Vážení zákazníci, Únorová akce je tady!!!! Nyní můžete s našimi slevovými kódy uplatňovat dodatečnou slevu na celý nákup. Více info ZDE. + při nákupu nad 2000 Kč balíková přeprava DPD po celé ČR ZDARMA.

Ravak Pivot pevná stěna PPS, 77-79,5x190 cm, černá, dekor transparent

novinka
94% z 5 hodnocení
  
Ravak Pivot pevná stěna PPS, 77-79,5x190 cm, černá, dekor transparent

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
Zboží ze stejné kategorie:
 

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
90G40300Z1 / 90G40300Z1
EAN:
8592626041984
Záruka:
60
Dostupnost:
obvykle 6 prac. dní

Pevná sprchová stěna, rozměry 77-79,5x190 cm, instalace do vyzděného koutu, výplň bezpečnostní sklo Transparent o síle 6 mm, povrchová úprava skla Ravak AntiCalc, rám tvoří legovaný hliník s černou povrchovou úpravou práškovým lakováním. Pevná stěna je určena ke kombinaci se sprchovými dveřmi. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.   Více informací

Kdy zboží dostanu?
Doprava zdarma

6 390 Kč

5 432 Kč s DPH

Související kategorie

Popis produktu

Sprchové kouty Ravak Pivot vynikají svým čistým designem a prostorností. Velké skleněné plochy doplněny minimem subtilních kovových profilů dávají vyniknout obkladu stěn. Jednoduchost používání a údržby v kombinaci s výjimečnou kvalitou zpracování a moderním designem činí z těchto sprchových koutů zajímavý prvek, který posune vaši koupelnu o úroveň výš. Jednoduchý a takřka nezničitelný pivotový mechanizmus otevírání dveří nevyžaduje žádnou údržbu. Nerezový čep zapadá přesně do plastového pouzdra, které poskytuje potřebné kluzné vlastnosti, díky tomu není potřeba celý mechanizmus mazat. Kvalitu zpracování podtrhává čiré kalené bezpečnostní sklo Transparent. Subtilní hliníkové profily se dodávají ve čtyřech variantách, a to v bílé nebo černé povrchové úpravě práškovým lakováním nebo v povrchu saténový či lesklý hliník. Čepy a madla mohou být v provedení saténový hliník nebo v bílé barevné variantě.

Pevná sprchová stěna Ravak Pivot PPS o rozměrech 77 - 79,5 x 190 cm je tvořena subtilním kováním, které je vyplněno bezpečnostním sklem. Jedná se o otočitelný výrobek, jehož otočením o 180° získáme pravou či levou variantu. Výplň je vytvořena z kaleného bezpečnostního skla Transparent o síle 6 mm. Sklo je opatřeno povrchovou úpravou Ravak AntiCalc. Tato úprava byla vyvinuta pro uchování užitných a estetických vlastností skel v koupelně. Ravak AntiCalc dodá sklu hydrofobní účinky, voda z takto ošetřené plochy rychle stéká a nemá čas uschnout a zanechat na povrchu skla sedimenty vodního kamene. Nejmenším kapkám se daří na povrchu skla udržet a zanechat tak po sobě usazeniny, ty však nejsou na povrch skla chemicky vázány, a proto je můžeme setřít navlhčenou textilií.

Sprchovou stěnu tvoří jeden pevný díl, který se kombinuje se sprchovými dveřmi Ravak Pivot PDOP1 nebo PDOP2. Výrobek je určen k montáži do obloženého rohu koupelny na vaničky Ravak  Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou výpustí. Doplněním sprchové stěny Ravak Pivot PPS o sprchové dveře Ravak Pivot PDOP1 nebo PDOP2 docílíme rohového sprchového koutu, další možností je kombinovat jedny dveře a dvě pevné stěny pro vytvoření sprchového koutu ve tvaru „U“. Výrobek je možno uzpůsobit montážnímu prostoru až o 2 cm za použití nastavovacího profilu Ravak PNPS.

Rohový sprchový kout vzniká kombinací sprchové stěny Ravak Pivot PPS se sprchovými dveřmi Ravak Pivot PDOP1 nebo PDOP2, které nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je objednat zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Nastavovací profil Ravak PNPS není standardní součástí dodávky, v případě potřeby je nutno jej objednat zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Vlastnosti:

  • Rozměr: 77 - 79,5 x 190 cm
  • Materiál rámu: silnostěnný hliník
  • Povrchová úprava rámu: práškový lak černá
  • Materiál výplně: bezpečnostní sklo o síle 6 mm
  • Povrch výplně: Transparent (čiré sklo)
  • Provedení: otočitelný výrobek levé/pravé provedení

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Ravak Pivot pevná stěna PPS, 77-79,5x190 cm, černá, dekor transparent ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!