Kludi Pure&Style podomítková sprchová jednopáková baterie, chrom

skladem
0 hodnocení
  
Kludi Pure&Style podomítková sprchová jednopáková baterie, chrom

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
- 35%Ušetříte
2 032 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 
Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
406550575 / 406550575
EAN:
4021344092311
Záruka:
24
Dostupnost:
doprava zdarma

Běžná cena: 5 806 Kč
Ušetříte: 2 032 Kč (35%)

3 774 Kč s DPH

Podomítková sprchová jednopáková baterie s uzavřenou pákou k nástěnné montáži, chrom. Jedná se o vrchní díl s ovládací jednotkou pro podomítkové těleso, viz příslušenství. Třída průtoku D/C, keramická kartuše s možností omezení maximální teploty vody.   Více informací

Sdílejte

Baterie je součástí unikátního konceptu Pure Function, který ztělesňuje silný a elegantní design splňující nejvyšší požadavky na kvalitu a zároveň je cenově dostupný.

Série Pure&Style je kombinací prvotřídního designu a funkčních vlastností. Elegantní baterie se hodí do moderně zařízené koupelny a splňují i ty nejvyšší nároky na vybavení koupelny, kvalitu a design. Elegance, styl a cenová dostupnost, to vše je série baterií KLUDI Pure&Style.

Podomítková sprchová jednopáková baterie KLUDI Pure&Style. Vrchní díl baterie s ovládací jednotkou s uzavřenou pákou, určený k ovládání podomítkového tělesa KLUDI FLEXX.BOXX.  Baterie je vybavena keramickou kartuší pro omezení maximální teploty vody. Třída průtoku je D/C. Baterie je určená k nástěnné montáži.

Vlastnosti:

    Délka vyložení: 85 mm
    Materiál: mosaz
    Povrch: chrom
    Třída průtoku: D/C

Příslušenství

Podobné zboží v této cenové relaci

Také se kupuje