RAVAK

Společnost RAVAK byla založena v roce 1991 rodinami Vařekových a Kreysových, kterým se se podařilo vybudovat firmu, která je jedním z největších výrobců koupelnového vybavení na českém trhu a neméně vyznamným i na evropském trhu. Obě rodiny firmu dosud aktivně řídí. Svým zákazníkům společnost RAVAK garantuje odpovědný přístup, stabilitu, kontinuitu a prověřenou kvalitu svých výrobků.

Nabízíme RAVAK sprchové kouty a dveře, sprchové vaničky a odtokové žlaby, vany, vanové zástěny, umyvadla a nábytek, ale také WC a bidety. Nechybí ani vodovodní baterie, a široká škála koupelnových doplňků.

RAVAK nabízí produkty s propracovaným designem, pod kterým jsou podepsáni významní designéři jako je Achim Storz nebo Kryštof Nosál a které získávají každoročně řadu ocenění.

S výrobky RAVAK bude Vaše koupelna sladěná do posledního detailu, neboť RAVAK nabízí hned několik koupelnových konceptů. Mezi nejžádanější patří např. koncept Chrome, koncept 10°, koncept Classic, koncept Rosa a další nebo koncept BeHappy II i pro ty nejmenší koupelny.

Další kategorie RAVAK

Série značky RAVAK

Neo
SUD
Uni