Ravak BeHappy II asymetrická vana 150x75 cm, pravá, bílá

85% z 2 hodnocení
  
Ravak BeHappy II asymetrická vana 150x75 cm, pravá, bílá

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
- 20%Ušetříte
1 518 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 
Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
C991000000 / C991000000
EAN:
8592626035648
Záruka:
10
Dostupnost:
obvykle 6 prac. dní
doprava zdarma

Běžná cena: 7 590 Kč
Ušetříte: 1 518 Kč (20%)

6 072 Kč s DPH

Asymetrická akrylátová vana v pravém provedení s bílou povrchovou úpravou o rozměrech 150x75x43,5 cm. Vana je vyztužena sklolaminátem. Sada noh a odpadová souprava nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.   Více informací

Sdílejte

Série van Ravak BeHappy II je určena pro zútulnění těch nejmenších koupelen. Díky chytrému využití výhod asymetrických van vám tato série poskytne dostatek prostoru pro relaxaci a nezabere moc místa. Elegantní tvary ve spojení s redukovaným designem zajistí nadčasovost a lehkost vaší koupelny.

Asymetrická vana Ravak BeHappy II v pravém provedení je vyrobená z litého akrylátu a vyztužená sklolaminátem. Toto řešení výrazně vylepšuje vlastnosti vany, která se pak nedeformuje, nepraská a díky tomu si dlouhodobě zachovává svůj tvar. Litý akrylát zajišťuje vaně neporézní povrch, který se vyznačuje vysokým leskem a zamezuje ulpívání částic na povrchu vany. Hladký povrch má antibakteriální vlastnosti a usnadňuje čištění vany.

K individualizaci vany můžete využít zdění a obložení keramikou nebo čelního panelu. Panely vynikají jednoduchou a rychlou instalací a přizpůsobí styl vany vašim požadavkům. Vanu lze doplnit vanovou zástěnou VS3 100.

Vana BeHappy II je součástí stejnojmenného konceptu BeHappy II, který se snaží maximálně využít prostor malých koupelen. Pro designově ucelené řešení Vaší koupelny doporučujeme vanu kombinovat s ostatními produkty, které jsou součástí tohoto konceptu (např. přímé nebo rohové umyvadlo, skříňka pod umyvadlo, nástěnné zrcadlo).

Sada noh a odpadová souprava nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Vlastnosti:

  • Rozměry: 150 x 75 x 43,5 cm
  • Objem: 185 l
  • Materiál: lítý akrylát
  • Barva: bílá

Příslušenství

Podobné zboží v této cenové relaci

Také se kupuje