Ravak Pivot sprchové dveře PDOP2, 116,1-121,1x190 cm, lesklý hliník, dekor transparent

skladem výprodej
0 hodnocení
  
Ravak Pivot sprchové dveře PDOP2, 116,1-121,1x190 cm, lesklý hliník, dekor transparent

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
- 38%Ušetříte
3 740 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
03GG0C00Z1 / 03GG0C00Z1
EAN:
8592626010386
Záruka:
60
Dostupnost:

Otočné sprchové dveře dvoudílné, rozměry 116,1-121,1x190 cm, šíře vstupu 59,2 cm, instalace do vyzděné niky, výplň bezpečnostní sklo Transparent o síle 6 mm, povrchová úprava skla Ravak Anticalc, pivotový systém otevírání, rám tvoří legovaný hliník s povrchovou úpravou lesklý hliník. Výrobek tvoří jeden pevný a jeden pohyblivý díl, který slouží jako otočné dveře. Otočením výrobku o 180° získáte levou nebo pravou variantu otevírání dveří.

UPOZORNĚNÍ: Akční cena se vztahuje pouze na 1 kus výrobku.   Více informací

Kdy zboží dostanu?
Doprava zdarma

9 790 Kč

6 050 Kč s DPH

Související kategorie

Popis produktu

Sprchové dveře do niky Ravak Pivot PDOP2 vynikají svým čistým designem a prostorností. Velké skleněné plochy doplněny minimem subtilních kovových profilů dávají vyniknout obkladu stěn. Jednoduchost používání a údržby v kombinaci s výjimečnou kvalitou zpracování a moderním designem činí z těchto sprchových koutů zajímavý prvek, který posune vaši koupelnu o úroveň výš. Jednoduchý a takřka nezničitelný pivotový mechanizmus otevírání dveří nevyžaduje žádnou údržbu. Nerezový čep zapadá přesně do plastového pouzdra, které poskytuje potřebné kluzné vlastnosti, díky tomu není potřeba celý mechanizmus mazat. Kvalitu zpracování podtrhává čiré kalené bezpečnostní sklo Transparent. Subtilní hliníkové profily se dodávají ve čtyřech variantách, a to v bílé případně černé povrchové úpravě práškovým lakováním nebo v povrchu saténový či lesklý hliník. Čepy a madla mohou být v provedení saténový hliník nebo v bílé či černé barevné variantě.

Sprchové dveře do niky Ravak Pivot PDOP1 jsou tvořeny jedním pevným a jedním pohyblivým dílem, který slouží jako otočné dveře. Otočením výrobku o 180° docílíme varianty s levým či pravým otevíráním dveři. Díky rozměrům 116,1 - 121,1 x 190 cm a šíři vstupu 59,2 cm poskytují dveře dostatek prostoru pro každodenní užívání. Výplň je vytvořena z kaleného bezpečnostního skla Transparent o síle 6 mm. Sklo je opatřeno povrchovou úpravou Ravak AntiCalc. Tato úprava byla vyvinuta pro uchování užitných a estetických vlastností skel v koupelně. Ravak AntiCalc dodá sklu hydrofobní účinky, voda z takto ošetřené plochy rychle stéká a nemá čas uschnout a zanechat na povrchu skla sedimenty vodního kamene. Nejmenším kapkám se daří na povrchu skla udržet a zanechat tak po sobě usazeniny, ty však nejsou na povrch skla chemicky vázány, a proto je můžeme setřít navlhčenou textilií.

Sprchové dveře jsou určeny pro instalaci do niky tedy vyzděného prostoru se třemi stěnami, který je dveřmi uzavřen. Montáž je možno provést na vaničky Ravak Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Perseus Pro 10°, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome, Gigant Pro 10°  nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou výpustí. Další variantou montáže sprchových dveří je jejich doplnění o pevnou stěnu Ravak PPS, čímž docílíme vytvoření rohového sprchového koutu, dále můžeme dveře kombinovat se dvěma stěnami Ravak PPS pro vytvoření sprchového koutu ve tvaru „U“. Výrobek je možno uzpůsobit montážnímu prostoru až o 2 cm za použití nastavovacího profilu Ravak PNPS.

Pevná stěna Ravak PPS a nastavovací profil Ravak PNPS nejsou standardní součástí dodávky, v případě potřeby je nutno je objednat zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Vlastnosti:

  • Rozměr: 116,1 - 121,1 x 190 cm
  • Vstup: 59,2 cm
  • Materiál rámu: silnostěnný hliník
  • Povrchová úprava rámu: lesklý hliník
  • Povrchová úprava madel a čepů: saténový hliník
  • Materiál výplně: bezpečnostní sklo o síle 6 mm
  • Povrch výplně: Transparent (čiré sklo)
  • Provedení: otočitelný výrobek levé/pravé provedení

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Ravak Pivot sprchové dveře PDOP2, 116,1-121,1x190 cm, lesklý hliník, dekor transparent ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!