Kludi Pure&Easy vanová a sprchová jednopáková baterie DN 15, chrom

0 hodnocení
  
Kludi Pure&Easy vanová a sprchová jednopáková baterie DN 15, chrom

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
- 35%Ušetříte
1 410 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
376810565 / 376810565
EAN:
4021344092151
Záruka:
24
Dostupnost:
obvykle 7 prac. dní

Vanová a sprchová jednopáková baterie s uzavřenou pákou a automatickým přepínačem sprcha/vana, DN 15, k nástěnné montáži, chrom. Třída průtoku C/B, keramická kartuše s možností omezení maximální teploty vody, sprchový vývod G 1/2, S - přípojka.   Více informací

Kdy zboží dostanu?
Doprava zdarma

4 027 Kč

2 617 Kč s DPH

Popis produktu

Baterie je součástí unikátního konceptu Pure Function, který ztělesňuje silný a elegantní design splňující nejvyšší požadavky na kvalitu a zároveň je cenově dostupný.

Série Pure&Easy je typická redukovaným designem, který se hodí do moderního koupelnového stylu. Dynamický úhel montáže propůjčuje designu svěží a lehký charakter. Čistá svěžest, která přináší radost do každé moderní koupelny, to vše je série baterií KLUDI Pure&Easy.

Vanová a sprchová jednopáková baterie KLUDI DN 15 s uzavřenou pákou. Baterie je vybavena keramickou kartuší s možností omezení maximální teploty vody a zabezpečena proti zpětnému nasátí vody. Pod ovládací pákou se nachází automatický přepínač režimů sprcha/vana. K ekologické šetrnosti provozu přispívá perlátor M 24x1. Baterie je určená k nástěnné montáži a pro připojení do okruhu slouží S-přípojka. Sprchovou hadici je možno připojit srze vývod G 1/2.

Vlastnosti:

  • Rozměry baterie: 180x145x80 mm
  • Materiál: mosaz
  • Povrch: chrom
  • Třída průtoku: C/B

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Kludi Pure&Easy vanová a sprchová jednopáková baterie DN 15, chrom ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!