Villeroy & Boch Oberon vana 170x70cm, bílá

90% z 1 hodnocení
  
Villeroy & Boch Oberon vana 170x70cm, bílá

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.


Doprava ZDARMA
- 39%Ušetříte
13 230 Kč

Zboží ze stejné kategorie:

 
Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
UBQ177OBE2V-01 / UBQ177OBE2V01
EAN:
8712326116427
Záruka:
2
Dostupnost:
obvykle 10 prac. dní
doprava zdarma

Běžná cena: 34 185 Kč
Ušetříte: 13 230 Kč (39%)

20 955 Kč s DPH

Obdélníková quarylová vana 170x70 cm, barva bílá. Objem včetně jedné osoby je 135 l. Součástí dodávky je sada nastavitelných samolepících noh (13-18 cm) a vykružovací vrták pro vyvrtání otvoru pro přepad, který lze umístit v třech různých pozicích. Odpadová souprava není standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Prodloužený odpad a přepad nutný. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.   Více informací

Sdílejte

Vana série Oberon je skvostná kombinace přímých linek a zakřivených oválných tvarů. Díky nadčasovému designu bude ladit s většinou stylů. Zaoblené okraje vany Vám poskytnou oporu hlavy, když si budete chtít lehnout a relaxovat. Přepad lze umístit ve třech různých pozicích. Vana se hodí i do menší koupelny, lze instalovat ke zdi nebo pod okno.

Koupací vana Oberon Solo je vyrobena z unikátního Quarylu®, jedná se o syntetický materiál vyvinutý firmou Villeroy & Boch, který vznikl kombinací křemene a vysoce kvalitní akrylátové pryskyřice. Výrobky z tohoto materiálu si dlouhodobě zachovávají svůj tvar, nekřiví se ani nepraskají. Quaryl má oproti plechové vaně nespornou výhodu v tom, že je pocitově vždy teplý a rychle se ohřívá, takže vana nestudí a navíc díky výborným tepelně izolačním vlastnostem udrží vodu dlouho teplou a není třeba ji během koupele dopouštět. Quaryl je probarvený a neporézní, díky čemuž si výrobky po léta uchovávají barvu a lesk. Neporézní povrch zabraňuje ulpívání špíny, mýdla, bakterií a vodního kamene, což výrazně snižuje požadavky na údržbu vany. Ve výjimečných případech se mohou na výrobcích objevit minimální nečistoty, což je pro tento materiál charakteristické, protože se vyrábí částečně z minerálních surovin. Doporučujeme pouze setřít vlhkým hadříkem nebo houbou za použití neabrazivního čisticího prostředku.

Součástí dodávky je sada nastavitelných samolepících noh (13-18 cm) a vykružovací vrták pro vyvrtání otvoru pro přepad. Odpadová souprava není standardní součástí dodávky a je nutno ji dokoupit zvlášť. Prodloužený odpad a přepad nutný. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Vlastnosti:

  • Velikost: 170 x 70 cm
  • Hloubka: 45 cm
  • Objem včetně 1 osoby: 135 l
  • Barva: bílá

Příslušenství

Varianty

Podobné zboží v této cenové relaci

Také se kupuje