Výprodej vzorku - Villeroy & Boch Squaro Edge 12 vana do prostoru 180x80x45 cm, Quaryl®, panel Graphite Noir

0 hodnocení
  
Výprodej vzorku - Villeroy & Boch Squaro Edge 12 vana do prostoru 180x80x45 cm, Quaryl®, panel Graphite Noir

Fotografie produktů slouží pouze k ilustrativním účelům.

Zboží ze stejné kategorie:

 
Výrobce / Série:
Katalogové číslo / Produkt:
UBQ180SQE7PDT1V-01 / UBQ180SQE7PDT1V-01
Záruka:
1
Dostupnost:
vyřazené

Prodej skončil

Podobné zboží naleznete v kategorii
Vany do prostoru, nebo v nabídce níže.

Sdílejte

Série Squaro Edge 12 prémiového výrobce koupelnového vybavení Villeroy&Boch je úzce orientovaná na design. Čisté a vyvážené estetiky bylo u této série dosaženo za pomocí kombinace vícebarevného provedení a jednoduchých tvarů.

Koupací vana Squaro Edge 12 je vyrobena z unikátního Quarylu®, jedná se o syntetický materiál vyvinutý firmou Villeroy & Boch, který vznikl kombinací křemene a vysoce kvalitní akrylátové pryskyřice. Výrobky z tohoto materiálu si dlouhodobě zachovávají svůj tvar, nekřiví se ani nepraskají. Quaryl má oproti plechové vaně nespornou výhodu v tom, že je pocitově vždy teplý a rychle se ohřívá, takže vana nestudí, a navíc díky výborným tepelně izolačním vlastnostem udrží vodu dlouho teplou a není třeba ji během koupele dopouštět. Quaryl je probarvený a neporézní, díky čemuž si výrobky po léta uchovávají barvu a lesk. Neporézní povrch zabraňuje ulpívání špíny, mýdla, bakterií a vodního kamene, což výrazně snižuje požadavky na údržbu vany. Ve výjimečných případech se mohou na výrobcích objevit minimální nečistoty, což je pro tento materiál charakteristické, protože se vyrábí částečně z minerálních surovin. Doporučujeme pouze setřít vlhkým hadříkem nebo houbou za použití neabrazivního čisticího prostředku.

Vana dopřává svými rozměry 180 x 80 x 45 cm dostatek prostoru pro koupání, během koupele se budete cítit komfortně i díky mírnému svažování stěn v zádové části. Elegantní design této vany zjemňují úzké bočnice a zajímavý kontrast vytváří kombinace s černým panelem Graphit Noir.

Zboží je vystaveno na vzorkovně KOUPELNY PRO BRNO, která se nachází v Brně na Vídeňské 119b. Zde si můžete zboží prohlédnout a zakoupit. Zboží rezervujeme pouze po uhrazení zálohové faktury v plné výši. K odebrání nebo k odeslání bude zboží nachystané na poslední týden v listopadu, tedy 26. 11. - 30. 11. 2018. Více informací najdete zde.

Odpadová souprava je součástí výrobku.

Vlastnosti:

  • Velikost: 180 x 80 cm
  • Hloubka: 45 cm
  • Objem včetně 1 osoby: 180 l
  • Materiál: Quaryl®
  • Barva: bílá
  • Barva panelu: Graphite Noir (černá)

Podobné zboží v této cenové relaci