Vážení zákazníci, oslavte s námi měsíc zamilovaných s dodatečnými slevami na celý nákup. Vyberte si z široké palety produktů, nakupujte a navíc ušetřete. S našimi slevovými kódy můžete uplatňovat dodatečnou slevu až 10 % už jen do 31. května. Více info ZDE. + při nákupu nad 2000 Kč balíková přeprava DPD po celé ČR ZDARMA.

Filtrovat

Vyberte

Cena

Získejte slevu 100 Kč na další nákup!

Májové slevy

Geberit Alba

Franke, to nejlepší do vaší kuchyně

Sprchové sety, sprchy

Ravak ypsilon

Dárkové poukazy

RAVAK - 10°Koupelna, která vám jde vstříc

Jednorázově vyumělkované myšleny na trhu dobrého designu rychle zanikají. Udrží se pouze koncepce, které jsou od začátku promyšlené do všech souvislostí. Takový je i náš stále se rozvíjející koncept 10°, který už posbíral několik domácích i zahraničních ocenění za originální design. Veškeré prvky konceptu tvoří smysluplný celek a rozšiřující se nabídkou představují ideální volbu jak pro milovníky klasických tvarů, jejichž koupelna nevyžaduje asymetrická řešení, tak pro specifické požadavky prostorů, kde asymetrie spoří místo.


Řešení inspirované praxí

Autorem konceptu je studio Design Nosal, které vyšlo z bohatých zkušeností v produktovém designu a připravilo řešení, které je praktické a bere ohledy na váš každodenní pobyt v koupelně.

Grohe kvalita


Klasické tvary v moderním pojetí

Koncept 10° přináší jednoduchou klasiku přetvořenou pro moderní požadavky. Máte rádi klasickou obdélníkovou vanu? Dopřejte si ji a oceníte výhody jejího inovativního řešení.

Grohe udžitelnost


Univerzální design

Koncept nevyžaduje použití všech výrobků současně. Jednotlivé výrobky mohou stát i samostatně a o praktický užitek nepřijdete.