Ravak UNI CHROME závěsný klozet RimOff, bílá

Ravak UNI CHROME závěsný klozet RimOff, bílá

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.

34% sleva
Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
X01535 / X01535
EAN:
8592626021047
Záruka:
2 2
Dostupnost:
obvykle 5 dní
Závěsné WC Uni Chrome s technologií RimOff - dodává se bez sedátka, které je nutné dokoupit samostatně. Kompatibilní sedátka najdete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.   Více informací
62 hodnotící uživatelů
  

Běžná cena: 5 990 Kč
Ušetříte: 2 037 Kč (34%)

Doprava zdarma

3 953 Kč s DPH

Doporučit     Hlídat cenu a dostupnost

Sdílejte

Související kategorie

Závěsné WC Uni Chrome RimOff je vyrobeno z jednolité keramiky, která je upravena glazurou, toto řešení nevyžaduje dodatečné povrchové úpravy. WC je uchyceno systémem EasyFix, podstatou tohoto řešení je neviditelnost šroubů a omezení nepřístupných míst na vnějšku toaletní mísy, což usnadňuje udržování čistoty. Výhodou zavěšení na stěnu je snadný úklid podlahy.

WC je vybaveno technologií RimOff, která spočívá v absenci oplachového lemu, nevznikají tak nedostupná místa, která představují potencionální riziko usazování bakterií a nečistot. Díky speciální konstrukci je mísa hladká a přehledná, není nutné ji dočišťovat, postačí oplach proudem vody. Oplachování mísy je zajištěno límcem s otvory, který rozvádí vodu na místo, kde je třeba. Velkou předností tohoto produktu je snadná údržba, která zaručuje perfektní čistotu a hygienu.

WC Uni Chrome RimOff je součástí stejnojmenného konceptu Chrome, který patří mezi nejširší koncepty na trhu. Pro designově ucelené řešení Vaší koupelny doporučujeme WC kombinovat s ostatními produkty, které jsou součástí tohoto konceptu (např. WC sedátko, sprchový kout a vanička, odtokový žlab, sedátko, umyvadlo s nábytkem, baterii či koupelnové doplňky).

Rozměry (š/h/v): 360 x 510 x 350 mm

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Ravak UNI CHROME závěsný klozet RimOff, bílá ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Hmotnost:
25,89 kg
Barva / povrch:
bílá

Příslušenství

Také se kupuje