Je to tu! Letní slevy jen pro Vás! Vyberte si z široké palety produktů, nakupujte a navíc ušetřete. S našimi slevovými kódy můžete uplatňovat dodatečnou slevu až 10 % už jen do 31. července. Více info ZDE. + při nákupu nad 2 000 Kč balíková přeprava DPD po celé ČR ZDARMA.

Video sekce

Vážení zákazníci,
z vašich ohlasů nás nejvíce zaujal nápad, kde jste nás žádali o vytvoření video sekce. Jelikož se nám tento nápad zalíbil, rozhodli jsme se tento podnět zrealizovat. V následujících týdnech tuto novou sekci postupně naplníme. Budou zde uveřejněna prezentační videa námi nabízených produktů, ale zároveň i vámi poptávané montážní návody či jiná zajímavá videa. Již nyní komunikujeme s českými i zahraničními výrobci a sháníme všechna zajímavá videa, která zde budeme postupně publikovat. Protože si přejeme Vaši spokojenost, všechna videa budou v dostatečné kvalitě.

HL600N lapač střešních splavenin

Lapač střešních splavenin je lehký, neboť je vyroben z plastu, robustní díky osvědčenému výztužnému žebrování a praktický při montáži díky integrovanému otočnému a kulovému kloubu. Proto se stal tento lapač střešních splavenin již neodmyslitelnou součástí prakticky každé stavby. Změna klimatu, výrazné změny povětrnostních podmínek a intenzivnější výskyt přívalových srážek střídající se s dlouhými obdobími sucha zvyšují požadavky na celkové odvodnění střech a tím také na lapače střešních splavenin u vnějších dešťových odpadních potrubí.

HL 4000.0 podomítková předinstalační sada DN40/50 k pračkám-myčkám/umyvadlům:

Podomítková předinstalační sada DN40/50, je určena k další kompletaci pro zápachové uzávěrky k pračkám, myčkám, sušičkám, popř. pro odvod kondenzátu. Tento systém instalace umožňuje kdykoliv po vyjmutí ZU jeho snadnou údržbu,volný vstup do potrubí a jeho čištění spirálou. Dodávka včetně zkracovatelného stavebního ochranného krytu, pojistného šroubu pro fixaci kompletační sady a zápachové zátky pro období montáže. Předpříprava pro jednoduché popř. dvojité připojení spotřebičů s vypouštěním vody. Zabudování HL4000.0 umožňuje dále kompletaci vložkou HL4000.1 s jednoduchou přípojkou nebo HL4000.2 s dvojitým napojením. Připojení podomítkové umyvadlové ZU se provede pomocí kompletační sady HL4000.3 a HL134.1K popř. HL134.1C.


Vaše vlastní video prohlídka Grohe na ISH 2015 – podívejte se na ni právě teď!


Moderní hygienické WC s technologií Rimfree. Toto moderní žádané WC nabízíme zde:Kolo L23120000.


Instalační video montážního prvku pro závěsná WC Kolo Technic GT. Modul nabízíme zde: KOLO Technic GT


Instalace sprchového žlabu HL531:

Sprchový žlab HL531 - Primus Line určený pro montáž ke stěně. Jedná se o jeden žlab pro všechny velikosti sprchových prostor od 0,6 do 1,2m délky. Model je určen do řadových sprch, privátních i veřejných prostor. Sprchový žlab je vsazený do polystyrenového samonosného prvku, odpadá tedy betonování prostoru pod žlábkem.


Populární řada Duravit SensoWash


KOLO systém Smart Fresh:


Montážní video integrovaného odsávání zápachu Geberit DuoFresh s tlačítkem Sigma 40:


Villeroy & Boch DirectFlush, technologie moderních toalet: