Dovolujeme si vás informovat, že ve dnech 15. 7. – 19. 7. 2024 je z technických důvodů zavřeno naše výdejní místo v Českých Budějovicích. Více info ZDE.

Ravak Pivot sprchové dveře PDOP1, 76,1-81,1x190 cm, satin, dekor transparent

98% z 5 hodnocení
  
Ravak Pivot sprchové dveře PDOP1, 76,1-81,1x190 cm, satin, dekor transparent

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
Zboží ze stejné kategorie:
 

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
03G40U00Z1 / 03G40U00Z1
EAN:
8595096871389
Záruka:
60
Dostupnost:
obvykle 6 prac. dní

Otočné sprchové dveře jednodílné, rozměry 76,1-81,1x190 cm, šíře vstupu 49,2 cm, instalace do vyzděné niky, výplň bezpečnostní sklo Transparent o síle 6 mm, povrchová úprava skla Ravak Anticalc, pivotový systém otevírání, rám tvoří legovaný hliník s povrchovou úpravou saténový hliník. Výrobek tvoří jeden pohyblivý díl, který slouží jako otočné dveře. Otočením výrobku o 180° získáte levou nebo pravou variantu otevírání dveří.   Více informací

Kdy zboží dostanu?
Doprava zdarma

10 890 Kč

9 257 Kč s DPH

Související kategorie

Popis produktu

Sprchové dveře do niky Ravak Pivot PDOP1 vynikají svým čistým designem a prostorností. Velké skleněné plochy doplněny minimem subtilních kovových profilů dávají vyniknout obkladu stěn. Jednoduchost používání a údržby v kombinaci s výjimečnou kvalitou zpracování a moderním designem činí z těchto sprchových koutů zajímavý prvek, který posune vaši koupelnu o úroveň výš. Jednoduchý a takřka nezničitelný pivotový mechanizmus otevírání dveří nevyžaduje žádnou údržbu. Nerezový čep zapadá přesně do plastového pouzdra, které poskytuje potřebné kluzné vlastnosti, díky tomu není potřeba celý mechanizmus mazat. Kvalitu zpracování podtrhává čiré kalené bezpečnostní sklo Transparent. Subtilní hliníkové profily se dodávají ve čtyřech variantách, a to v bílé případně černé povrchové úpravě práškovým lakováním nebo v povrchu saténový či lesklý hliník. Čepy a madla mohou být v provedení saténový hliník nebo v bílé barevné variantě.

Sprchové dveře do niky Ravak Pivot PDOP1 jsou tvořeny jedním pohyblivým dílem, který slouží jako otočné dveře. Otočením výrobku o 180° docílíme varianty s levým či pravým otevíráním dveři. Díky rozměrům 76,1 - 81,1 x 190 cm a šíři vstupu 49,2 cm poskytují dveře dostatek prostoru pro každodenní užívání. Výplň je vytvořena z kaleného bezpečnostního skla Transparent o síle 6 mm. Sklo je opatřeno povrchovou úpravou Ravak AntiCalc. Tato úprava byla vyvinuta pro uchování užitných a estetických vlastností skel v koupelně. Ravak AntiCalc dodá sklu hydrofobní účinky, voda z takto ošetřené plochy rychle stéká a nemá čas uschnout a zanechat na povrchu skla sedimenty vodního kamene. Nejmenším kapkám se daří na povrchu skla udržet a zanechat tak po sobě usazeniny, ty však nejsou na povrch skla chemicky vázány, a proto je můžeme setřít navlhčenou textilií.

Sprchové dveře jsou určeny pro instalaci do niky tedy vyzděného prostoru se třemi stěnami, který je dveřmi uzavřen. Montáž je možno provést na vaničky Ravak Aneta, Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Perseus Pro 10°, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome, Gigant Pro 10°  nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou výpustí. Další variantou montáže sprchových dveří je jejich doplnění o pevnou stěnu Ravak PPS, čímž docílíme vytvoření rohového sprchového koutu, dále můžeme dveře kombinovat se dvěma stěnami Ravak PPS pro vytvoření sprchového koutu ve tvaru „U“. Výrobek je možno uzpůsobit montážnímu prostoru až o 2 cm za použití nastavovacího profilu Ravak PNPS.

Pevná stěna Ravak PPS a nastavovací profil Ravak PNPS nejsou standardní součástí dodávky, v případě potřeby je nutno je objednat zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Vlastnosti:

  • Rozměr: 76,1 - 81,1 x 190 cm
  • Vstup: 49,2 cm
  • Materiál rámu: silnostěnný hliník
  • Povrchová úprava rámu: saténový hliník
  • Povrchová úprava madel a čepů: saténový hliník
  • Materiál výplně: bezpečnostní sklo o síle 6 mm
  • Povrch výplně: Transparent (čiré sklo)
  • Provedení: otočitelný výrobek levé/pravé provedení

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Ravak Pivot sprchové dveře PDOP1, 76,1-81,1x190 cm, satin, dekor transparent ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Technické údaje

Hmotnost:25,65 kg
Typ dveří:jednokřídlé
Orientace:univerzální
Tvar:sprchové dveře
Typ konstrukce:rámová
Otevírání dveří:pivotové
Barva konstrukce:stříbrná
Speciální vlastnosti:s povrchovou úpravou pro snadnou údržbu
Materiál výplně:bezpečnostní sklo čiré
Šířka:80 cm
Výška:190 cm

Dokumenty