Villeroy & Boch ARCHITECTURA Metalrim sprchová vanička 1000x900x15mm, Creme

70% z 4 hodnocení
  
Villeroy & Boch ARCHITECTURA Metalrim sprchová vanička 1000x900x15mm, Creme

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
- 39%Ušetříte
8 575 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 
Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
UDA1090ARA215V-2S / UDA1090ARA215V-2S
EAN:
4051202383435
Záruka:
2
Dostupnost:
obvykle 10 prac. dní
doprava zdarma

Běžná cena: 22 158 Kč
Ušetříte: 8 575 Kč (39%)

13 583 Kč s DPH

Obdélníková akrylátová sprchová vanička o rozměrech 100x90x1,5 cm vybavená technologií Metalrim, v barvě Crème. Třída protiskluznosti B. Součástí dodávky je kryt odtoku. Sada noh a odpadová souprava nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.   Více informací

Sdílejte

Sprchové vaničky Architectura MetalRim jsou součástí série Architectura. Všestranná ucelená kolekce s funkčním designem, která se hodí do každé moderní koupelny. Pro designově ucelené řešení Vaší koupelny doporučujeme vanu kombinovat s ostatními produkty, které jsou součástí této série (např. umyvadlo, či inovativní klozet DirectFlush s jedinečnými hygienickými přednostmi).

Nová generace extra tenkých sprchových vaniček, díky absenci okrajů a nadčasovému designu nejsou kladeny žádné limity Vaší kreativitě. Vaničky lze snadno a bezpečně instalovat třemi způsoby, dle Vašich potřeb, nabízí se i bezbariérová varianta montáže. Barevná varianta Crème je součástí programu Colorline, všechny produkty v barvách Colorline jsou zařazeny do třídy protiskluznosti B. Chci zhlédnout video s montážním návodem.

Vanička je vyrobena z vysoce kvalitního sanitárního akrylátu se sklolaminátovým vyztužením. Výrobky z tohoto materiálu si dlouhodobě zachovávají svůj tvar, nekřiví se ani nepraskají. Akrylát má oproti plechové vaně nespornou výhodu v tom, že je pocitově vždy teplý a rychle se ohřívá, takže vana nestudí a navíc díky výborným tepelně izolačním vlastnostem udrží vodu dlouho teplou a není třeba ji během koupele dopouštět. Akrylát je probarvený a neporézní, díky čemuž si výrobky po léta uchovávají barvu a lesk. Neporézní povrch zabraňuje ulpívání špíny, mýdla, bakterií a vodního kamene, což výrazně snižuje požadavky na údržbu vany. Doporučujeme pouze setřít vlhkým hadříkem nebo houbou za použití neabrazivního čisticího prostředku.

Vanička je vybavena technologií MetalRim, která byla vyvinuta společností Villeroy & Boch: jedná se o galvanizovanou ocelovou vložku zapuštěnou do všech čtyř okrajů vaničky, která zajišťuje maximální stabilitu materiálu až do 1000 kg zátěže.

U sprchových vaniček MetalRim s výškou okraje 15 mm doporučujeme na podlahu pod sprchovou vaničku použít hydroizolaci ETAG 022, abychom zamezili škodám z provlhnutí podlahové konstrukce. Montážní výška vaničky může být snížena o 30 mm při použití odtokové soupravy Viega, katalogové číslo 634 100, avšak tato odtoková souprava nesplňuje EN 274.

Součástí dodávky je kryt odtoku. Matné barvy sladěné s krytem odtoku v matných barvách jsou k dodání od ledna 2017. Kryt odtoku a sprchová vanička mohou v důsledku odlišných materiálových vlastností vykazovat v závislosti na dopadu světla drobné opdchylky v barvě. Sada noh a odpadová souprava nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Vlastnosti:

  • Rozměry: 100 x 90 x 1,5 cm
  • Materiál: akrylát
  • Barva: Crème
  • Průměr odtoku: 9 cm

Příslušenství

Podobné zboží v této cenové relaci

Také se kupuje