i UPOZORNĚNÍ:  Vážení zákazníci, z důvodu extrémního počtu balíků, které je v těchto dnech třeba odbavit se může doručení o 1-2 dny zpozdit. Děláme vše co je v našich silách, abyste své zboží dostali co nejdříve. Děkujeme za pochopení.

RAVAK, série 10°Koupelna, která vám jde vstříc

Jednorázově vyumělkované myšleny na trhu dobrého designu rychle zanikají. Udrží se pouze koncepce, které jsou od začátku promyšlené do všech souvislostí. Takový je i náš stále se rozvíjející koncept 10°, který už posbíral několik domácích i zahraničních ocenění za originální design. Veškeré prvky konceptu tvoří smysluplný celek a rozšiřující se nabídkou představují ideální volbu jak pro milovníky klasických tvarů, jejichž koupelna nevyžaduje asymetrická řešení, tak pro specifické požadavky prostorů, kde asymetrie spoří místo.


Řešení inspirované praxí

Autorem konceptu je studio Design Nosal, které vyšlo z bohatých zkušeností v produktovém designu a připravilo řešení, které je praktické a bere ohledy na váš každodenní pobyt v koupelně.

Grohe kvalita


Klasické tvary v moderním pojetí

Koncept 10° přináší jednoduchou klasiku přetvořenou pro moderní požadavky. Máte rádi klasickou obdélníkovou vanu? Dopřejte si ji a oceníte výhody jejího inovativního řešení.

Grohe udžitelnost


Univerzální design

Koncept nevyžaduje použití všech výrobků současně. Jednotlivé výrobky mohou stát i samostatně a o praktický užitek nepřijdete.

   

Dárek ZDARMA

Geberit Aquaclean druhé do rodiny ZDARMA

Doživotní záruka na vany Ravak

Vodovodní baterie Roca