i UPOZORNĚNÍ:  Vážení zákazníci, z důvodu extrémního počtu balíků, které je v těchto dnech třeba odbavit se může doručení o 1-2 dny zpozdit. Děláme vše co je v našich silách, abyste své zboží dostali co nejdříve. Děkujeme za pochopení.

RAVAK, série ClassicKlasické linie a střízlivý minimalismus

Ucelené řešení koupelny, kde je na prvním místě praktičnost a klasické linie. Vana v osvědčeném obdélníkovém tvaru a s ní související umyvadla a nábytek jsou stvořeny pro nadčasovou koupelnu. V jednoduchosti je krása.


Praktická vana v klasickém tvaru

Vana Classic má subtilní lemy, které z jejího vnitřního prostoru nezabírají více než je nezbytné. Pro koupání a sprchování tak poskytuje maximum místa. Sprchování navíc usnadňuje díky svým kolmým stěnám a plochému dnu. I vana v klasickém tvaru může být maximálně praktická.

Grohe kvalita


Široký výběr součástí

Koncept Classic zahrnuje množství vysoce praktických prvků pro každou koupelnu. Kromě umyvadel obvyklých velikostí nabízí například i dvojumyvadla nezbytná pro každou větší rodinu. Jeho působnost však nekončí v koupelně díky nabídce malých umývátek a skříněk stylově a prakticky zařídí i toaletní místnost.

Grohe udžitelnost


Koupelnový nábytek v široké nabídce barev

Klasické tvary nábytku nechávají ideálně vyniknout korpusům v různých barvách. Dvířka zůstávají vždy lesklá bílá a k nim jsme připravili korpus v barvě březového dřeva nebo v čistě bílé.

Grohe kvalita

   

ShopRoku 2020

Dárek ZDARMA

Geberit Aquaclean druhé do rodiny ZDARMA

Doživotní záruka na vany Ravak

Vodovodní baterie Roca