i Karanténa: snažíme se maximálně chránit zdraví nás všech, přečtěte si prosím omezení provozu. Děkujeme.

Villeroy & Boch O.NOVO dětský klozet s hlubokým splachováním, 330x540mm, závěsný, bílá

skladem
96% z 7 hodnocení
  
Villeroy & Boch O.NOVO dětský klozet s hlubokým splachováním, 330x540mm, závěsný, bílá

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
- 58%Ušetříte
7 005 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 

Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
76021001 / 76021001 doprodej
EAN:
4022693065995
Záruka:
2
Dostupnost:

Dětský klozet s hlubokým splachováním, rozměry 54 x 33 x 35 cm, hmotnost 15,4 kg, materiál sanitární porcelán, barevná varianta bílá, instalace dva šrouby M12 x 150 mm. Sedátko s poklopem nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.   Více informací

Kdy zboží dostanu?
Doprava zdarma

11 994 Kč

4 989 Kč s DPH

Související kategorie

Popis produktu

Koupelnový porcelán, keramika a nábytek prestižního výrobce Villeroy & Boch přichází v příjemně laděné sérii O.novo. Jednoduché tvary zútulněné kruhovými liniemi fungují jako dobře se doplňující celek a dávají vzniknout výrobkům, které napomůžou k zútulnění každé koupelny. Jednoduchost vzezření se snoubí s jednoduchostí používání, přičemž je kladen důraz na vysokou kvalitu zpracování, tak aby užitná a estetická hodnota výrobků zůstala přítomna co nejdéle. Koupelny zařízené výrobky série O.novo jsou velmi příjemným prostorem pro každodenní užívání a relax.

Závěsný dětský klozet Villeroy & Boch O.novo je vyroben ze sanitárního porcelánu té nejvyšší kvality. Výjimečné vlastnosti porcelánu jsou patrné již na první pohled, kdy je povrch klozetu krásně celistvý a hladký. Díky výrobnímu procesu je linutý porcelán zbaven pórovitosti což přináší nevšední lesk a dává vyniknout sněhově bílé barvě. Klozet poskytne dostatek prostoru pro každodenní užívání díky svým rozměrům 54 x 33 x 35 cm. Jednoduchost instalace pak zajistí hmotnost pouhých 15,4 kg a jednoduchý upevňovací systém skrze standardizované M12 x 150 mm šroubení. Klozet disponuje hlubokým splachováním.

Sedátko s poklopem nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Vlastnosti:

  • Rozměry: 54 x 33 x 35 cm
  • Hmotnost: 15,4 kg
  • Materiál: sanitární porcelán
  • Barevné provedení: bílé
  • Splachování: 6l
  • Montáž: nástěnná
  • Vodorovný odpad

Diskuse k produktu

Napište vlastní dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Villeroy & Boch O.NOVO dětský klozet s hlubokým splachováním, 330x540mm, závěsný, bílá ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Vlastnosti

Hmotnost:
14,93 kg
Barva / povrch:
bílá