Novaservis

Společnost Novaservis působí na českém trhu již od roku 1990. Za tu dobu si vydobyla renomé hlavně na poli vodovodních baterií díky své široké nabídce výrobků s vysokou kvalitou provedení a příznivou cenovkou. Od roku 1995 kdy se společnost Novaservis spojila s tradičním znojemským výrobcem koupelnových doplňků Metal Znojmo a. s. vám navíc dopřává kvalitní koupelnové zařizovací předměty. V roce 2011 vstoupila společnost Novaservis do nadnárodní skupiny Ferro, čímž se rozšířila její působnost i na distribuci kvalitních zahraničních výrobků.

 

190

 

Mezi nejoblíbenější produkty společnosti Novaservis patří:

 

Vodovodní baterie

Společnost Novaservis je výrobcem českých vodovodních baterií, v jehož nabídce najdete baterie dřezové, umyvadlové, vanové, sprchové a bidetové, samozřejmostí je i velká škála ovládání baterií, které se dělí na termostatické, pákové a kohoutkové. Díky široké nabídce a příznivým cenám najdete v nabídce společnosti veškeré vodní ovládací prvky potřebné pro domácnost. Třešničkou na dortu jsou pak ucelené koncepty, které přinášejí vodovodní baterie v jednotném vizuálním stylu. Ten se pak postará o harmonické vzezření celé vaší koupelny.


Instalatérský program

Všechny důležité instalatérské prvky, potřebné pro správné fungování vaší koupelny jsou nyní dostupné u společnosti Novaservis. Ať už hledáte umyvadlový, vanový či sprchový sifon nebo potřebujete kolínka a připojení pro vaši toaletu, cenově dostupné a kvalitní komponenty nesou jméno Novaservis. Veškeré instalatérské produkty jsou nyní dostupné v nepřeberné škále variant a provedení, tak abyste si vybrali přesně ten, který potřebujete.

Grohe kvalita


Kuchyňské dřezy

Třešničkou na pomyslném dortu nabídky produktů společnosti Novaservis je nepřeberná nabídka kuchyňských dřezů. Potřebujete prostorově úsporný nerezový dřez nebo se koukáte po granitové dominantě kuchyně, preferujete hranatý design díky jeho nadčasovosti nebo se vám líbí spíše oválné kusy pro je jich příjemné organické vzezření? Nic není problém, všechny vaše přání jsou přetaveny v reálné produkty. Na vás je jen si vybrat.

Grohe udžitelnost


Koupelnový nábytek a doplňky

Zařídit koupelnou není jednoduchá záležitost, ale se společností Novaservis to zvládnete hravě. Stylové koupelnové doplňky a nábytek v precizně navržených designových sériích se postará o souhru detailů a nabídne vám příjemný vizuální zážitek při každé návštěvě vaší koupelny. Od holistických a nadčasových zařizovacích předmětů, až po nevšední kousky, které poutají pozornost. To vše na jednom místě u Novaservisu.

Další kategorie Novaservis

Série značky Novaservis