Novaservis

O společnosti:

Společnost Novaservis je jedním z největších prodejců vodovodních baterií a koupelnových doplňků v České republice a na Slovensku s více než 30-letou zkušeností v oboru - působí na trhu již od 1990. Novaservis je součástí silné mezinárodní skupiny FERRO. 

Posláním společnosti je uspokojování potřeb zákazníků a jejich bezpečný a dobře fungující domov. Právě proto je motto společnosti: KVALITA a DESIGN. Produkty společnosti Novaservis doma miliony spokojených klientů. Každý rok uvádí na trh nové modely, které plní nejnáročnější očekávání.

190

 

190

 


Koncepty Novaservis:

Třešničkou na dortu jsou ucelené koncepty, které přinášejí vodovodní baterie, koupelnové doplňky a sprchové příslušenství v jednotném vizuálním stylu. Ten se pak postará o harmonické vzezření celé vaší koupelny. V nabídce značky Novaservis najdete:

190


V nabídce značky Novaservis najdete:

Síla značky spočívá ve vysoké kvalitě výrobků a stejně tak ji charakterizuje neustále aktualizovaná a rozšiřovaná nabídka několika tisíc jedinečných produktů přehledně rozdělených do kategorií, ze kterých v naší nabídce najdete: koupelnové a kuchyňské baterie, koupelnové doplňky, WC sedátka, sprchový program, koupelnové radiátory a příslušenství, zahradní program, až po rohové ventily a spojovací hadičky. Produtky jsou určené jak domácnostem, tak i firemním zákazníkům - developerům, správcům nemovitostí, nájemcům a stavením společnostem.

190

Proč Novaservis?

Proces výroby

Výroba společnosti NOVASERVIS probíhá ve vlastní továrně ve Znojmě. Produkty se vyrábí z nejkvalitnějších surovin a komponentů od spolehlivých dodavatelů. 240 zaměstnanců na profesionálních strojích vyrábí a poté expeduje zboží k našim zákazníkům.

Základními produkty výroby jsou vodovodní baterie METALIA, mosazné koupelnové doplňky METALIA, které jsou osazeny komponenty vlastní sklárny společnosti Novaservis a v neposlední řadě vyrábí mosazné a nerezové rozdělovače pro podlahové topení pro byty a rodinné domy.

Ve znojemském závodě se nachází moderní logistické centrum. Vzhledem k výhodné poloze v srdci Evropy, zajišťuje efektivní a rychlou distribuci produktů mezi jednotlivými členy skupiny na jednotlivých evropských trzích.


Mezinárodní vize, místní kořeny

Společnost Novaservis je součástí skupiny FERRO, která si díky kvalitním produktům, profesionálnímu přístupu a výhodám spolupráce udržuje na trhu pozici lídra již v 15 zemích Evropy. Aktivity skupiny FERRO na evropském trhu jsou realizovány společně s úspěšnými obchodními partnery. Díky tomu naše společnost dokonale analyzuje potřeby trhu a přizpůsobuje své aktivity lokálním specifikům.

Dobré pochopení jednotlivých trhů a potřeb zákazníků umožnilo společnosti získat důvěru obchodních partnerů a dynamickou mezinárodní expanzi. Trvalé investice do moderních technologií založené na filozofii udržitelného rozvoje umožňují nabízet atraktivní design a kvalitní výrobky pro mnoho segmentů trhu. Jako člen skupiny Ferro Group si společnost vybudovala přední pozici v oblasti řešení koupelen a kuchyní. Podle své vize mezinárodního růstu expanduje skupina FERRO na stále nové trhy


Design i ergonomie

Výrobky značky Novaservis se vyznačují vysokou kvalitou, inovací a dokonalým designem. Důkazem toho je řada ocenění a vyznamenání udělovaných průmyslovými kruhy a prestižními časopisy o interiérovém designu.

Tyto výrobky jsou součástí každodenního života, doprovázejí zákazníky, přispívají k pohodě a pohodlí života. Novaservis poskytuje profesionální vytápěcí a sanitární řešení a klade důraz na bezpečnosti používání, funkčnosti a pohodlí zákazníka, jeho spokojenost je jediným skutečným měřítkem úspěchu.


Zkušenosti a vášeň

Úspěch společnosti vytvářejí lidé, kteří jsou nejcennějším aktivem naší společnosti. Organizační kulturu firmy NOVASERVIS a celé skupiny FERRO vytvářejí lidé s vášní a otevřenou myslí, proto zde pracují výjimeční zaměstnanci a společnost se stará o jejich neustálý rozvoj.

Vhodný motivační systém, dobré pracovní podmínky a partnerské vztahy v týmu pomáhají efektivně pracovat, rozvíjet zaměstnance a ovlivňovat další rozvoj společnosti. Při své každodenní činnosti se ve společnosti Novaservis řídí hodnotami, které umožňují budovat mimořádnou pracovní atmosféru.


Kvalita v každému detailu

Společnost Novaservis dbá na vysokou kvalitu svých produktů a klade zvláštní důraz na plnění platných norem, zachování vysokých technických parametrů, bezpečnost a funkčnost produktů. Všechny produkty společnosti podléhají extrémně důkladným a přísným postupům ověřování kvality. Jsou kontrolovány na každé výrobní stanici.

Vysoce kvalifikovaní inženýři odpovědní za kvalitu a technickou certifikaci produktů dohlížejí na správný průběh procesů kontroly kvality. Auditoři kontrolují dodržování postupů systému zabezpečování jakosti. Patří mezi ně postupy uvedené v českých, slovenských, PN a evropských normách řady PN-EN a postupy týkající se systému řízení kvality.


Ekologie dnes a zítra

V široké nabídce produktů společnosti NOVASERVIS si zaslouží zvláštní pozornost výrobky s ekologickými vlastnostmi. Na českém a slovenském trhu se jedná o výrobky, které mají označení ECO+ nebo ECO. Baterie z těchto řad pomáhají šetřit vodou a snižovat spotřebu energie potřebné k jejímu ohřevu, a tím výrazně snížit náklady v domácnosti.

Výběr ekonomické sprchové soupravy přispěje ke snížení spotřeby vody v domácnosti, což je pro uživatele velmi výhodné z pohledu úspory vody. Kromě speciálních omezovačů průtoku použitých ve sprchové rukojeti a tryskách je produkt vybaven provzdušňovacím systémem – Air-in System. Díky tomu je možné při sprchování spotřebovat až o 50 % méně vody než při standardních sprchových řešeních. Současně zůstává proud vody z pevné sprchy i sprchové růžice silný a efektivní.


Fotografie a jiná vyobrazení výrobků společnosti NOVASERVIS spol. s r.o. na těchto internetových stránkách jsou chráněny autorským právem. Bez svolení společnosti NOVASERVIS spol. s r.o. nelze tyto fotografie a jiná vyobrazení dále rozšiřovat.

Další kategorie Novaservis

Série značky Novaservis