Vážení zákazníci, Únorová akce je tady! Nyní můžete s našimi slevovými kódy uplatňovat dodatečnou slevu na celý nákup. Více info ZDE. + při nákupu nad 2000 Kč balíková přeprava DPD po celé ČR ZDARMA.

Ravak Litý mramor

Směs mletého dolomitu s polyesterovou pryskyřicí odlévaná do forem zajišťuje nejvyšší možnou kvalitu výsledného produktu.

Litý mramor je využíván převážně k tvorbě umyvadel a sprchových vaniček, jedná se o materiál vniklý smísením mletého dolomitu s polyesterovou pryskyřicí, do které je přidáván vápenec. Takto vzniklá směs je odlévána do forem, díky čemuž je docíleno stejnorodosti výrobku ve všech směrech. V takto vzniklých výrobcích se nenacházejí místa s odlišnými fyzikálně-mechanickými vlastnostmi, což má za následek vysokou pevnost a dokonale rovné plochy výsledného produktu. Litý mramor se dále vyznačuje výbornými tepelně izolačními vlastnostmi, díky nimž jsou výrobky vždy pocitově teplé. Výrobky z litého mramoru od společnosti Ravak jsou ošetřeny povrchovou úpravou Gelcoat, ta zajišťuje neporéznost povrchu, na kterém neulpívají nečistoty a bakterie, což výrazně zvyšuje hygienický standard koupelny a zároveň snižuje nároky na údržbu.

Zpět do slovníku