i Vážení zákazníci, z preventivních důvodů je vstup na pobočku možný pouze s patřičným zakrytím úst a nosu. U vchodu bude umístěna dezinfekce. Možno zakoupit jednorázovou roušku na místě. Děkujeme za dodržení hygienických požadavků a těšíme se na Vaši návštěvu.

SanSwiss Top-Line třídílné posuvné dveře TOPS3 110x190 cm, aluchrom, sklo čiré

80% z 2 hodnocení
  
SanSwiss Top-Line třídílné posuvné dveře TOPS3 110x190 cm, aluchrom, sklo čiré

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
- 20%Ušetříte
2 154 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
TOPS311005007 / TOPS311005007
EAN:
7630042361536
Záruka:
24
Dostupnost:
obvykle 7 prac. dní

Třídílné posuvné dveře, rozměry 110x190 cm, materiál kování silnostěnný hliník, povrchová úprava kování lesklý hliník, výplň čiré bezpečnostní sklo o síle 6 mm s antiplakovou povrchovou úpravou Aquaperle, kvalitní pojezdová kolečka, možnost odklápění dveří, magnetické těsnění. Sprchová vanička není standardní součástí balení a je nutno ji dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v příslušenství.   Více informací

Kdy zboží dostanu?
Doprava zdarma

10 769 Kč

8 615 Kč s DPH

Související kategorie

Popis produktu

Kvalita a bytelné provedení, to je charakteristika sprchových koutů řady SanSwiss Top-Line. Sprchové kouty disponují kvalitním pojezdovým systémem, který je vybaven zesílenými kolečky. Toto řešení Vám přináší dlouhodobou funkční kvalitu celého pojezdového systému. Navíc je během čištění možno celé dveřní křídlo odklopit tak, abyste se dostali i k těžko dostupným místům.

Sprchové dveře SanSwiss Top-Line TOPS3 jsou tvořeny jedním pevným a dvěmi posuvnými díly, které slouží jako posuvné dveře. Díky rozměrům 110 x 190 cm poskytují dveře dostatek prostoru pro každodenní užívání. Výplň je vytvořena z kaleného bezpečnostního skla Transparent o síle 6 mm. Sklo je opatřeno antiplakovou povrchovou úpravou Aquaperle, která dodá sklu hydrofobní účinky, voda z takto ošetřené plochy rychle stéká a nemá čas uschnout a zanechat na povrchu skla sedimenty vodního kamene. Nejmenším kapkám se daří na povrchu skla udržet a zanechat tak po sobě usazeniny, ty však nejsou na povrch skla chemicky vázány, a proto je můžeme setřít navlhčenou textilií.

Sprchové dveře jsou určeny pro instalaci do niky tedy vyzděného prostoru se třemi stěnami, který je dveřmi uzavřen. Montáž je možno provést na sprchovu vaničku nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou výpustí.

Sprchová vanička a odtokový žlab nejsou standardní součástí dodávky, v případě potřeby je nutno je objednat zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Vlastnosti:

  • Rozměr: 110 x 190 cm
  • Materiál rámu: silnostěnný hliník
  • Povrchová úprava rámu: lesklý hliník
  • Materiál výplně: bezpečnostní sklo o síle 6 mm
  • Povrch výplně: Transparent (čiré sklo)

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „SanSwiss Top-Line třídílné posuvné dveře TOPS3 110x190 cm, aluchrom, sklo čiré ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Technické údaje

Hmotnost:30 kg

Dokumenty