i UPOZORNĚNÍ:  Vážení zákazníci, z důvodu extrémního počtu balíků, které je v těchto dnech třeba odbavit se může doručení o 1-2 dny zpozdit. Děláme vše co je v našich silách, abyste své zboží dostali co nejdříve. Děkujeme za pochopení.

Ravak Neo podomítková baterie s přepínačem pro R-box NO 065.00, chrom

skladem
0 hodnocení
  
Ravak Neo podomítková baterie s přepínačem pro R-box NO 065.00, chrom

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
- 20%Ušetříte
658 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
X070045 / X070045
EAN:
8595096893534
Záruka:
60
Dostupnost:

Kdy zboží dostanu?
Doprava zdarma

3 290 Kč

2 632 Kč s DPH

Popis produktu

Podomítková baterie Neo vanová/sprchová pro R-box, NO 065.00. Základní těleso pro podomítkové baterie R-box RB 070.50 není součástí baterie, je nutné jej dokoupit. Určena k vanám (napouštění přepadem a vývod pro ruční sprchu) nebo pro sprchové kouty, které mají pevnou a ruční sprchu. Keramická kartuš O 40 mm, Se zárukou 5 let. Vhodná pro všechny vany a sprchové kouty RAVAK. Vanu je nutné opatřit napouštěním přepadem včetně odtoku a stěnovým vývodem sprchy. Sprchový kout je nutné opatřit pevnou sprchou, ruční sprchou a stěnovým vývodem pro ruční sprchu. R-box obsahuje materiál pro přichycení ke stěně, nezahrnuje přípojky pro vedení vody ani jiný vodoinstalační materiál. R-box obsahuje pracovní plastový krycí díl vnitřního těla baterie uloženého v R-boxu, který i při demontáži vrchního dílu baterie zachovává rozvod vody v koupelně plně funkční. Prostřednictvím tohoto plastového dílu lze rozvod vody odvzdušnit, bez odstávky vody. R-box má jasně šipkou označenu horní část výrobku, pro správnou orientaci vlastního těla baterie. Baterie Neo lze kombinovat s ostatními výrobky RAVAK. Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome.

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Ravak Neo podomítková baterie s přepínačem pro R-box NO 065.00, chrom ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Technické údaje

Hmotnost:1,74 kg

Dokumenty