761054881
Záruka:
30
Dostupnost:

Obdélníková koupací vana s přepadem a odtokem uprostřed, rozměry 180x80x41 cm, hmotnost 56 kg, objem 160 l, materiál smaltovaná ocel, barevné provedení alpská bílá. Odtoková souprava a vanové nohy nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.   Více informací

Kdy zboží dostanu?
Doprava zdarma

22 844 Kč

13 706 Kč s DPH

Související kategorie

Popis produktu

Při vzniku série koupelnových van Kaldewei Cayono Duo byl použit jednoduchý vzorec. Designeři se vědomě ptali, které znaky jsou charakteristické pro moderní architekturu a tyto znaky následně přetavili v konečnou podobu výrobku. Rovné linie, malé úhly a důsledná geometrie jsou typické pro sérii Cayono, která díky nim reprezentuje harmonii a čistotu. Důležitou vlastností série Cayono je její použitelnost během všedního dne. Díky svým kolmým stěnám vám poskytne dostatek vnitřního prostoru při zachování nízkých vnějších rozměrů a její ploché dno vám dopřeje dostatek stabilní plochy pro stání během sprchování. Moderní poezie zhmotněná v sérii Cayoino Duo může být využita pro prohlubování nevšedních zážitků, které můžete prožívat ve dvou, k čemuž je vana uzpůsobena skrze symetrii v zádové oblasti a odtokem umístěným uprostřed.

Kaldewei smaltovaná ocel

Vana je vyrobena z KALDEWEI smaltované oceli, která v sobě kombinuje dva přírodní materiály pevnou ocel a odolné sklo, jejichž spojením vzniká ideální materiál pro výrobu sanitárního vybavení (ocelová deska 2,9 mm + 3x vrstva smaltu 0,2 mm). Takto vzniklé výrobky z kombinace přírodních materiálu skla a oceli se vyznačují svou dlouhou životností a příjemnými užitnými vlastnostmi. Ocel dodá výrobkům pevnost a robustnost, zatímco skleněný smalt ochrání výrobky před chemickým a tepelným zatížením a dodá jim vynikající vzhled.

Odtoková souprava a vanové nohy nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Vlastnosti:

  • Rozměry: 180 x 80 x 41 cm
  • Objem: 160 l
  • Barevné provedení: bílé
  • Materiál: smaltovaná ocel
  • Hmotnost: 56 kg 

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Kaldewei Cayono Duo 725 obdélníková vana 180x80 cm, bílá ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Technické údaje

Hmotnost:55,1 kg
Materiál:smaltovaná ocel

Dokumenty